"Star Trek"Svetimos žemės

Alternatyvūs pavadinimai: "Star Trek"Svetimos žemės

Žaidimas"Star Trek"Svetimos žemės naują realybe.

iPlayer"Star Trek"Alien Žemės žada būti, nes visi žmonės yra atviri pirmąjį ketvirtį 2016 m. Programavimas šiandien paskelbė, kad jie tikisi pirmuosius registruoti vartotojai į jį dabar, perspektyvus jų pradinių rinkinių, kurie suteiks pranašumą ateityje. Po laisvos prieigos prie pašte žaidimas nurodyta registracijos formoje ateis į pranešimo projekto pradžios.

Remiantis Star Trek išleistas didžiulis žiniasklaidos produktų, karta išaugo fantastišką istoriją Star Trek. Ši visata yra labiausiai išsivysčiusi iš visų esamų fantastikos pasaulius.

Žaidimas"Star Trek"Alien Žemės plotas bus užpildytas įdomių nuotykių, mūšių atviros erdves galaktika ir daugelio orlaivių labiausiai neįtikėtinas modifikacijų. Nuo spaudai ir Screenshots, kurios mes palaipsniui išplito į matomą tinklelį, kuris grafikas bus labai aukštos kokybės, ant jo galima matyti ne tik erdvėlaivius ir didelių planetų išsibarsčiusios visoje visatoje, bet ir mažesni asteroidai ir kita kosminių šiukšlių, kurios gali sukelti didelę žalą antenos vienetas.

Yra žinoma, kad žaidimas yra multiplayer, naršyklės pagrindu, klientas turi atsisiųsti programos nebus. Norėdami pradėti žaisti Portretų"Star Trek"Svetimos žemės registravimas yra privalomi, ir šiuo tikslu specialius reikalavimus. Per mėnesį nuo žaidimo pradžios ji bus prieinama interneto svetainėse, tada atsiranda socialiniuose tinkluose.

 

 

Pirmoji naujiena apie žaidimą Star Trek Svetimos žemės.

Pagal pirmųjų duomenų iš visų žaidime veiksmų autorių vyks skysto erdvėje, kur žaidėjai turės garbę jį ištirti. Atsižvelgiant į žaidimo žanro galima priskirti strategijų plačiam vartotojų ratui, tai yra, žaidėjas nereikalauja jokių specialių įgūdžių, tai tiesiog gali būti geras laikas su draugais, bet vystymosi ir atnaujina, savybes ir funkcijas, žinoma, taps kur kas daugiau ,

V Star Trek"Svetimos žemės žaisti gali būti vienoje iš dviejų frakcijų, o trečiasis bus prieš visus ir prisijungti prie ji neveiks:

  • Obedinennaya federacija planetų - be jos Vulcan  vhodyat žemiškų būtybių, tai derinant demokratiją ir mokslo filosofija;
  • Kolgonskaya imperija - išsprendžia galios problema yra labai karingas,
  • Vid 8472 - tironai abi rasės, jie trokšta sunaikinimą ir rekonstrukcija jau yra įdiegta į pasaulį, labai agresyvus.

užimtas ir užduotys žaidime bus pakankamai, žaidėjai turės atstatyti nuo nulio kosmoso bazę sukuriant jame viskas - kontrolė, gyvybės palaikymo, tai yra būtina gyvenimo ir gamybos išteklių, labai ribotų atviroje erdvėje gamybai. Mes jau žinome, kad vienas iš svarbiausių išteklių bus kiti metalų kristalai. Žaidimas bus gauti konteinerius, tačiau jie nėra atviri be specialaus rakto. Būtina įsteigti mokslinių tyrimų ir plėtros bei gamybos, kurti savo laivyną, ir padidinti savo dydį ir pagerinti našumą visame žaidime.

žaisti žaidimą Star Trek"Alien Žemė ne tik užsiima įprasto ekonominio komponento, žaidėjai laukia karštų tarpžvaigždinių kovose, nes priešai valdomas dirbtinio intelekto ir realių žaidėjų, esančių priešais monitorių savo kompiuteriuose. Žaidėjo sąveika apima ne tik karą, kaip dalis frakcijos galite kurti aljansus, kartu, gali laimėti stipriausią ir labiausiai didžiulis priešininkas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos