Reindžeris HD

Alternatyvūs pavadinimai: Reindžeris HD

Žaidimas reindžeris HD: revoliucija - puikus pavyzdys, kaip pakartotinai išleisti žaidimą HD formatu gali pakeisti savo gyvenimą. Su naujomis projektas kvėpavimo gerbėjai gali "prisiminti jaunystę" žaisti savo mėgstamą žaidimą į visiškai naują formatą. Be to, pritraukti naują auditoriją tikimybė yra pakankamai didelė - jauni žaidėjai pagaliau atkreipti dėmesį į reindžeris, suvokiant juos kaip kažką naujo ir vertas, o ne Nors jis matė kaip Apleistas retos knygos, kurioje jis grojo daugiau jų seneliai.

Tuo metu, žaidimas reindžeris HD: karas Be sukėlė sensaciją ir tapo pirmasis ir vienintelis projektas, kuris galėtų sėkmingai sujungti geriausius elementus iš įvairių žaidimų žanrų. Antroje žaidimo dalis pažymi susipynę RPG ir arcade, strategija ir teksto vykdant užduotis. Todėl, kūrėjai ir buvo nuspręsta įkvėpti naują gyvybę yra šiame žaidime. Be to į naują formatą projekto pasigirti kai atnaujinimus papildymas.

Prieš žaisti turi būti reindžeris HD: parsisiųsti revoliucija. Iki šiol žaidimas veikia sklandžiai visų esamų operacinės sistemos, kuri yra gana patogi ir lengva atskirti nuo daugelio kitų projektų. Be to, projektas gali sklandžiai net plačiaekranių monitorių, šiuo atveju nuotrauka atrodo tiesiog stulbinantis. Nėra abejonių, atnaujintoje versijoje žaidimo Space Rangers HD: revoliucija bus daug įdomiau žaisti, ne tik gerinant kokybę, bet cool grafika.

Buvo pridėta ir kai iš paties žaidimo naujoves. Pavyzdžiui, kūrėjai nusprendė dar labiau komplikuoja iš kovos ir kovotojų neskaitant robotų Dominators procesas pridėjo naują klasės priešus - Space piratai. Įtampa žaidime jūs pajusite iš karto po to, kai galės Space Rangers HD: karas Be atsisiųsti. Atskleisti paslaptį ir pasakyti, kad jūs galite pasirinkti, kurioje pusėje ginti savo charakterį. Dabar jūs galite tapti kaip šalies žmonių koalicija ir remti blogio jėgas.

Ar labai pasikeitė ir dėl siūlomų užduočių sąrašą. Be redakcijos projektas HD-questus ir misijas tapo daug daugiau, o jų bus dar įdomesnis. Žaidimas buvo įgyvendinama derybų funkciją ir simboliai gali turėti įtakos jų oponentus, ragindamas juos persigalvoti ir "Oktil" taip sakant.

Paskubėk ride Space Rangers HD: revoliucijos laivai teksto nuotykių mėgėjams, nes čia jų skaičius išaugo kelis kartus. Jūs galėsite praktikuoti atidumas ir logika, žvalgybos ir judrumas.

Vizualizuoti (tiems, kurie nepatyrė žaidimą) ir palyginkite su ankstesne versija (tiems, kurie jau turėjo patirties su projektu), siūlome ieškoti žaidimo Space Rangers HD: Revolution vaizdo priekaba, kuris išsamiai aprašytas visi svarbiausi niuansų žaidime.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos