Reindžeris revoliucija

Alternatyvūs pavadinimai: Reindžeris revoliucija

Nepaisant to, kad žaidimas Space Rangers 2: revoliucija - tai ne pilnas ir nepriklausomas projektas, jis gali pagrįstai būti laikomas, pavyzdžiui. Šis priedas yra iš tiesų laikoma viena iš sėkmingiausių. Su savo išvaizda milijonų mėgstamas žaidimas gavo naują kvėpavimą ir tapo dar labiau pritraukti ne tik patyrusių, bet ir jauni žaidėjai. Žaidimas Space Rangers revoliucija Geriausi tradicijos žanro. Projektas tradiciškai buvo labai jaukus gauti visus geriausius elementus savo mėgstamų žanrų. Šiame žaidime kiekvienas randa sau: ir meilužio arcade ir strategijos, ir teksto nuotykių ir RPG, taip pat daugelis kitų. Kad universalumas yra pagrindinis akcentas šio projekto, kuris pranoksta, beje, iki šios dienos, niekas negali.

Žaidimas Space Rangers 2: revoliucija žaisti Turite vyksta toli metais 3300. Per šį laikotarpį, didysis karas žmonijos prieš svetimų jėgų buvo baigtas, bet nėra laiko atsipalaiduoti tautą. Dabar per žmonijos smarkus naują grėsmę - Dominators. Šis neįprastas kūrinys - originalus gyvybės formos, pagrindinis skirtumas yra tas, kad jų unikalus intelektas. Žaidimas Space Rangers "revoliucija bus pristatyti Jums visiškai naują priešą, kuris bus sukonfigūruotas gana agresyviai. Tačiau, jei jūs negalite susidoroti su tokiais rašmenimis?

Prieš pradėdami žaidimą jums reikės parsisiųsti reindžeris 2. Visas procesas nuo galios užtrukti apie 20 minučių rasti ir paleisti failus be problemų gali būti bet torrent tracker. Jums bus susitikti su keliais rasių, įskaitant:

1. Maloqs.

2. Žmonės.

3. Gaalians.

4. Guoliai.

5. Faeyans.

Žaidime Space Rangers 2: Revolution herojai (visų pirma) dėl kiekvieno savojo tautos išganymo nusprendė kreiptis į protingas ir drąsus reindžeris pagalbos.

Pasirengti būti, kad šis priedas jums įgūdžių su visiškai naujų ginklų. Visi veiksmai bus sukurtas išplėstinio žemėlapyje, kurį reikės ištirti viduje ir išorėje!

Charakterio bruožai - Ranger ", nieko neįprasta! Paskubėkite Parsisiųsti Space Rangers revoliucijos praktiškai patikrinti visus atnaujinimus ir patobulinimus. Jums reikės pasirinkti lenktynes ​​ir savo erdvėlaivis. Viskas paruošta - dabar galite eiti ir eiti! Prieš daugybė misijas ir užduotis. Prieš atidarydami naują galaktiką. Jūsų veikėjas galės verstis prekyba. Ir, žinoma, jūs ir jūsų herojus galės treniruotis vėl loginio mąstymo įgūdžius teksto svečių.

Žaidimas Space Rangers 2: revoliucija bus malonu su jumis ir savo nenuspėjama. Ji neturi jokio konkretaus scenarijaus, viskas priklausys tik nuo jūsų veiksmų. Tai suteikia projektui prieskonių.

Norėdami pamatyti save iš visų aukščiau teisingumą, jūs galbūt norėsite apsvarstyti su reindžeris 2: Revolution vaizdo priekaba, kurioje išsamiai aprašomi visų pagrindinių privalumų projektą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos