Supreme Commander

Alternatyvūs pavadinimai: Supreme Commander

Žaidimų Supreme Commander yra kompiuterinis žaidimas, kuri buvo sukurta strategijos žanrą. Veiksmai žaidimas vyksta realiu laiku.

Čia galite pasinerti į chaosą tais laikais, kai pasaulis nustojo egzistuoti žemėje.

Žaidimų Supreme Commander nemokamai parsisiųsti visų svetainių, kurios teikia šią galimybę. Supriya vadas galite atsisiųsti per torrent.

Į Supreme Commander jums bus žaisti per Žemės imperijos žlugimo, kai visi pradėjo karaliauti chaosas.

Prieš pradėdami žaisti, pažvelgti apie žaidimą Supreme Commander vaizdo. Jis atskleis visas žaidimo funkcijas supažindina jus su žaidimo grupuočių ginklus ir išteklius žaidime Supreme Commander

Kompiuterinių žaidimų Supreme Commander yra trys frakcijos:

1. Cybran - Žmonės-symbiotes. Jų lyderis, kuris jas išrado, stengtis juos išlaisvinti iš nuolat veržiasi ir pavaldumo.

2. Eon - tai dalis, kuri neįeina į planetos gyventojų, tačiau jie siekia padėti žmonėms ir yra jų pusėje. Jų rasė buvo sunaikinta kariaujančių imperijos. Jų tikslas yra tai, kad visi žmonės buvo jų ideologiją. Tie, kurie priešinasi ideologijos atmetimo ir įsakė sunaikinti.

3. OFZ (Jungtinė federacija planetos gyventojų) - tai bendra frakcija, kuri apima tik žmonių. Jie siekia suvienyti visus žmones, kurie turi valdyti Žemę. Jų ginklai - tai bakai, artilerija ir pabūklai. Jų gynyba yra tas pats kaip ir dabar.

Supreme Commander žaidimas, kuriame yra šešios misijos kiekvienai frakcijai. Tačiau kiekviena misija gali būti laiko. Pagrindinis tikslas žaidime yra surinkti visą karinę įrangą.

SC žaidimas, kuriame jūs naudoti šių tipų įrangai ir priversti apsaugos

1) žemės. Ji apima: lengvųjų ir sunkiųjų tankų, mobilieji artilerijos vienetus, taip pat skautai robopehota, mobili skydas generatoriai.

2) Oro - tai Kovos Menų, kovotojai, bombonešiai, transportas, šnipinėjimo plokštumos.

3) Vandens technologijos, varliagyviai - povandeniniais laivais strateginis ir taktinis, kruiziniai laivai, kariškų, naikintojus, laivai žvalgyba ir kontržvalgyba.

4) Ilgalaikis technika, įtvirtinimų, gynybiniai įrenginiai, minos su strateginių ir taktinių raketų, ilgo nuotolio artilerijos.

Yra keletas rūšių išteklių šiame žaidime Supreme Commander:

1) Medžiaga - šaltinis, kuris yra labai svarbus vystymuisi.

2) Energetika - išteklių, kurių suma yra labai svarbu, kad investicinių vienetų plėtrą.

Su kiekvieno lygio atrakinti naujas daiktų, kad padėtų savo simbolių įgyti patirties.

Jūsų vienetai taip pat gali įgyti patirties taškų po priešų sunaikinimo. Ši patirtis padės sustiprinti jūsų šarvai simbolių.

Žaidimas taip pat turi unikalius sugebėjimus, kurie yra prieinami tik tam tikrų laimėjimų.

Žaidimas Supreme Commander integruota pokalbių, kurios dėka galite kalbėtis su kitais žaidėjais.

Įsivaizduokite Nekilnojamojo Hero žaidimo Supreme Commander ir eiti savo tikslo. Sekite misiją, bendrauti su draugais ir tiesiog gerai praleisti laiką.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos