Soldiers Inc:"Mobile Warfare"

Alternatyvūs pavadinimai: Soldiers Inc

Game Soldiers Inc"Mobile Warfare"karas dėl karo.

"Plarium"įgijo šlovę kaip karinių ir ekonominių strategijų kūrėjas, o jo kolekcijoje yra vis daugiau naujų šedevrų. "Soldiers Inc""Mobile Warfare"buvo žaidimo"Konfliktas"tęsinys ir jis buvo išleistas 2013 m. Naujoji serija buvo sukurta naudojant naujas technologijas. Vietų ir simbolių modeliavimas vyko naudojant patobulintą 3D grafiką, animacijai, 3D nuskaitymams ir judesio fiksavimui.

"

Soldiers Inc Mobile Warfare"galima atsisiųsti nemokamai, tačiau kai kurie papildiniai kainuoja pinigus. Norint įsigyti saugumą nustatymuose, geriau įdėti slaptažodį, o ne pasakyti niekam.

Suzhet iš žaidimo.

Events vyksta 2037 metais. šalyje, kurią išrado Selva de Fuego autoriai, kuri yra Pietų Amerikoje. Čia daugybė kariuomenių pulko vieną tikslą gauti formulę"Panacėja"ir suprasti, kaip tai pavojinga.

Sukūrė"Phoenix"vakcinos korporaciją, sakydama, kad jų radinys išspręs daugelį problemų. Jo poveikis žmogaus kūnui yra unikalus, kaupiantis ir fizinius, ir psichinius duomenis. Gavę pranašumą prieš kitus, jūs galite greitai pasinaudoti jėga, įpareigoti savo tvarką ir net vadovauti pasauliui. Nuo seniausių laikų daugelis to siekė, ir dabar yra tikra grėsmė, kad formulė pateks į žinomų piktadarių rankas.

Paprasta mokslininkų išradimu, atsiranda tikras karas. Valdžios institucijos susidūrė su lobistais, korporacijomis, sukilėliais, valstybinėmis ir privačiomis armijomis. Žaidėjas pasirenka pusę ir, nukreipdamas užuominą, palieka"Selva de Fuego", kad permuštų stovyklą laisvojoje teritorijoje ir išplėtotų ją į įtvirtintą bazę.

naršyklės žaidimo versija leidžia jums atsisiųsti"Soldiers Inc Mobile Warfare"savo kompiuteryje. Iš mobiliosios versijos ji jokiu būdu nesiskirs, turintys tas pačias savybes:

  Žaidimo proceso ypatybės.

 • Galima nemokamai žaidimo procesui
 • Atsiliepti į kelias kalbas
 • Puiki grafika su detalėmis 3D
 • Patrauklus kova
 • Dalyvavimas misijose
 • Steigti aljansus
 • Pasiūlymai vienam žaidėjui

Game Soldiers Inc"Mobile Warfare"pakaitiniai kariniai veiksmai su atsipalaidavimo momentais, todėl galite atkreipti dėmesį:

 • Events ištekliai
 • Kiekviena kariuomenė ir įranga
 • Industrial equipment
 • Dėl svetainės tyrimo
 • Paskirstymas užduočių

Turėtum visada prisiminti, kad priešas nuolat stiprina savo jėgą. Norėdami kovoti su ja, jums taip pat reikia greitųjų talpyklų, greitaeigių orlaivių, žvalgybos dronų, kovinių robočių ir gerai apmokytų kareivių. Nepamirškite ištirti apylinkių. Dėl susipažinimo su raketėmis jūs ne tik saugo pagrindą, bet taip pat galite rasti mineralų nuosėdų arba rasti talpyklą su svarbiais artefaktais.

Svarbus karių įrangos vaidmuo. "Soldiers Inc""Mobile Warfare"žaidimas leidžia sėkmingai sujungti turimus vienetų ir ginklų elementus. Galite sukurti veiksmingą beveik neapsimokomojo, mobiliojo ir taktiškai idealiojo kario modelį. Norint pasiekti tikslą, pasirinkite, kokia bus jūsų elgesys. Kartais pirmiausia geriau atakuoti, naudojant netikėtumo efektą. Kitą kartą geriau apsiginti, naudodamiesi vietovės savybėmis.

Game Soldiers Inc. prisiima aktyvų bendradarbiavimą su kitais žaidėjais. Su kai kuriais reikia sudaryti draugiškus susitarimus ir kurti aljansus, o kiti tampa sunkiais priešais. Taip pat dalyvaukite turnyruose, pilnuose quests ir pass quests, kad gautumėte vertingų apdovanojimų už pasiekimus. Galbūt viskas, svarbiausia - ne atsisakyti!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos