StreetCrime

Alternatyvūs pavadinimai: StreetCrime

Ne ilsėtis ant laurų ir Rusijos kūrėjai internetinius žaidimus. Dar ne taip seniai žaidimas buvo pristatytas StreetCrime. Šis projektas gali būti žinoma, kad jus savo ankstesnėse versijose. Dabar jis yra labiau rafinuotas, atnaujinama ir tobulinama. Žaidimo sklypas miglotai primena visų ankstesnių versijų. Veiksmo žaidimas vyksta po baisios krizės, kuri ištiko visų didelių Mafia šeimoms. Tai paskatino iš laukinių kova už kontrolę ir per mažu kiekiu likusių išteklių atkūrimo pradžia.

Į StreetCrime internete ryškiai aprašoma vėlesnė karas vyksta tarp mafijos klanų, kurie nepalieka vieną gyvą stebėti renginius - tik chaosas ir nuniokojimo. Miesto gatvėse į pavojingų spąstų nuo agresyvaus režimo kaita, tačiau, kad būtų pagal naujiems vadovams, negali žinoti kam. Ką jūs galite padaryti visoje šioje situacijoje? Jūs galėsite atgauti galią ir suteikti taiką pasaulyje!

Daugelis žaidėjų pastebėjo, kad grafinis dizainas šio žaidimo panašumą su šlovingą GTA. Pakankamai glostantis palyginimas, ar ne?

Tai tradicinis internetinis žaidimas, bet todėl, kad ir jūs jau galite atspėti, kad StreetCrime registracijos procesą reikės. Projektas pritaikytas angliškai kalbančių vartotojų sąsają, nes bet kuris žaidėjas gali kovoti ne tik su užpildymo principu, tačiau taip pat lengvai suprasti pagrindinius žaidimo.

Paspaudus "Play Now. Nemokama Registracija "galite pradėti registracijos procesą.

Atidžiai perskaitykite visą užuomina sistemą ir užpildyti formos laukus tokia tvarka, tada jūs galite pradėti žaisti StreetCrime.

Be to, kiekvienas gali pradėti žaidimą, naudojamas leisti savo duomenis socialiniuose tinkluose "Facebook" ar "Twitter".

Įvedę projektą turite sąskaitoje pasirodo penkis tūkstančius dolerių, kurie už geriausią scenarijų, jūs turite pakankamai porą dienų. Taigi prieš jus tapti pradžių uždavinys - rasti tinkamiausią būdą, kaip užsidirbti pinigų. Kadangi šiandieniniame pasaulyje, kuriame daugiau yra išmontuojamas mafija per sunku, tada jūs turėsite atitinkamai uždirbti. Ką jūs galite padaryti? Rob, pavogti automobilius, užsiima gavimą, parduodant narkotikus ar net nužudyti. Žaisti žaidimą StreetCrime gali dinamiškai. Tai žaidimas pilnas pavojų ir nuotykių. Visa tai įtempta situacija padės jums pamiršti apie realias problemas žaisti, galite tikrai pabėgti ir leiskite sau atsipalaiduoti.

Jums pinigus galite investuoti į nekilnojamojo turto, automobilių, pramogų, saugumo ir kitų kraštutinumų pirkimo. Turtingesni tapsite, tuo didesnė tikimybė, jūs Paimkite Godfather vietą. Tačiau būkite atsargūs, nes net krikštatėvis pat gali būti už grotų. Rūpinkitės savo apsaugą ir galvoja apie atidaromą savo advokatų kontorą. Ir įdomiausia žaisti StreetCrime nemokamai.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos