Star Wars: Force Unleashed 2

Alternatyvūs pavadinimai: Star Wars: Force Unleashed 2

Žaidimas Star Wars: Force Unleashed 2 - Ar tikrai multi-platform shooter (Xbox 360, PS3, Nintendo Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC), kuri nepalieka abejingo bet Gamer entuziastingai fantastika jo žavinga istorija, jaudinantis nuotykius ir paslaptingas paslaptis. Šis vaizdo žaidimas buvo pristatytas garsaus amerikiečių aktorius ir prodiuseris Samuel Leroy Jackson 2009 metų pabaigoje dėl Spike Video Game Awards. Kūrėjas ir leidėjas šiame žaidime yra LucasArts Entertainment Company, jo lokalizavala Rusijoje žinoma kompanija 1C-SoftKlab. Į Rusijos žaidimo versija vadinama Star Wars: Unleashed Power 2.

Renginiai žaidimo vykstančių tarp trečiojo ir ketvirtojo epizodų Star Wars.

Herojus atsibunda kai laboratorijoje Rūšiuoti pagal planetos Kamino. Žinoma, visų Viešpaties Vader primygtinai herojus, kad jis yra ne vyras, o tik eksperimentinis klonas, sukurtas tik tam, kad jis įvykdė imperatoriaus valią. Tačiau herojus pabėga iš kalėjimo, nes jie netiki Viešpaties Vader istoriją.

Taip prasideda istorija The Force Unleashed 2. Tai, ką jūs pamatysite, jei jūs einate į oficiali svetainė žaidimą ir nuspręsti Parsisiųsti Star Wars: Force Unleashed 2. Įdiekite savo kompiuteryje žaidimą ir pradėti žaisti, jūs išmoksite šiuos simbolius:

• Darth Vader;

• veikėjas - Starkiller;

• "Juno" Eclipse "- mylimas mūsų veikėjas, vienas iš Aljanso vadų ir laivo kapitono« Išsigelbėjimas »;

• Baronas Tarko - prekybininkai vergai, kazino savininkas, kuris taip pat yra vadas vieneto, įsikūręs ant planetos Cato Neimoidia;

• Bendrosios Kota - Jedi Master.

Kaip ir ankstesniame skyriuje, čia personažai turi ginklus ir galią. Taigi Starkiller turi du lightsabers, ir šių kardų savybės priklauso nuo kristalo spalvos. Be to žaidėjas gali panaudoti jėgą. Gebėjimas charakterio pasirodyti priklausomai nuo to, kaip jums išlaikyti šį žaidimą, arba jie gali pagerinti taškų, kad būtų sudaryta žudyti savo priešininkus. Kovos įgūdžiai taip pat didėja su šiais klausimais. Į žaidimą Star Wars Force 2 Anlished pasirodė herojai naujų gebėjimų

1. Beprotybė - jos ieškinys dėl to, kad priešai pradėti nusižudyti ar pradėti padėti žaidėjui pats.

2. Riaušių pajėgos - jos ieškinys dėl to, kad trumpalaikis padidina žalą ir jėga, kuri Stapkiller.

Jei dar neapsisprendėte, ar atsisiųsti šį žaidimą, tada jums patariama paprašyti interneto Star Wars: Force Unleashed 2 video. Susipažįsta su šių ar kitu žaidimo Force Unleashed 2, galėsite geriau suprasti, ar ne eikvoti savo laiką šiame žaidime.

Ir jis (žaidimas) yra tikrai gera. Galų gale, tai yra du visiškai priešingą baigiasi: galutinis sceną priklauso nuo to - tamsiai ar šviesiai - pusė išsirenka pagrindinis veikėjas. Norėdami išlaikyti intrigą ir palikti jus dėl nežinomos pabaigos, mes negalime atskleisti šių pabaigų čia turinį. Paimti į Star Wars: Force Unleashed 2 žaidimą ir padaryti šį pasirinkimą už save! Ir tegul visas žaidimas apskritai, bus maloni staigmena jums.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos