Kančia

Alternatyvūs pavadinimai: Kančia

Žaidimų Kenčia daug triukšmo buvo ilgai iki jo oficialaus gimimo. Be to, kūrėjai netgi leido sau sukurti savo palikuonis į labiausiai neįprastų žaidimų ateityje rangą. Deja, negalėjo būti pasiektas aukšto komplektas diržai. Žaidimas pasirodė, žinoma, ne naują "tendencingas" žaidimų meno, bet kokybė ir įdomu - faktas.

Į priekį kančios laukia dvidešimt ilgų lygį. Ypač pastabus žaidėjai po kelių valandų žaidimo pastebėsite, kad išpuolių monstras (taip pat, žinoma, žaidimas vadinamas kančia patenkinti monstras, kas galėtų abejoti jį) galima matyti tam tikrą modelį. Ką? Tegu tai bus mūsų maža paslaptis, ir mes neturime zaspoylerim diagramas, ir jūs turėsite galimybę išbandyti save priežiūros. Monstrai - visų blogiausia ir tai Creepy patvirtina bet kalno pateikimo kančių vaizdo priekaba įsikūnijimas. Iš tiesų, yra ką pamatyti. Protingas dirbtinio intelekto įgyvendinti projektą, todėl žaidimas labai dinamiškas ir netipiškas. Žaidėjai bus poraskinut smegenis per kelis questus ir misijas vykdyti.

In The Suffering jūs turite žaisti naudojant gana paprastas ginklų arsenalą. Tačiau kompetentinga strategija puikiai susidoroti su priešu, net su tais ginklais, kurie buvo pasiūlytas kūrėjams. Kėlimo paslapties šydą, jums pasakys, kad projekto kūrėjai parengė žaidėjai keletas didelių galūnės. Viskas priklausys nuo to, kaip elgtis veikėjas Tork. Aukų ir negailestingas sąmokslo maniakas laukia visiškai skirtingas pabaigas. Ir tie patys žaidėjai, kurie per visą žaidimo pageidaujamą buti formuojamas monstras bus liudytojas gana neįprastą finalas.

Į žaidimą pradėjau, ir jūs turėsite iš anksto Kančia atsisiųsti. Žinoma, esate žaidėjas su didelę patirtį, ir jūs turite priimti yra keletas vienas torrent sekimo, kuriame geriausius žaidimus mūsų laikų. Ėjimas į žaidimą, jums bus liudytojas nuostabus grafika ir puikus garsas. Ir tada per žaidimo susiduria su įdomių efektų. Animacijos monstrai pateikiami kančios kompiuterio ir nieko pasakyti - tai buvo sėkmė.

Atskirai keletą žodžių norėčiau pasakyti apie valdymą. Kūrėjai padarė viską, kas įmanoma, kad žaidėjai jaučiasi patogiai, todėl kiekvienas žaidėjas gali pasirinkti pats žaidimas stilių į skonį. Gali būti saugomas bet žaidimo etape, problema yra labiausiai nariai siaubo žanro kankina daug žaidėjų, tačiau kančios buvo išspręsta kartą ir visiems laikams.

Už kiekvieną kerta misijos galite gauti papildomų taškų. Ir pamatyti, kas vyksta aplink labai išsamiai padėti patogus cam. Apskritai, projektas pasirodė labai vertas, rekomenduoju jį jums ir jūsų draugams - žaisti kartu daug smagiau.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos