Tales of Solaris

Alternatyvūs pavadinimai: Tales of Solaris

Žaidimas pasakos Solaris sujungia aukščiausios kokybės RPG žaidimai lydinio klasikiniai niuansų anime. Šviesus, turtingas grafika ir linksmas pasakojimas gali pritraukti, tai kas gudrus, jau pritraukia daug žaidėjų iš viso pasaulio. Reguliariai didžiulis informacijos apie šį žaidimą ant forumų ir atnaujintus puslapius socialiniuose tinkluose, kur projekto dalyviai aktyviai aptarti tendencijas ir ypatybes žaidimą.

Tales of Solaris lankosi padės jums pereiti į Pasakų žemyne, kuris gali egzistuoti kartu sėkmingai magija ir galia mašinos. Tačiau gaujos bando įvykdyti savo grėsmingas misiją ir perversmo šiuo taikaus žemyno. Tapsite į žaidimą ordino dalyvis, prisijungdama prie šios precedento karo ir kovos už nekilnojamojo istorijos atkūrimo. Tai yra lemta vadovauti šiai Užsakymo Dangiškąjį žemyną į naują gyvenimą ir padėti jam atidaryti naują puslapį savo erą. Bet tai bus pirmasis, o vėliau, kai jūs galite gauti jūsų kojų šlapias į žaidimą su savo draugais galės nustatyti tvarką, kuri bus daug stipresnis ir galingesnis.

Tai internetinis žaidimas, bet todėl, kad jūs iš karto turi nepamiršti, kad pasakos Solaris registracijos procesą reikės. Net tai, kad šiuo metu iš žaidimo adaptacijos žaidimo vadovavimo neskirtas anglakalbių vartotojų, ir visa informacija yra pateikiama anglų kalba, tai dar nepomeshaet sužinojote su visais užpildymo ypatumus, taip pat pagrindinius bruožus gameplay.

Norėdami pradėti registracijos procesą, jūs turite paspausti mygtuką «Žaidimo pradžia», kuri yra viršuje kairėje žaidimo ekrano.

Pamatysite specialią formą, po užpildymo, kuris gali būti pradėtas pasakos Solaris žaidimą. Jums reikės įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir rašyti elektroninio pašto adresu.

Taip pat, jei norite, bet visiškai naujas projekto narys, bus socialiniuose tinkluose registruotas su vienu iš labiausiai į atitinkamą sąskaitą, "Facebook", "Google", "Yahoo" ar Paypal, kurie padės pagreitinti šį procesą.

Dabar žaisti pasakos Solaris bus dar įdomesnis, nes kūrėjai buvo nustatyta daug klaidų skaičių. Ir šiandien į šį projektą įgyvendinti naują sistemą, dinamiškų kovų, žiūrėti, kad dabar gali tik breathlessly. Žaidimo režimų įvairovė gali drastiškai pakeisti pažįstamas sąsaja projektą. Prieš žaidimą, jums reikės pasirinkti žaidimo serverį ir pasirinkite klasę ir duoti vardą savo charakterį.

Šiuo metu pasakos Solaris nemokamai galite žaisti su tokiomis simbolių klases:

Kariai.

Mag.

Snaiperis.

Sage.

Vnt.

Kunigas.

Ir jums bus turėti augintinį ir jam atnešti iki. Jūs galite rinktis iš daugiau nei 150 rūšių gyvūnai, iš kurių kiekviena skiriasi ne tik išvaizda, bet taip pat turi visiškai individualų charakterį.

Eiti nuotykių! Kadangi dabar jūs rasite daugybę užduočių ir svečių. Jūs turėsite įveikti daug kliūčių, kol jums pasiseks.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos