Strategoria

Alternatyvūs pavadinimai: Strategoriya

Strategoria žaidimas yra laikomas vienu iš geriausių strategijų, kurios buvo pradėtos internete 2013. Žaidimo kūrėjai pažadėjo, kad žanras visiškai naują išsivystymo lygį. Taigi, naujas žaidimas, kuris yra įgyvendinamas elementus, kurie yra unikalūs strateginio žanro žaidimų, kad naudingai kartu su užuominomis ekonomikos modeliavimas. Dėl kai struktūriniai ypatumai žaidimo tikrai gali būti laikomas unikalus atstovas tokio pobūdžio. Jūs niekada teko susidurti nieko panašaus. Atidarius viduramžiais duris žaidėjais iš viso pasaulio neseniai Strategoria internete jau minėta, laimėjo pirmąją vietą tarp visų kitų naršyklės žaidimų.

Šis žaidimas turi tiek daug privalumų, kad galima kalbėti apie jų ilgas ir varginantis. Daug lengviau savarankiškai registre žaidimą ir patirtį sau, kas pastatyta ant kortos. Žaidimo veiksmas vyksta viduramžiais. Žaidėjas ne tik stengtis išlaikyti nepažeistą savo turtą, bet ir reguliariai atlikti niokojančių reidus į kaimynų žemes. Jūs turite išmokti išlaikyti pusiausvyrą tarp ekonominės ir karinės pusėje žaidimas pusiausvyrą, iš esmės pripažino Bobble gali sukelti sistemos gedimų.

Kaip minėta, pirmoji pažintis su žaidimu Strategoria pat išlieka privalomos registracijos procesas.

1. Kairėje pusėje pagrindiniame puslapyje žaidimą pamatysite formą leisti registruotiems vartotojams.

2. Sistema leidžia leidimo ir įgyvendinimo, naudojant sąskaitą "Facebook".

3. Jei turite užsiregistruoti per socialinius tinklus nenorite, jums reikės užpildyti registracijos formą, kuri leidžia jums beta išbandyti žaidimą.

4. Spauskite "Registruotis" mygtuką žemiau esančią formą prisijungti.

5. Prieš atidarydami formą, kurioje srityje yra vadinamas «E-mail", jums reikės nurodyti (kaip galbūt galėjo atspėti) adresą savo elektroninio pašto dėžutę.

6. Sistemos tikėti savo ketinimų grynumą, bet galite pabandyti žaisti žaidimą Strategoria, turite sutikti su šios sutarties sąlygomis. Ką galima padaryti, pažymėkite atitinkamą eilutę.

7. Spausk "Registruotis" ir tada jūsų laišką gaus laišką su nuoroda, kad aktyvuotumėte savo sąskaitą.

8. Spauskite ant nuorodos ir baigti registracijos procesą.

Invent prisijunkite ir skubėti, o Strategoria žaidimą. Už šį žaidimą, jums nereikės atsisiųsti jokių papildomų failų, galite iš karto po registracijos žaisti savo mėgstamus naršyklę. Svarbu yra tai, kad žaidimas yra visiškai nemokamas Strategoriya. Jūs neturite išleisti pinigus pirkti powerups ir laimėti pripažinimą bus tik savo nuovoka ir taktinio mąstymo. Strategoriya kuo arčiau visiems pasaulio realijas tuo metu. Tai nėra žaidimas, tai gyvenimas gali gyventi ir įdomus. Paskubėkite prisijungti ir padėti į žaidimų pasaulyje perversmo įgyvendinimo!

 

Žaisti pat