"Tank Future Force 2050"

Alternatyvūs pavadinimai: "Tank Future Force 2050"

Game Tank Future Force 2050 talpyklos ateityje.

Jei pavargote kovoti realių įvykių akivaizdoje, atkreipkite dėmesį į"Android"projektą"Tank Future Force 2050", sukurtą"Awesome Action Games"studijoje. Tapę žaidimo proceso dalyviais, būsite gabenami laiku, kai šarvuotos transporto priemonės smarkiai pasikeitė. Tai vis dar lengva išsiaiškinti, bet takelažai ir galimybės išaugo toli į priekį, o tankas su dviem patrankomis, atrodo, nebe smagu.

Su sau pajusti naujoves, jums reikia nemokamai Tank Future Force 2050 atsisiųsti. Tai jau padarė daugiau kaip 50 milijonų žmonių, nes sugebėjo išlaikyti ne tik pagrindines užduotis, bet ir susipažinti su naujomis misijomis periodiškai publikuojamuose prieduose. Norėdami įdiegti žaidimą, kuris sveria 62 M, jums reikia 4 versijos"Android". 1. Kita galimybė yra atsisiųsti"Tank Future Force 2050"į kompiuterį ir sukurti lygiagrečią įvykių eilę.

Fantastinis gesinimas.

tankai, jie tankai plaukioja savo takus su savo vikšrais, ieškodami priešo, ir tada jie bomba. Kas priklauso ir kas yra svetimas suprasti gana paprasta dėl vėliavų per mašinas. Be to, virš jų pakimba gyvenimo mastas, iš kurio aišku, kiek hitų išlaikys šarvus.

Kadangi žaidimas"Tank Future Force 2050"sukuria ateities įvykius, kūrėjai įsivaizdavo, kiek technologijų pasikeis. Iš pradžių koviniai vienetai nelabai skiriasi nuo modernių, tačiau tai tik pradžioje. Kai gaunate tam tikrą žaidimo valiutos kiekį, galite patikslinti visas detales. Visi šarvai, bokštas, patranka, važiuoklė, kita techninė įranga gali būti atnaujinti. Kai sunkiai atpažįstate senąsias savybes, automobilis tampa toks futuristinis. Taip pat laukiu:

    Jei praleidote laiką angaroje, kad padidintumėte savybes, eikite į mūšio lauką.

  • Kokybės grafika
  • Reališkas garso takelis
  • ryškūs specialieji efektai
  • Neįprastos teritorijos geografija
  • Intuityvus valdiklis
  • priešų pasirinkimas
  • Lenginiai atnaujinimai
Čia labiausiai įdomu atsiskleidžia, nes priešai su kiekvienu lygiu vis daugiau ir daugiau, ir jie veikia skubiai.

Tavo užduotis yra atsekti visus ir sunaikinti, tada misija bus perduodama, o atlygis bus jo herojus. Gana lengva rasti priešą, nes jis pažymėtas jautriais radarais raudonų taškų forma. Tiesiog sekite, kur yra kitas priešo tankas, ir šaudykite, ieškodami pažeidžiamos vietos. Kartais prireiks praktiškai glaudžiai susitvarkyti, kad apvalkalas pasidarė stiprus apvalkalas.

Valdymas ir vietovės.

Tank Future Force 2050 žaidimas siūlo gana standartinę kontrolę. Kairiajame vairasvirtės kampe, norint perkelti įrangą, ir dešiniuoju pelės mygtuku - matomumo, artėjimo tūpti ir ugnies. Net jei tai jums naujovė po treniruočių, jūs lengvai įvaldysite šią išmintį. Grožis, judėjimo sunkumas ir realizmas papildo svetainę kliūtis. Jie uždaro horizontą ir neleidžia matyti kitų žmonių įrangos. Tai padės jums surengti užpuolimą, tačiau taip pat ir labiausiai, kad būtų malonu kieno nors kitam, kad šiek tiek sveikas paranojis nepakenktų.

Taip pat šiek tiek pasakykite apie Donatą. Kaip jūs suprantate, žaidimo žaidimas yra labai svarbus, ir už kiekvieną kovą su priešo tankais, kurie bus išjudinti, jūs gausite apdovanojimą. Tai apima visas patobulinimų rūšis, bet žaisti laisvuoju režimu greitai ir reikšmingai pakeisti yra gana sunku. Tada pajamos ateina į žaidimų pirkimus. Reikėtų pažymėti, kad kūrėjai nusprendė nebūti godūs, ir nustatyti gana priimtinas kainas nuo 24,93 iki 1 258,47 UAH.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos