Gatvė Teisinė Racing Redline

Alternatyvūs pavadinimai: Gatvė Teisinė Racing Redline

Gatvė Teisinė Racing Redline - kompiuterinis žaidimas. Žaidimas Gatvė Teisinė Racing: Redline autosimulator atstovaujama žanro. Tai tęsinys, antra dalis, žaidimų serijos Gatvė Teisinė, išleistas 2003 metais. Ši žaidimo leidimas, kaip ir pirmajame variante, malonu gerbėjų visame pasaulyje. Galų gale, tik čia jūs galite įsivaizduoti, kad nekilnojamojo mechanikas. Ir savo automobilį visiškai priklauso nuo jūsų žinių apie jų struktūros, tiek vidaus, tiek užsienio.

Dėl geresnės žinių apie gameplay patarti, kai baigsite skaityti šią peržiūrą ir pamatyti, apžvalga video žaidimai yra pateikiami internete. Potoo, jūs jau galite parsisiųsti Street Legal Racing: Redline. Norėdami tai padaryti, svarbiausia, kad jums teko atsisiųsti reikiamą programinę įrangą.

Į žaidimą jums kaip eilinis pilietis. Jūs perkate automobilį iš jūsų pasirinktą atstovą. Tai jūsų pirmasis pinigų investicija jūsų pradinę pinigų, būtų suteikta automatiškai. Ir tada prasideda didžiąją dalį žaidimo. Pirk daiktus variklį ar važiuoklę ir pakeisti patys. Pasirinkus dalys priklauso tik nuo jūsų. Tada tyuninguete. Pagrindinis tikslas - užtikrinti greitą ir pažiūros neįveikiamą prašmatnus automobilis. Visi endoprotezai yra pagaminti tik pinigų, kad laimės lenktynes. Galų gale, jie yra ne tik todėl, taip pat siekiant padidinti lygį.

Žaidimų SLRR atstovavo taip brangu, kaip mokymo ir lenktynėms. Mokymo atstumas, kurį reikia išbandyti automobilį, ir tada jūs galite eiti į rases. Lenktynės vyksta naktį, kas būtų gatvės buvo tuščios. Yra taip pat pietų, bet tokiais atvejais procesas sunkiau dėl išsamių gatvėse. Taip pat netoli nuo policijos ne deetsya. Jei juos patenkinti, jums nereikės bėgti, jis neteikia gameplay. Jie tiksliai jums yra. Lenktynių distancija kiekvieną kartą naują. Ir tai nėra taip paprasta. Kiekvieną kartą, kai jums ieškoti naujos vietos.

In-game Street Legal Racing: Redline automobilių markių realias auto centrus. Jie visapusiškai atitiktų šių mašinų. Galbūt pakrovimo kitas transporto priemones pakeisti senuosius.

Žaidimų Gatvė Lega Resing Redline pristato tris gatvės lenktynių klubas, vadinamuosius lygį

• Žalia;

• Mėlyna;

• Raudona.

Žalioji - pradinis etapas, jūsų pirmasis garažas. Pirmiausia, tai yra jūsų klubas, kol pasieksite aukščiausią vietą šiame klube.

Mėlyna - jau vyresnysis klubas, kuris patenka laimėti lenktynes ​​su silpniausia raitelis šį klubą.

Raudonas - vyresnysis klubas. Čia yra galimybė siūlyti savo automobilius. Svarbu savo automobilio išvaizda. Tai lyg artimųjų bilietą.

Jūs esate laimėtojas jei jau per visus tris etapus. Ir galiausiai tapo galutinės, raudona, klubo čempionu.

Žinoma, šis žaidimas bus lengva tiems, kurie žino, statybinių mašinų tikrovę kaip pasinaudoti ką ar rodiklius. Taigi, žaidėjai laimėti nerūpestingas.

Žaidimų Gatvė Teisinis 2 yra pagamintas aukštos kokybės grafika su dideliu muzikos.

Taigi paskubėkite ir tapti geriausia čia, ir taip žinau, automobilių pasaulį. Paskubėk žaidimas Gatvė Lega Resing Redline parsisiųsti. Sėkmingas tu žaidi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos