Sonic & Sega All-Stars Racing

Alternatyvūs pavadinimai: Sonic & Sega All-Stars Racing

Procesorius: "Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

RAM: 1 GB

Vaizdo plokštė: GeForce 7600/Radeon X1300

Diske: 5. 2GB

Sonic Sega All-Stars šiaušimas - arkadinis žaidimas grindžiamas vienu iš labiausiai atpažįstamų žaidimo simbolius kompiuterių pasaulyje, Sonic ežys nuotykius. Racing Sonic pasiūlyti mums surengti bet personažų tarpusavio konkurenciją žaidimų serijos keistą automobilį ar motociklą. Kiekvienas leidžiamų simbolių turės savo išskirtinę savybę, kad jis gali būti taikomas check-in Sonic Sega All-Stars metu. Sonic galės paversti Super Sonic, padidinti greitį ir galią savo automobilį. Sonic lenktynių žaidimai, taip pat kitų šalutinių projektų, pavyzdžiui, tenisas ir daugelis kitų, remiantis serijos idėja, leidžia Kita vertus pažvelgti vieno žaidimo pasaulių ir populiariausių žaidimų iš interaktyvių pramogų istorijoje.

Gameplay

Prieš žaidimą Sonic Sega All-Stars šiaušimas mes įrodyti labai dinamiška ir spalvinga video, kur smaragdas džiunglių dėl įvairių transporto priemonių, lėktuvų, automobilių, motociklų, skristi atpažįstamų simbolių visų Sonic žaidimai. Kitas Sonic Sega žaidimas vadinamas pažangias meniu, kuriame galite pasirinkti vieną iš kelių variantų prieinama rasių. Pirmasis iš jų Sonic Sega All-Stars bus turnyras sudarytas iš kelių žingsnių, o tie savo ruožtu, kaip klasikinis žaidimas Sonic lygis susideda iš keturių atskirų epizodų. Namai ir tikslas kiekviename etape - užima prizines vietas, kurios tik tris. Tik tokiu būdu bus galima laimėti prestižinį puodelį ir pereiti į kitą etapą, kuriame bus uždarytos iki tol. Be turnyre, pagrindiniame meniu galite pasirinkti kitas žaidimo versijas, vieną rasių ir net galimybė, kai jūs galite viename kompiuteryje žaisti su savo draugu.

Didvyriai

Visi simboliai yra pažįstamas visiems, kurie kada nors grojo vienas iš maždaug greitųjų Sonic ežys istorijas. Į žaidimą Sonic lenktynės gali žaisti ne tik teigiamų ženklų, tačiau liūdnai pagarsėjusio piktadariai. Čia mes susitikti su senais draugais, pavyzdžiui, Dr Eggman, uodegų lapė, Ryu Hazuki, beždžionės Amigo, Sonic paties ir kitų simbolių iš lošimų bendrovės Sega visatos aikštelė. Kiekvienas personažas bus suporuotas su savo transporto priemone ir bus neįmanoma pakeisti. Kas yra herojai naudosime keturračiai, ir kažkas būtų norėję daugiau nei mažą plokštumoje. Pažymėtina, kad kiekvienai iš Sonic Sega transporto skirsis ne tik savo piloto funkcijas, bet unikalus kontrolė.

Patikrinkite

Sonic lenktynės nėra labai sudėtinga ir pretenzijos natūralumo fizinių modelių, tačiau tai nėra būtina siekiant šio žanro žaidimų. Svarbiausia čia yra spalvų riaušių ir dinamiškas reiškinys, kurį rasių stogo. Visos rasės vyks didžiausiu greičiu, ir vybudete nuolatinį spaudimą dėl dujų, bando efektyviau patekti į kitą posūkį, uždirbti šį bonus taškų arba laikinai pagreitį. Be to, kiekvienas iš trasos bus įrengta dėžės su visais naudingais premijų, pavyzdžiui, dažniais raketų, minų ar valdomo akceleratoriaus rūšių. Vienas įdomiausių žaidimo režimai leidžia atlikti daug paprastas užduotis. Yra nokautas rasės, rinkti žiedus, šaudymo galerija ir daug daugiau.

 

Žaisti pat