Star Wars: Knights of Old Republic

Alternatyvūs pavadinimai: Star Wars: Knights of Old Republic

Žaidimas Star Wars: Knights of Old Republic ( turi vardą Rusijos leidimas Star Wars Knights of Old Republic ) - yra Įvairioms ( PC , "Xbox , "Apple Macintosh" , iOS ) veiksmo žaidimas , kurioje 2003 - M g . Sukūrė ednomntonskoy įmonė BioWare , specializuojasi kompiuteriu produkcijos ir video žaidimai užsakė žinomos kompanijos Lucasfilm Kompiuterių Division Žaidimai grupė. Žaidimas Knights of Old Republic buvo pirmasis Vaidmenų žaidimas PC, kuriame renginių vyko autoriaus pasaulyje [_51_ _52_] [] "Žvaigždžių karai" . Pagrindinis herojus žaidimas yra tarp gėrio ir blogio. Pažodžiui, iš bet kurios jo žingsnį priklauso jos apdraustas iki šviesiai arba tamsiai. Visa tai turi tiesioginės įtakos žaidimo variantų pabaigos.

Jei domina Star Wars The Old Republic žaidimo, tai yra labai svarbu, kad jums ateiti į žaidimą svetainę, atsisiųsti ir įdiegti ją į savo kompiuterį.

Ėjimas į žaidimą, iš pradžių jums reikės pasirinkti žvaigždutėmis karai Senoji Respublika klasėms, kurių yra trys: [ _55_]

  • Soldier - labai galingas kovotojas.
  • Scoundrel - klastingas, slidžios simbolių, kurie bet kuriuo metu gali sukirsti.
  • Skautas - klasė, kuri yra tarp kario ir niekšas tarpinis.

Tada, kai jūsų pagrindinis veikėjas susiduria su pasirinkimo. Ką reikia arba Sitų arba Jedi turi pakeisti seną į naują klasę. Jūs vėl turite pasirinkimą:

  • Jedi kariai-kaip Jedi kareivis lygis, meistriškai pakėlė Lightsaber , labai stiprus, galėtų pereiti į priešų nuo ilgų atstumų.
  • Jedi konsulu - klasės, kad galėtų bendrauti su pajėgų.
  • Jedi Guardian - kovotojas, kuris yra sumanūs su ginklais ir jėga. Atsparus neatsakingai baimės, apsvaiginti ir paralyžius.

Be to, žaidimas Žvaigždžių karai Senas Respublikos siužetą pastatytas klases, kurios nėra prieinamos veikėjas. Tai yra dvi klasės, kurios skirtos droids

  • Droid ekspertas - klasė sukurta nedidelių problemų vykdymą - remontas įvairių rūšių kompiuterių, įsilaužimo kompiuterines sistemas. Tai apima T3-M4.
  • Mūšis Droid - kovotojas, kuris žino, kaip elgtis su Blaster ginklą. Tai apima HK-47.

Veiksmas čia vyksta septynių planetų, kurių kiekvienas yra unikalus: Tatooine, Dantooine, TARIS, Kashyyyk, Korriban, Manaan, Rakata Prime. Taip pat žaidėjai turės aplankyti planetas ir kosmostantsii kosmokorabli: Ebonas Hawk Endariansky Spire, Leviatanas, Žvaigždžių Forge stoties ir stoties Yavin.

Žaidimas Star Wars: Knights of Old Republic apima daug simbolių . Tarp pagrindinių playable simbolių ten: Darth Revan - herojus, Bastila Shan - moterys Jedi kariai Žemėlapiai ir Onasi Canderous Ordo Jolee Bindo - Pilka Jedi Konsulas HK-47 - Assassin Droid T3-M4 - Droid ekspertas Juhani - jaunas Jedi Guardian Zaalbar - skautų. Tarp ne žaidėjas simbolių - Ajunta Pall Pall Darth Bandon Darth Malak , [ _145_] Bendak Starkiller ir daugelis kitų.

Jūs dar nėra nuspręsta dėl to, ar jūs turite atsisiųsti Žvaigždžių karai Old Republique, tada mes rekomenduojame jums užklausą internetinis žaidimas Žvaigždžių karai Senas Respublikos vaizdo ir pamatyti vaizdinius įrašus ir reklaminius vaizdo įrašus, kurie padės formos šis žaidimas savo nuomonę.

Taigi, reikėtų žvaigždutėmis karai Senoji Respublika Parsisiųsti geriau iš oficialios svetainės, ir pasinerti į fantazijų pasaulį, kur jūs turite ir kovoti ir žaisti minigames yra pastatytas.

Mes esame įsitikinę, kad jums patiks. Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos