Spartan karai

Alternatyvūs pavadinimai: Spartan karai

Spartan Wars žaidimas yra žaidimas, kad nuves jus į kelionę po dievų nurodymus.

Spartan karai internetu - tai žaidimas apie spartiečių mūšį, kai kova bus mirkyti su krauju.

Į Spartan Wars registracijos yra paprastas ir ypač laiko turite daug, žinoma, nebus.

Norėdami užsiregistruoti žaidime jums reikės:

1. Interneto ryšį ir naršyklę.

2. Ieškoti visų paieškos rungtynes ​​"Spartan Wars Empire Of Honor.

3. Eiti į pagrindinį puslapį svetainėje, spustelėkite ant šios nuorodos, kad sako "Registruotis".

4. Pamatysite formą užpildyti.

5. Įveskite pirmą langelį savo vartotojo vardą. Tai gali būti tikrasis vardas ir fiktyvūs.

6. Kitas, parašyti savo vardą ar sugalvoti prisijungęs ir jį įvesti.

7. Įveskite savo pašto dėžutės adresą.

8. Ateikite su specialiu slaptažodžiu žaidimą ir parašyti jį į atitinkamą langelį.

9. Tada įveskite slaptažodį dar kartą, kad patvirtintumėte.

Svarbu! Tie dokumentai, pažymėti žvaigždute yra privalomi.

10 . Spauskite "Registruotis".

Žaidimas Sparta Warriors "suteikia jums pasirinkti tris dievus. Jums bus suteikta galimybė atlikti tris veiksmus su dievais

- Šlovinimas (garbinimas) - Galite pasirinkti, dievą, kuris garbina gyventojus, kurie gyvena savo mieste. Jūsų herojus gali tik garbinti pasirinktas vienas Dievas, ir kiekvienas dievas suteikia miestui savo originalius premijas. Tik vienas Dievas gali didinti gamybos potencialą medžio, o kitą kažkas ir tt

- Lygis aukštesnis (pagerinti) - kai dievo lygio jūs padauginkite premijų skaičių, kad šis dievas gali atnešti į savo miestą. Norėdami tai padaryti, jums reikės akinių tikėjimą. Paprastai jie uždirba mūšyje ir naudojant auka. Tikėjimas yra svarbu uždirbti taškų, kiek įmanoma greičiau.

- Sacrifice (auka) - šiuo atveju jūs dovanoti dievo kortelę gauti taškų už savo tikėjimą. Paprastai tik dovanoti kortelės dievus, kuriuos žaidėjas turi du, ir todėl geriau, kad jūs neturite.

Play Spartan Wars jums bus tarp siūlomų karių

1. Skautas (Scout). Tai greitas kariai, bet labai silpnas. Jie yra skautai. Jie gali būti naudojami tirti į kitus miestus. Skautai duoti jums informaciją apie išteklių ir pajėgų jūsų priešininkas.

2. Pėstininkas su kardu (kardu). Jie laikomi bet kariuomenės stuburas. Jų ginklas - kardas. Jie turi bonusus nuo karių kurie puolė su kirviais ir kavalerijos, tačiau šie kariai yra lengvai nužudyti su rodyklėmis. Pagrindinis privalumas kardais, jie yra pigus ir gali būti daug pirkti.

3. Ietininkas (ietis). Tai svarbiausi stiprūs kariai, kurie eina pėsčiomis. Jų ginklas - ietis. Jie su kardais ir kavalerijos karių premiją, jie yra taip pat lengva nužudyti su rodyklėmis.

4. Kariai, ginkluotosios kirviai (axemen). Tai gana galingi kariai. Jų ginklas - kirvį. Jie prieš spearmen ir kavalerijos karių premiją. Šie kariai lengvai nužudyti su rodyklėmis.

5. Archer (lankininkas). Šie kariai turi galią nuo snukio karių, tačiau jie yra gana silpnas ginti

6. Kavalerija (kavalerijos). Tai verčia tą patį kardais, tik ant arklio. Jų ginklai kardai. Jie prieš karių, kurie puolė su kirviais ir prieš lankininkų premiją. Jų labiausiai greitai gali nužudyti minios pėstininkų.

7. Lancer (Knight). Tai yra tas pats ietis, tik ant arklio. Jie puola su ietimis. Jie turi su kardais ir lankininkų pranašumą.

8. Axerider (Kariai, ginkluotosios kirviai ant arklio). Jis kariai, kurie kirvį ir eiti jodinėjimas. Jie prieš spearmen ir lankininkų premiją.

Spartan karai jums bus žaisti širdies plakimas. Spartan karai internetu - tai jums žaidimą!

 

Žaisti pat