Keista brigada

Alternatyvūs pavadinimai: Keista brigada

Keista brigados žaidimas nuotykių ieškotojams.

Studio sukilimų raida tuo pačiu metu yra kūrėjas ir leidėjas, pristatantis savo naują žaidimų produktą. Jos komandos žaidimas Strange Brigade yra pagrįstas nuotykiais su šaulio elementais. Jis grindžiamas fantastine istorija apie lobių medžiotojus su visomis susijusiomis aplinkybėmis. Veiksmas vyksta iš trečiosios šalies, o komanda vienu metu gali būti iki 4 dalyvių. Žaisti žaidimą Strange Brigade bus šiose platformose:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One
Įrašykite senąjį prakeikimą.

Renginių herojai siunčiami į neišsivysčiusias Britanijos imperijos teritorijas. Tai vyksta praėjusio šimtmečio 30-ojo dešimtmečio metu, ir netgi demonstracija yra šių metų kino teatras. Atrodo, kad jūs tikrai žiūrite nuotykių filmą ar naujienlaiškį, kuriame dokumentuojami svarbūs ekspedicijos įvykiai.

Download Strange Brigade gali būti nuo 2018 m., Kai planuojama išleisti. Be to, kompanija žada visiems, kurie prisiima savo naujieną, išleisti žaidimo kopijas išleidimo dieną. Tie, kurių laukinė vaizduotė yra atimta laikais, kai nuotykių ieškotojai su darniąja komanda nuėjo ieškoti senų artefaktų, bus malonu su naujuoju žaislu. Yra viskas, kas sužadina neramus keliautojų protus:

  • Dažytos laukinės gamtos nuotraukos
  • Žavingos griuvėsiai, pilni juvelyrinių dirbinių
  • Senovės prakeikimas
  • Hieroglyfų vedimas
  • Patvirtinimas
  • Sukilėlių mumijų atakos
  • Spalvingi mūšiai

Tai iš tikrųjų rodomi sklype, ir jūs negalite būti nenaudingas kitų žmonių išnaudojimo stebėtojas, bet jūs patys galėsite juos įvykdyti vieną ir visus.

Kad archeologai atrado senovės kapo vietą, kur palaidotas paslaptingas artefaktas, kuris jau daugelį metų buvo ieškomas. Neperleidžiamų džiunglių gelmėse buvo surenkamas specialus atsiskyrimas iš įvairių profesijų atstovų, kad ekspedicija taptų vaisingiausia. Kiekvienas dalyvis turi unikalių žinių ir įgūdžių, turi tam tikrą įrankių ir ginklų rinkinį. Žinoma, jie gavo specialų mokymą ir kritinės situacijos atveju galės dirbti kartu, bet kiekvienas pagal savo talentą. Nors grupėje yra keturi dalyviai, gali būti mažiau, jei norite. Tačiau, jei nuspręsite, kad jūs galite susidoroti su viena užduotimi, jūs pateksite į vienintelį tankiklį, tačiau išgyvenimo efektyvumas ir tikimybė gerokai sumažės.

Pradedant nuo keistos brigados, galėsite žaisti orlaiviu Kai atsidursite dešinėje, nusileisdami parašiutais. Nuo to momento prasideda įdomiausia. Jūs turite ieškoti visų paslėptų vietovės kampų, ieškodami patarimų, kaip rasti pagrindinį paslaptingą artefaktą.

Ancient to paslėpti, ne tik įdėti į vieną iš tolimų urvų, bet ir ginti tamsus prakeikimas. Dabar jį saugo mitologinių būtybių armija, vadovaujama Egipto raganos karalienės. Būtina kirsti leidžiamosios linijos liniją, kaip mirusiųjų armija kyla iš dulkių ir griuvėsių. Tai palieka jaukius kriptus sunaikinti nekaltą, kuris nusprendė įsiveržti į savo šventovę.

B Keista brigada, su kuria susidursite mumijas, egiptiečių dievybes, tokias kaip Anubis ir kitas būtybes. Laukiame jūsų, kad atgaivintumėte siaubą, kurioje galėtumėte išgyventi. Kovodamiesi su kitais pasaulio kariais, nepamirškite, kad misija laikoma įvykdyta tik tuo atveju, kai pasiekiamas jo galutinis tikslas. Rasti seną relikviją ir eik namo.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos