STALKER: Clear Sky

Alternatyvūs pavadinimai: STALKER: Clear Sky

Žaidimas STALKER: Clear Sky "- fantastinis multiplayer vaidmenų žaidimas iš pirmojo asmens šaudyklė, kuri yra oficialioji dalis Prequel vadinama S. žanrą : Shadow of Chernobyl. Kaip pirmoji dalis ir Prequel sukūrė GSC Game World. STALKER Clear Sky "žaidimas rodo įvykius, kurie vyko prieš metus tų incidentų, kurie yra žinomi nuo oficialiosios dalies sklypo. Nuo zonos centre per arti grupei medžiotojai link. Atsitinka netikėtai smurtinio išsiveržimas, po kurio keičiasi visą plotą. Daugelis kareivių, kurie atsiduria vietose anomalijų mirė. Netrukus konfliktai tarp grupuočių, galiausiai auga į tikrą karą dėl teritorijos ir lauko artefaktus. Veikėjas - samdinių pavadintas randų. Jis išgyveno išmetama daugiau teršalų, o visi jo grupės nariai buvo nužudyti. Atstovai slaptu grupės "Švarus dangus" vargšas rasti atsižvelgiant į pelkės šiaurę geležinkelio ir nuvežė į savo bazę. Būtent čia, kad randų oklemalsya ir tada pradėjo bendradarbiauti su savo gelbėtojais. Kas vyksta toliau, galite sužinoti, pradedant žaisti Stalker Clear Sky.

Caught fantazijų pasaulyje, jums bus suteikta galimybė pasirinkti elgesio kursą. Jūs galite tapti stebėtojas arba aktyvus dalyvis, kas vyksta aplink. Nepriklausomai nuo jūsų veiksmų pasaulis visada gausu įvykių įvairovė. Su kiekvienu žingsniu jūs tikėtis naujų staigmenų. Pavyzdžiui, už kito posūkio gali būti konfigūruojamas draugiškas grupės medžiotojai ar den pavojingų monstrų, spąstai, iš kurios ji yra praktiškai neįmanoma gauti arba vertingas trofėjus. Ir tam, kad įgyvendintų tokią nepamirštamą kelionę, jums tereikia atsisiųsti Stalker Clear Sky. Naujoviški sistemos gyvavimo imitavimo žaidimas kontroliuoja visus simbolius ir renginių zona. Todėl pasaulis yra tikrai gyvas ir judrus. Dinamika žaidimo prideda ir keisti paros laiką. Iš tiesų, dieną ar naktį gatvėje priklauso nuo daugelio dalykų. Mes suteikiame mažas pavyzdys. Tamsoje, daugelis gyvūnų matyti geriau, jūs negalite pasakyti asmeniui, kuriam tamsoje turi būti dar atsargesniems. Gal naktį neverta pasvirusi iš prieglaudos? Apskritai, visą laiką, ir jums reikia išmokti jį suprasti. Apie tūkstantis medžiotojai sėkmingai išgyventi šiame pasaulyje. Jie atlieka tyrimus, jei reikia įvesti į mūšį, kad prekybos sandorius, bendrauti vieni su kitais ir nepamirškite apie kitus. Jūs galite tapti vienu iš jų ir gyventi gyvenimo būdą, kad dauguma pirmenybę. Laimei, veiksmų laisvė žaidime tai leidžia.

Norėdami išeiti nenukentėjo iš mūšio, jūs turite rūpintis patikimu pavara. STALKER Clear Sky ginklai gana skirtingos, be to, mažai dalykų, pavyzdžiui, duslintuvo, granata paleidimo, Snaiperis sritį atsižvelgiant į pagerinimo. Galima naudoti ir kitas papildomas vienetų apsauginius drabužius, pirmosios pagalbos vaistinėlės, detektoriai, tvarsliava, apsaugos nuo radiacijos. Kai atsisiųsti vaizdo Stalker Clear Sky, gali tuoj pat imtis veiksmų ir galiausiai pasiekti turtus ir šlovę, ir, nepaisant visų būsimų sunkumų.

Prequel galėtų įtikti vartotojui daugybę funkcijų, kurios bus suvilioti jums. Gyvenimas nestovi vietoje, o kartu su juo keičiasi ir mėgstamiausia pramoga. Išbandykite jį - tikrai nepasigailėsite!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos