Taern

Alternatyvūs pavadinimai: Taern

Taern Žaidimas yra įdomus kompiuterinis žaidimas, kuris yra pilnas įvairių Quest. Šis žaidimas yra laikomas dinamiškas, multiplayer žaidimas, kuris buvo sukurtas RPG žanro.

Žaidime sutiksite Taern internete su šiuo taktinės kovos sistema.

Žaidimų Pride Taerna registracija yra prieinama tik tiems vartotojams, kurie turi visą aštuoniolika metų. Galite užsiregistruoti žaidime Pride Taerna jeigu pasirinkite

  1. Jūsų elektroninio pašto adresas.
  2. Jo unikalus slaptažodis.
  3. Jo gimimo datą.

Į žaidimą galite žaisti Taern pasirinkta klasė. Su kai kuriais iš jų galima ištirti atliekant šią peržiūrą:

  1. Lankininkai - klasės, kad žino, kaip atakuoti per atstumą. Tai gali sukelti sunkią fizinę žalą. Be to, ši klasė turi didelį gyvybingumą.
  2. Shaman. Voodoo - jie naudoja silpni žmonės jų pačių labui. Ši klasė keliauja aplink pasaulį. Tai Shaman apskaičiuoja savo priešus ilgo nuotolio.
  3. Barbaras - klasė, kuri turi galingą ataką. Jis yra labai stiprus arti. Jo valdžioje prastesnės už visas kitas grupes.

Žaidimų Pride Taerna okuet jus į vaizdingą pasaulį su dideliais tankiais miškais ir vaizdingų ežerų.

Žaidimų Pride Taerna žaisti jums bus vienos iš Empires pusėje: Melodijos arba Taera.

Melodijos imperija užpuolė Empire Taera. Jie sudegino vietos domeną, apiplėšė ir pasiekė karaliaus tvirtovės Korelamon kapitalą.

Taernskaya kariuomenė nusprendė pasipriešinti priešų su pasididžiavimu ir vadovaujama karaliaus Kandel atėjo į mūšį. Deja, jie prarado, o karalius žuvo mūšio Kandel.

Dabar niekas negali sustabdyti žiaurią Empire varpeliais. Visi aplink ugnį pradėjo degti. Beveik visi mirė ir tie, kurie išgyveno, buvo galvoti, kaip pabėgti, o ne tęsti kovą. Nuo to momento prasidėjo puikus pabėgti į vandenyną.

Play žaidimą Pride Taerna jūs, pradedant nuo savo giminių likučiai. Jūs turite vaikščioti labai ilgas, bet jums į miestą, kur galima rasti prieglobstį. Bet atsipalaiduoti ten ir jums nepavyks. Jums bus laukti naujo mūšio.

Žaidimų Pride Taerna internete, pirmiausia turite pasirinkti simbolį. Pasirinkę simbolį, jums bus valandą karas.

Jūs turite išsaugoti pražūtį dabar šalį, kuri kažkada buvo klestinti gražus kraštovaizdis.

Siūlo įdomių ruožtu pagrįstas mūšio. Galite kovoti yra vienas su labiausiai lojalūs padėjėjas arba su didžiule grupe beviltiška karių.

Čia jūs susitinkate įdomi istorija, ir puikiai dažytos peizažas, kuri atskiria šį žaidimą iš kitų.

Įdomiausia ir smagiausia yra tai, kad jūsų herojai ne tiesiog atlikite šiuos veiksmus, kad buvo išrastas kūrėjams. Jūs gyvenate realiame gyvenime kartu su visais simboliais. Jūs turite pasirinkimą žaidime: būti niekšas, banditas ir iš karto pasiekti visus savo tikslus, arba sekti kilnaus riterio kelią.

Žaidimų Pride Taerna lankosi juodieji didžiulės sėkmės dėka savo žaidimo, simbolių ir kitų privalumų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos