Tauri pasaulyje

Alternatyvūs pavadinimai: Tauri pasaulyje

Aeria Žaidimai, išleido savo naują naršyklę, pavadintą Tauri pasaulyje žaidimas. Tai mokslinės fantastikos realaus laiko strategijos žaidimas su naršykle, kuri turi unikalų vizualinį poveikį, remiantis Leonardo da Vinci brėžinius.

TAURI žaidimas pasakoja apie naują namą, kuris sukūrė žmoniją istoriją. Jūs žaisti Tauri pasaulyje ir dalyvauti tiesimo, ilginimo ir padidinti dydžio ir stiprumo saloje kolonijose. Žaidėjai gali plėtoti savo infrastruktūrą saloje, jie gali išplėsti ir perkelti į naujas vietas naudojant pažangias technologijas, tokias kaip kolonizacijos laivus. Jei žaidėjai galės valdyti savo išteklius ir teritorijos protingai, jie gali eiti į karą ir užkariauti naujų žemių Tauri World Online.

Prieš žaisti Tauri pasaulyje, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Tauri Pasaulio registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Į pagrindinį puslapį, sukurti prisijungimą;

2. Įveskite saugų slaptažodį;

5. Pasirinkite "Enter".

Tauri pasaulyje žaidimas turi keletą funkcijų.

Pirma, žaidimas turi platų sistema TAURI pastatus ir transporto priemones. Galite pradėti kurti įvairius pastatus, plėsti ir naudoti daugiau nei 20 skirtingų laivų, kurie leidžia žaidėjams šnipinėti, kolonizuoti arba pradėti karą.

Antra, žaidimas yra TAURI prekybos strategiją. Kruopščiai suplanuotas prekybos strategija gali paspartinti šalies ekonomikos vystymosi greitį ir remti sąjungininkais prekybos žaidėjų ar aukcionuose.

Trečia, Tauri World Online yra platus kovos sistemą. Jūs priklausote technologijų įvairovė gali lengvai paveikti karo eigą, paveikusi visą herojai, vienetai, puolimo ir gynybos parametrais.

Žaidimų TAURI, kuris vyksta realiu laiku, yra internetinis žaidimas su pažangiosios sistemos priklausomybės ir daugiasluoksnės konstrukcijos. Be Tauri Pasaulio internete galite rasti apie 20 rūšių pastatų, įvairios gynybos sistemas, skrendantį lėktuvą ir žemės vienetų - iš 25 tipų pastatų iš viso buvo sukurtas.

Unikalus kolonizacija Tauri Pasaulio internete buvo sukurtas tyčia, suteikiant žaidėjams galimybę išspręsti planetų, įskaitant aštuonių salų kiekvieno planetų turėti. Galite filtruoti planetos ir sektorių Tauri World internete, kur norite gyventi.

Iš pradžių pagrindinis tikslas žaidime Tauri Pasaulio internete yra sukurti vieną iš pasirinktų planetų. Po kurio laiko, kai jūs gaunate lygiu aukštyn, iš kitų planetų kolonizacija būtų neįmanoma.

Platforma Tauri pasaulio žaidimas yra vienas iš daugelio vietų, į kurį pretenduojantiems. Su platforma pagalba galėsite perkelti vientisai tarp salų. Vilkikai žaidimas TAURI naudojamas greitai nuvežti į kitus laivus. Platforma taip pat galite sukurti erdvėlaivį kolonizuoti naują planetą, ir teleportuotis laivus su didelės spartos (laiko kelias sekundes).

Apsaugos rodiklis laukas Tauri World Online yra naudojamas nustatyti gynybinei galiai srityje. Atminkite, kad apsauginis laukas bus apsaugoti jus daugiau nei vieną kartą.

Jums valdyti savo salą Tauri pasaulio žaidimas. Jūs taip pat galite žiūrėti ir šnipinėti priešą ir dalintis informacija su sąjungininkų laivynams salų. Tauri pasaulio žemėlapį internete, pamatysite vystymosi salos laipsnį, patikrinti konkretaus grotuvo arba pažeistų teritorijų aplink karo padėties salose veiklą. Galite naudoti žvaigždė kairėje pusėje ekrano perkelti žemėlapį Tauri World Online.

Didvyriai ir premijos supaprastinti Tauri World žaidimą. Ačiū premijos ir kai herojai, galite greitai, efektyviai ir pigiai gaminti technologijų vienetus.

 

Žaisti pat