Zodiako konfliktas

Alternatyvūs pavadinimai: Zodiako konfliktas

Star Konfliktų žaidimas kosmoso legendos.

The žaidimas Zodiako konfliktas yra multiplayer online projektas, kuris už savo gyvavimo istorijos pritraukė daugelio žaidėjų dėmesį. Star Konfliktų pasakoja apie istorija, kad įvyko ne Žemės planetoje. Žmonės ištobulino erdvėlaivių technologijas ir Intergalactic skrydžiai, buvo priversti palikti savo planetą, ir atsigaus įvaldyti naujus pasaulius. Tolimoje erdvėje jie atrado fragmentus galinga civilizacija buvo sunaikinta nežinoma jėga. Dabar įvairios asociacijos ir organizacijos kovoja dėl valdžios didžioji tarpžvaigždinės erdvės, sudarydamas aršios kovose tarpusavyje.

The Galaxy gyvena ne tik žmonės, bet ir nežemiškos būtybės. Jų erdvėlaivis turi daug modifikacijų ir pranokti planetos techniką.

Star konfliktas yra erdvė, simuliatorius, kad projekto autoriai ją vadina komandų žaidimas, nes vien tik tam tikru momentu žaidėjas tiesiog negali susidoroti. Įspūdingi oro mūšiai laukia lankytojų projekte, jie gali dalyvauti komandos, firmomis su kitais žaidėjais ir veda kovose už gyvenimo ir mirties su realaus priešai dabar sėdi priešais kompiuterio monitorių. Pasirinkimas yra visada, tiems, kurie nėra traukia realiomis režimų, galite praleisti laiką, atlikti įvairias misijas, ir jie yra žaidimo gausu.

In žaidimo yra režimas vadinamas"Atviras pasaulis", galite gauti ten darant hiper šuolis. Nepaisant to, kad į atvirą kosmosą ten yra anarchija, in ji vis dar egzistuoja, pasirenkant gera ar bloga pusėje policija, žaidėjas nustato jo karmą.

Virtual Pasaulio žvaigždė Conflict

Despite faktas, kad žaidimas jau turi milijonus vartotojų, tai niekada nebus per vėlu prisijungti prie kosmoso karai ir nuotykius. Norėdami tai padaryti, jums reikia atsisiųsti Star konfliktas, nes tai yra internetinis klientas žaidimas, jis reikalauja programa įdiegta į asmeninį kompiuterį. Po šios procedūros, žaidėjas juda į virtualų pasaulį žvaigždė kovose, kuriose jis gali žaisti nemokamai. Parsisiųsti žvaigždė konfliktas gali būti ne iš galingiausių ir šiuolaikinio kompiuterio, ji turėtų turėti vieną gigabaitą RAM ir tik du koncertai kietajame diske.

Spacecraft į tris klases žaidimą ir Kiekviena klasė turi savo ypatingą paskirtį ir savybes:

  • Interceptors yra labiausiai manevringas ir mažųjų laivų, jie yra skirti žaibo atakų objektus be armatūros. Su jų pagalba jūs galite priartėti prie priešo, padaryti didelę žalą ir greitai pabėgti. Pakeitimai šių laivų gali būti naudojamas žvalgybai ir sabotažo. Jie turi silpniausią šarvai.
  • Ground kontratakas plokštumos yra viduriniosios klasės, jie turi geresnius apsaugines savybes nei perėmėjų, dydis yra didesnis, todėl ginklai yra galingesni, bet jie ne taip greitai. Jos skirstomos į komandą, mušamiesiems ir užtvaros. Buvęs reikia sustiprinti sąjungininkų, pastarasis už proveržio ir trečiojo už perėmimo.
  • The fregatos yra didžiausia, gerai ginkluotas Kovos lėktuvai. Jie taip pat turi skirtingus vaidmenis: inžinerijos reikalingas įvairių pastatų, fregatos viršelio - tarnauti kaip skydais, ilgo nuotolio tie - yra puikus kovose ne dideliais atstumais.

All šis technologijų įvairovė gali būti tiekiami su įvairių įrenginių, įdiegti papildomus modulius ir ginklus. Be to, kaip perduoti ir patirtis lygiai didėja, iš piloto plėtra taip pat pasitaiko.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos