Star Wars: Battlefront II

Alternatyvūs pavadinimai: Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II - taktinė šaudyklė arba trečiosios šalies elementais ekonominės strategijos. Daugiausia iš pirmojo žaidimo tęsinys. Tačiau projektas yra labai pagerėjo, o kartais ir tie, kurie bandė pirmą dalį gameplay, pripažįsta, kad Star Wars: Battlefront 2 žaisti dar įdomesnis. Kaip ir anksčiau, vartotojai turi grįžti į fantastinis pasaulis. Žaidimo siužetas yra sukurtas remiantis II-VI žinomų epizodų iš filmo "Žvaigždžių karai". Projekto vystytojas - bendrovė pandemijos Studios, ir leidėjas - LucasArts. Buvo išleistas 2005 metais ir nuo tada žaidimas Star Wars: Battlefront 2 yra daugybė vartotojų numylėtinis. Tai, kad šaulys įgijo didelį populiarumą nestebina. Po žaidimas turi daug funkcijų, kad pritraukti gerbėjų virtualių kovotojų dėmesį toną. Mes sukursime keletą pavyzdžių. Star Wars: Battlefront 2 vnt pilna nuostabių specialiųjų efektų, Puiki grafika ir puikus garsas, visiškai pritaikyti kontroliuoti, jei kosmines kovas, taip pat gameplay yra kietas elementų, tokių kaip "Sprint kaitos klasės kovotojas, pereinant iš vieno serverio į kitą, daug ir kitų malonių dalykų. Taip pat buvo padaryta pakeitimų, pavyzdžiui, vieno žaidėjo žaidimas galimybės "kampanija" ir "Capture" Galaxy ". Inovacijos įvyko dėl klasių kovotojai. Apskritai gyvenimas yra verta atsisiųsti Star Wars: Battlefront 2 ir pasinerti į jos žavi, pripildytas ryškių įvykių žaidimo.

Taigi, būtų malonu gauti šį viliojantis žaidimas jaustis. Pradėti įvykio laikotarpį, kuris yra žinomas kaip imperijos kilimas. Pasakojimas čia vyksta vardu kovotojų 501 Legionas Respublika. Vykdomi veiksmai skirtingose ​​vietose. Galėsite aplankyti planetas ir palydovus. Keletas pavyzdžių sausumos vietose: Mirties žvaigždė, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Spaceport, Tatooine: jabba rūmai, Endor, karšto ir erdvė - erdvė Hoth erdvė Maygito erdvė Yavin ir tt

Yra du laikotarpius, kurių kiekvienas kovoja už dviejų armijų, ty Clone Wars Era (Respublikonų klonas kariuomenės prieš Droid kariuomenė nepriklausomų sistemų konfederacija) ir Galaktikos pilietinio karo amžiaus (Rebel Alliance nuo Galaktikos imperija). Tarp skirtingų epochų kariuomenių mūšis yra neįmanoma. Be tuo pačiu metu mūšio įvesti kariuomenę, kuri priklauso tai pačiai erą. Kovose, yra kaip žemė, žemės oro ir kosmoso technologijų srityje. Beje, yra keletas žemėlapių, kur Jūs galite atsarginę kopiją armijos tankai ar kitos karinės transporto priemonės. Turėkite omenyje, kad kiekviena kariuomenė turi savo tipų įrangą, tačiau ji nedraudžia naudoti ginklus priešas kartais.

Star Wars įvairovė: Battlefront 2 misija užkariauti net reikliausių. Žaidimo metu jūs turite atlikti įvairias užduotis krūva. Tik yra aktyvus, galite kurti ir tęsti kelionę. Kaip sakoma, nenuorama renka ne samanų ir. Mes siūlome šiuos režimus

- Vienišas (kampanijos užkariauti galaktiką, greitai mūšį, uždaviniai);

- Multiplayer, kurioje padėjėjai ir oponentai yra realūs žmonės.

Pamatysite, kuo greičiau vaizdo Star Wars: Battlefront 2 ateis į gyvenimą savo kompiuteryje, jums pasinerti stačia galva į fantastinių įvykių sūkuryje ir galės patirti labiausiai įsimintinas. Tarkime, jūs esate pasisekė pasiekti norimų aukštumų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos