Soul Ultimate Nation

Alternatyvūs pavadinimai: SUN

Siela Pagrindinis Tauta - fantastinis multiplayer Vaidmenų žaidimas su dinamiška siužeto. Pietų Korėjos projekto kūrėjai virtualios pramogų Webzen. Savybės jau užkariavo milijonus vartotojų. Unikalus žaidimas sistema, nuostabi grafika, nuostabios kovų nusipelnė apdovanojimų, galimybę pagerinti dalykus, graži muzika Howard Shore - tavęs nepaliksiu abejingi. Tai įtaigus veiksmas, susiklosčiusią įvykiai viduramžiais, leis jums naudoti savo geriausius sugebėjimus atlikti planuojamus taktika laimėti kitus žaidėjus ir sunaikinti blogio monstras, tyrinėti ir užkariauti naujas teritorijas. Nenutraukite pusiaukelėje, visi spręsti uždavinius, svarbiausia - tikėti savo laimę!

Norėdami įdiegti kliento ir pradėti žaisti žaidimą S un Dabar jums reikės kompiuterio su tokiais parametrais:

- KT "Windows" 2000, XP , VISTA

- Procesorius Pentium 4 1. 8 GHz arba didesnis

- Grafika Geforce TI arba 4200 Radeon 9200,

- Vairuotojo DirectX 9 ". 0c;

- Laisva vieta kietajame diske 3Gb;

- RAM 512 MB .

Iki atsisiųsti galite nepraeis po bus priimtas S un Registracija internetu. Iškart po to, kai apie elektroninio pašto adresą, jums bus išsiųstas el.laišką aktyvuoti savo sąskaitą. Prisijunk į žaidimą S JT Live - greitas ir paprastas procesas, kuris leidžia tapti teisėta gyventojas pasaulyje, kuriame įdomu pyktis incidento.

Norėdami pradėti S un internete žaisti turėtų sukurti savo charakterį. Norėdami tai padaryti, jūs turite nustatyti lenktynes ​​narystę, nurodykite norimą pavadinimą ir pasirinkite išvaizdą, ty plaukai, veido bruožus, augimą. Galimos klasės siūlomos S un ONLINE, būdinga keletas bendrų savybių ir gebėjimų. Yra penkios tokios klasės:

1. Barseki (kaip masalas ir pasirengęs visą savo didžiulės galios leisti pinigus, gamybai, kietas, šiurkštus, įpratę ieškoti tik Ateities)

2. Valkyrie (gerai, kaip tolimas ir šalia kovoja, greitas, įžvalgus, turėti gerus gesinimo įgūdžių, taip pat gali, jei reikia, iškviesti stebuklingų pagalbininkų)

3. Riteriai Drakonai (dėka didžiulės galios staiga gali sunaikinti ištisas grupes priešų, kietas ir lojalių nustatytų įstatymų garbei);

4. Burtininkę (magija laboratorija baigė su išsamių žinių apie burtai, kurie gali būti naudojami taip pat gerai, kaip ir žala. Pavyzdžiui, sugebėjimas išgydyti bendražygius ir sukelti didelę žalą priešams)

5. Šešėliai (laikomas baisiausia žudikai, meistriškai valdoma su durklu ir plakti, labai didžiuojuosi ir negailestingas žinoti keikia ir burtai ).

Choose your favourite klasę, kad jūs turite meistras s un Gyventi ir suprasti pagrindinius elementus žaidimo. Paimkime juos, kad.

Teleporto - juda iš vienos vietos į kitą naudojant Teleportacija ramus. Taigi, galite tyrinėti naujas žemes, bet ji yra prieinama tik tam tikro lygio pasiekimas. Taip pat turi praleisti tiek. Kiekvieno judėjimo turite mokėti tam tikrą sumą eymov. Kalbant apie vietos plėtrą, kiekviena kortelė turi savo procentą lėšų panaudojimą. Padidinti šią procentinę dalį, gali būti įvairių būdų. Pavyzdžiui, rinkti specialius elementus, ieškant vertingų skrynios, žmogžudystė monstras ir viršininkus.

Gain lygio dalykus - gerinti pagrindinius parametrus, tokius kaip jėga, gynyba, ir tt § Jūs turite galimybę pagerinti savo ginklus ir šarvus, ir tai bus Didinti mūšyje pergalę galimybes. Išsaugoti visus teisingus dalykus, jūs galite kreiptis į kapitono pagalbos, kuris galėtų sukurti ką jūs paprašykite. S un Online žaidimai numato daiktų įvairovė naudojimui. Šis sparnus ir potions, ir brangakmenių, ir specialios prabangos prekės. Verta paminėti, kad kai kurie dalykai ima kristalizacijos. Kalbėdamas specialioje NPC Galite gauti kristalą granatas Crystal apsaugos arba Crystal sunaikinimą.

Kubas - tai kažkas ypatingo, be kitų daiktų. Pabandykite jį gauti atlikdami būtinus vykdant užduotis. Naudojant jį, jis gali apdoroti ir sukurti naudingų dalykų įvairovė.

Užgrobimas teritorijų - Mūšis prie kraujo šventykla, kurios vyks sekmadieniais. Dėl pirmojo kanalo kiekvieno serverio yra vartai į šventyklą. Norėdami dalyvauti, turite būti gildijos taikomos tuo metu.

Sistemos reikalavimai - penkių elementų, kurie sudaro eterį, kuris yra energijos Brokilona šaltinis. Žaisti S un Dabar jau atsižvelgiant į tai, kad Ugnies, Vandens, Vėjo jėgainės, Žemė ir tamsa susietą tarp nesuprantamas būdu.

Combat zona - mūšio kad žaidėjai gali kurti savo. Šiose srityse, jums bus atlikti misiją ir pagerinti charakterį. Smagu, kad kuriant zoną PVP PvE arba kovas jūs asmeniškai užduoti parametrus ir galimybes. Pasirinkti, ar jums organizuoti už monstras medžioklė ir uždirbti šiek tiek pinigų, ar kova su kitais žaidėjais arba bandykite atlikti mokymo užduotis.

Gerbiami thrillseekers S un Online žaidimai garantuoja jums padidinti savo adrenalino! Jums nebus nusivylė, skubėti pamatyti tai savo patirtimi! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos