Staigi ataka

Alternatyvūs pavadinimai: Staigi ataka

Žaidimas Staigus ataka - yra multiplayer šaudyklė 1 asmuo. Staigi ataka yra nemokama masiškai internetinis žaidimas, bet jūs turite galimybę įsigyti premijas už realius pinigus.

Į staiga išpuolių registravimo pateiktas užsienio kalbos, pavyzdžiui, anglų kalba. Registruotis svetainėje galite žaisti tokiu būdu:

1. Rasti oficialioje svetainėje žaidimą.

2. Dėl pagrindinis puslapis svetainės yra didelio apskritimo užrašas « Play » . Paspauskite jį.

Pamatysite langelį, kuriame yra parašyta, kad jūs neturite savo sąskaitą - jo puslapius svetainėje, ir jūs turite užsiregistruoti. Užpildykite laukus, kurie bus siūlomi.

3. Įveskite savo el.

4. Pakartokite kai jūsų pašto dėžutę.

5. Tada pasirinkite naudodami žymėjimo langelį, kad sutinkate su visomis naudotojų taisyklėmis ir susitarimais svetainėje.

6. Paspauskite mygtuką « Create Your Account » .

Nuo šio taško, vartotojas gali laikyti save
staiga išpuolių internete.

Žaidimas Staigus ataka reikalauja, kad jūsų kompiuteris buvo po gebėjimus:

Procesorius: Pentium 4, 2. 0 Hz.

RAM ( Atminties ) : 512 MB.

VRAM (vaizdo atminties): 64MB.

Play staiga išpuolių jūs galite per 10 žaidimo režimai:

1. Deathmatch. Šiame režime Laimi komanda, kuri pirmąsias balų kiekis, kiek reikia nužudyti. Jei per šį laiką nė viena iš komandų ne įgyti reikiamą sumą taškų, tada laimi ta, kurios metu daugiausiai taškų.

2. Sunaikinimas. Viena komanda paskelbė bombą, kuri turi būti dedamas į tinkamą vietą ir detonuoti. Kita komanda turi liautis tai daryti. Šiame režime yra dvi vietos, kur galite nustatyti bomba.

3. Valdymo. Dvi komandos turi fiksuoti ir kontroliuoti jį laiko, kad būtų nurodytas laikmatis. Laimi komanda, kuri yra ilgiausia kontroliuoja įrenginį arba sunaikinti priešo komandą.

4. Capture-Perkelti. Viena komanda turi patraukti savo daiktus ir perkelti juos į kitą vietovę. Antros komandos užduotis juos sustabdyti. Misijos užduotis laikoma, kad sėkmingas, jei abu elementai buvo perkelti į kitą zoną, arba vienas buvo sunaikintas, ir kiti persikėlė.

5. Specialius renginius. Šiame režime, žaidėjai gali naudoti tik tam tikros rūšies ginklą. Laimi komanda, kuri pelnys daugiau taškų už nužudymus.

6. Sabotažas. Dvi komandos turi sunaikinti priešo bazę ir fiksuoti neutralų bombą.

7. Lam. Viena komanda turi ginti prieš kitą naudojant ašmenimis ginklus. Komanda, kuri puola ginklą - granata.

8. Vadovas Medžioklė. Šis būdas yra panašus į pirmąjį, tačiau šiuo atveju jūs turite šaudyti į priešą į galvą kitaip rutuliai nebus perskaitytas.

9. Didelės galvas. Šis režimas taip pat yra panaši į pirmąją, tik tada, kai žuvo priešą jo galva yra didesnis ir tas, kuris kulka mažiau.

10. Vampyras. Šiuo atveju visi žaidėjai pasirinko vieną, ir jis bus vampyras. Jo užduotis yra sunaikinti kitus žaidėjus, medžiotojai paskos. Uždavinys yra panašus į medžiotojų, jie turi sunaikinti vampyrą.

Staigiai Attack jums bus žaisti širdies plakimas, kaip numatyta režimai yra numatyti kiekvieno skoniui!

 

Žaisti pat