Eilinis Priekinis 2

Alternatyvūs pavadinimai: Eilinis Priekinis 2

Soldier Front Žaidimas 2 yra nemokamas internetinis kompiuteris žaidimas stiliaus šaudyklė. Šis žaidimas - pirmos dalies iš populiariausių žaidimų pasaulyje tęsinys.

Anglų atliekamas žaidimo Soldier Front 2 registracijos. Registruotis Soldier Front 2 Turite įgyvendinti šias rekomendacijas:

1) Prisijunk prie žaidimo Soldier Front 2, naudojant savo paiešką bet kurioje paieškos sistemoje.

2) Po to, jums reikės paspausti mygtuką « Sing iki ». Po to jums reikia atvykti į registracijos formą žaidimo Soldier Front 2. Šioje formoje taip pat galite teikti pirmenybę registraciją per "Facebook" (socialinio tinklo internete). Žemiau yra standartinės registracijos žaidimo aprašymas.

3) Tada pirmoje eilutėje reikia įvesti savo el.paštą (Jūsų elektroninio pašto adresas).

3) Tada įveskite savo gimimo datą.

4) Tada rašyti kodą, kuris yra pristatytas į kitą eilutę.

5) Ir galiausiai spustelėkite žymės langelį mygtuką « Sing iki ir žaisti ! . " Paspaudus šį sutinkate su visomis žaidimo Soldier Front 2 taisykles.

Žaisti žaidimą internete Soldier Front 2 suaugusieji gali žmonės, kurie užsiregistravę žaidimo svetainėje. Jūs taip pat turite atkreipti dėmesį į sistemos reikalavimus žaidime:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Operacinės sistemos ( veikianti sistema ).

Kovo "Intel Pentium 4". 0Ghz - CPU ( procesorius ).

2 GB - Operatyvioji atmintis ( RAM ).

NVDIA GeForce 6600 - GPU ( vaizdo ).

Tiesioginis X 9. 0 - Garsas (garso).

Soldier Front Žaidimas 2 Jūs galite žaisti šiuos užsiėmimus:

1) Delta Force susiformavo po daugybės teroro išpuolių 1970 į JAV. Ši grupė buvo įkurta remiantis SAS pagrindu.

2) Specialiosios pajėgos - jis buvo sudarė 1949 m. Ši grupė yra rusų. Ji buvo sukurta pagal kariuomenės TSRS vadovavimo Antrojo pasaulinio karo metu.

3) SAS - buvo suformuota 1941 liepos mėn David Stirling Jungtinėje Karalystėje. Iš pradžių grupė buvo sukurta siekiant įsiskverbti į Vokietijos pajėgas iš Šiaurės Afrikos ir iš galo ataka per Antrąjį pasaulinį karą.

4) GIGN - Ši grupė buvo sukurta Prancūzija speciali darbo grupė 1973 [_8_ ].

5) GAFE - iš pradžių buvo sukurta 1986 metais, siekiant užtikrinti, kad Pasaulio čempionato saugumą Meksikoje. Dabar neatsiejama Meksikos armijos.

6) UDT - Pietų Korėja U komanda buvo sukurta [_85_ ] 1955 . Jos remti tvirtus santykius su JAV Navy Seals .

Game 2 online Soldier Front yra prestižinį internetinis žaidimas tiems, kurie nori pajusti kare. Jūs pajusite save kaip viena iš garsiausių grupių pasaulyje kario.

SF 2 žaidimas - tai kompiuterinis žaidimas, nekilnojamojo, drąsių žaidėjai, kurie nestrashno susiduria su įvairiais sunkumais.

Registruotis kompiuterinių žaidimų Soldier Front 2 Live ir mėgautis savo pasiekimus ir pažangą žaidimą. Pasinerkite į neįtikėtiną pasaulį Soldier Front 2 online yra nenugalėtas šis karys!

 

Žaisti pat