Spiralinė riteriai

Alternatyvūs pavadinimai: Spiralinė riteriai

Spiral Knights - multiplayer online Vaidmenų žaidimas. Sujungia žanrų įvairovė. Sukurta mėgėjams nuotykių keliones per neatrastų pasaulių. Sužinosite Clockworks planetą ir kovoti su savo gyventojus. Spiralinė riteriai žaidimas gali atrodyti gana paprasta, tačiau ateityje, jausite visą savo susižavėjimą.

Ką turite greitai judėti į žaidimo verta pradėti kurti savo sąskaitą į žaidimą. Spiralinė riteriai Kas jums dalintis antrą kartą. Tik tinkamai nurodykite Būtini duomenys:

  • Įveskite savo elektroninio pašto adresą;
  • Invent ir užsirašykite slaptažodį, kurį sudaro ne mažiau kaip šešių simbolių.

Ir gali iš karto pradėti žaisti žaidimą Spiralinės riteriai. Čia ankstyvosiose stadijose jums sugalvoti savo charakterį pavadinimas, arba galite naudoti atsitiktinį pasirinkimą pavadinimo interneto programos. Ir tada sukurti charakterį - jo vaizdu, siūlomų keturių variantų. Galite pasirinkti pirminę įrangą, ir beje, jei pati jūsų personažas jau yra kardas, skydas ir ginklą. Vis dar reikia nuspręsti dėl spalvos, kuri ateityje nebegali būti keičiama. Šiame etape jūs turite priskirti savo charakterį.

Dabar prasidės. Uncharted planeta - Clockworks, gausite netikėtą susidūrimą savo laivą. Ir jūs kartu su savo trimis kompanionai, kaip jūs nuspręsite izvedyvat teritorijoje. Jums rasti sau į Haven mieste. Čia yra neįtikėtinas. Pasaulis yra toks fantastinis, kad nuolat keičiasi pateikta.

Spiral Knights žaisti atitinkamai, kaip jūs galite kartu gildijas, susidedantis iš keturių asmenų, ir kovoti vienas.

Visi jūsų įranga ir būtinus daiktus visoje žaidimą, jūs turite galimybę perparduoti aukcione, arba tiesiog pirkti. Bet ten yra idealus variantas užsidirbti

  • Aukcionai ir ištekliai
  • Dovanėlės;
  • Kraft;
  • Receptai
  • Perpardavimas.

Aukcionai ir ištekliai - gebėjimas parduoti savo turimus išteklius aukcione, o sekimo labiausiai veikia ir brangių išteklių.

Dovanėlės - kaip papildomas pajamas. Kiekviename lygyje bus iškristų iš skrynios.

Kraft - pardavimo dalykų nupenėti kainas.

Receptai - pardavimas anksčiau įsigyti pigius receptus.

Perpardavimas - pasibaigus aukcionui - varžysis savo produktą ir parduoti jį.

Apskritai, reikia atversti tokį sukčiavimą ir pagerinti savo įrangą.

Spiralinė riteriai internetinis žaidimas sukūrė Cartoony grafika, pavyzdžiui, paprastas, bet labai aukštos kokybės. Taigi jums nereikia gauti atkalbinėjo, šie žaidimai suteikia įdomus ir įspūdžių. Gameplay yra taip pat gana linksmas, pavyzdžiui masinių kovų gausa netenkinami visur.

Galimybė žaisti Spiral Knights nemokamai, gamintojai automatiškai padidinti savo ratą gerbėjų, ir tai traukia kitus žaidėjus.

Šiame įdomiame pasaulyje ir kiekvienas gali iškristi, bet išlaikyti jį gana nelengva. Tačiau verta išbandyti savo jėgas! Be to, atsižvelgiant į nežinomą pasaulį!

 

Žaisti pat