Sonic Generations Nostalgija Edition

Alternatyvūs pavadinimai: Sonic Generations Nostalgija Edition

Procesorius: Intel Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Vaizdo plokštė: 512 MB atminties

Diske: 11 GB

Žaidimas Sonic Generations sukūrė dizainerių ir programuotojų Sega 20-mečio viena iš populiariausių simbolių kompiuterių pasaulyje - ežys pavadintas Sonic. Sonic Generations buvo išleistas beveik visas esamas žaidimų platforma, ir sklypas buvo atlikti gerbėjams drąsus ežys greitį visose žaidimų serijos dalis, primindama kiekvienam jo nuotykius. Žaidimas nukreipia laiku herojus visų ankstesnių žaidimo dalių, pradedant pirma, kai ji gali keliauti susitikti pati.

Kompiuterių kelionė

Pažymėtina, kad iš žaidimų skirtingų platformų plėtra turėjo tarp konsolės versijos skirtumai, ir vienas, kad buvo išleistas asmeniniams kompiuteriams. Taigi, Sonic kartos kompiuteris turi reikšmingų skirtumų skaičių. Pirmasis yra lengva navigacija per žaidimo lygių, pasaulių, kurių kiekvienas gali būti prieinami iš specialios vietos Pasaulio atrankos lygių, stipriai primenantis pradinius lygius pirmųjų dalių Sonic žaidimai. Pirmas lygis navigacijos Sonic Generations yra visiškai interaktyvus, jis gali padaryti viską pats, kaip ir visos kitos - Vykdyti, šuolis, bendrauti su objektų aplink mus, vienintelis dalykas, kuris nėra atskaitos lygio, kad priešų, ir jūs galite judėti be saugus potknie kitą mutantas arba nusileisti šuoliai. Pradžioje žaidimas Sonic Generations suteikia mums beveik bespalvis pasaulis lygio pasirinkimą, bet, kaip jūs pažangą per dažų jis taps šviesesnis ir atvers naujus lygius, vežančių herojus klasikinio pasaulyje Sonic, modernus, o vėliau atidarė trečiąją pasaulis - eros Dreamcast.

Sonic pasauliai

Visi trys žaidimai pasaulyje skiriasi viena nuo kitos, tačiau išlaiko bendrą atmosferą. Kiekvienas iš bet kurios pasaulio lygmenimis sudarys keturios tarpusavyje epizodų, o kiekvienas lygis bus atidaryta po ankstesnės bėgant, ir nesvarbu, į kurią pasaulis laikys šį lygį, žaidimas turi griežtą tvarką. Po plaukimo Šiuolaikiniame pasaulyje, kai Sonic gali laimėti pagrindinį bosą šiuolaikinio pasaulio Sonic atvira ir premijų ketvirtas pasaulyje, kuris yra ydingas mechanizmas, per kurį veikėjas turi surinkti septynis Chaos smaragdas. Kai visi akmenys bus renkami ir mechanizmas yra nustatytas, galite prieiti prie mūšio su visų žaidimo pasaulių piktadarys.

Premijos

Kiekvienoje iš bet kokio žaidimo lygį aktų bus paslėptas premiją "Red Star" Žiedas, kuris suteiks galimybę atverti naujus, neatrastų ankstesnius įgūdžius, padidinti savo važiavimo greitį ar aukštį šokinėja herojus ar pridėti naujų rūšių išpuolių, kurie yra ne tik darbą už jus į kelionę . Jūs turite būti atsargūs, nes iš penkių puoselėjamos žiedai vieta atrasite vieną iš daugelio draugų Sonic, mažame lange prieš kiekvieną epizodą. Po to vyksta per visus lygius, žaidimas yra ne artėja prie pabaigos ir prieš žaidėją atvers papildomų misijų, kur jis gali ne tik žaisti Sonic, bet ir kitų simbolių, scenos specialias užduotis ir gauti keletą papildomų atlygių.

 

Žaisti pat