Keista brigada

Alternatyvūs pavadinimai: Keista brigada

"

Studio Rebellion Developments"tuo pačiu metu yra ir kūrėjas, ir leidėjas, pristatydamas naują žaidimų produktą. Jos komandos žaidimas"Strange Brigade"yra pagrįstas nuotykiais su šaulių elementais. Pagrindas yra fantastinė istorija apie medžiotojus su visomis šiomis aplinkybėmis. Veiksmas yra iš trečiosios šalies, o komandoje gali būti iki 4 dalyvių.

Download Strange Brigade gali būti nuo 2018 m., Kai planuojama jį išleisti. Neprognozuojamų džiunglių gelmių buvo išsiųstas specialus atstovas, susirinkęs iš įvairių profesijų atstovų, kad ekspedicija būtų vaisingiausia. Tačiau, jei nuspręsite, kad sugebėsite išspręsti šią užduotį, eikite į vienuolyną, bet išgyvenimo efektyvumas ir galimybės gerokai sumažės. Kai esate tinkamoje vietoje, nusileidimas bus su parašiutu. Nuo šio momento prasideda pati įdomiausia. Turite ieškoti visų paslėptų vietovės kampų, ieškodami patarimų, kaip rasti pagrindinį paslaptingą artefaktą.

The senovės, kad paslėpti, o ne tik į vieną iš tolimų urvų, bet taip pat apsaugotas tamsiu prakeiksmu. Dabar ją saugo mitologinių būtybių kariuomenė, kuri veda Egipto raganų karalienę. Būtina kirsti leidžiamos linijos, nes mirusiųjų armija kyla iš dulkių ir griuvėsių. Tai palieka jaukius kapus, kad sunaikintų bėgusius, kurie nusprendė įsiveržti į savo šventovę. Laukiama laukti siaubo, kuris išliks.

 

Žaisti pat