Reindžeris 2

Alternatyvūs pavadinimai: Reindžeris 2

Žaidimas Space Rangers 2 išsiskiria tuo, kad ji buvo sukurta Rusijos Federacijoje. Kaip projekto kūrėjai buvo žinomos kompanijos Elemental žaidimai. Žaidimas buvo išleistas 2004 pabaigoje ir iš karto po to, kai buvo pristatyta įsigijo milijonai vartotojų visame pasaulyje. Nepaisant savo garbaus (lošimų standartus) amžiaus, ir iki šiol projekte lengvai pritraukia žaidėjus iš viso pasaulio. Vakarų šalyse, jis yra žinomas kaip žaidimas Space Rangers 2.

Kitas skirtumas nuo daugelio kompiuterinių žaidimų yra įvairių žanrų vienam projektui derinys. Taigi, kosmoso reindžeris lengvai peržiūrėti užrašus RPG ir teksto nuotykių, geriausius elementus ruožtu pagrįstas realiu laiku artimųjų strategijas ir kažką iš projekto ir ėmėsi veiksmų žaidimai ir salonuose. Tiesiog įsitikinkite, kiek garso ir priklausomybę žaidimas, galite atsisiųsti Space Rangers 2. Tikitės rimtų kosminių nuotykių, kuris, kaip rodo praktika, yra įdomiausia, kad vidutinis žaidėjas.

Reindžeris 2: Dominators nuves jus per 250 metų po žiaurus karas baigėsi su civilizacijos klisanov. Tiksliau, jūs keliauti 3300god. Atsižvelgiant į keturių pagrindinių žmogaus civilizacijos, su kuria tauta nusprendė bendradarbiauti arenoje. Tarp jų: ​​

1. Maloqs.

2. Guoliai.

3. Feyany.

4. Gaalians.

Visi kariai galiausiai turi ateiti kartu koalicijoje, kaip priešų ant horizonto - Dominators - kibermonstry, kurie turi savo unikalų intelektą. Kaip matote, į Space Rangers 2 žaidimą, jums bus įdomus ir jaudinantis, plėtoti visų strategijų, kurios gali sukelti pergalę savo tautos rūšių. Į žaidimą, jums bus valdyti savo charakterį - Space Ranger. Jis gali gauti įvairius įgūdžius, bet visa tai bus vieninteliu tikslu - išsaugoti galaktika.

Erdvėje Rangers 2 herojai šiek tiek patobulinta, palyginti su ankstesniais dalimis. Dabar yra dviejų naujų klasių prasidėjo - corsairs ir samdinių. Kiekvienas šios klasės narys turi specialius gebėjimus, kurie gali būti labai padėti konfrontacijos su Dominators.

Gali pasirinkti savo herojus bus galima Space Rangers 2 laivų Erdvėlaivis. Tai svarbus transporto priemones, be kurių pavyks nepavyks. Jūs galėsite pagerinti laivu ir pritaikyti jį savo poreikiams.

Prieš pradėdami žaidimą jums reikės parsisiųsti reindžeris 2. Tai galima padaryti lengvai ir greitai torrent. Projekto Sąranka trunka mažiau nei 20 minučių, ir iš karto po, kad jums bus suteikta galimybė pasinerti į neįtikėtiną erdvės pasaulio.

Norėdami pamatyti savo akimis ir įsivaizduoti, kas tai yra žaidimas, mes rekomenduojame jums apsvarstyti reindžeris 2 vaizdo priekaba. Tai padės padaryti labiausiai tinkamą įspūdį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos