Paslaptis Miestas

Alternatyvūs pavadinimai: Paslaptis Miestas

Ghost Town internetu - vidaus naršyklė MMORPG, kuris sukūrė fantastišką renginį. Projektas Gaijin Pramogos - yra multiplayer Vaidmenų žaidimas, sukurtas po populiarių knygų Vadimas pono serijos. Didysis atidarymas vartotojams visame pasaulyje yra pripildyta įdomių nuotykių, įdomių PvP ir PvE kovų Stulbinantys kelionės, originalių ieškojimų ir kitų malonių staigmenų. Veiksmo žaidimas, sukurtas Maskvoje. Būtent čia yra paslaptis miestas, kuriame susiduria tarpusavyje Didžiojo Namai. Šiame mieste buvo tie, kurie kažkada valdė pasaulį. Nenuostabu, geismas galios ir veda juos į naują vietą. Gyventojų Pasakų žemių linkę nugalėti savo priešininkus ir įrodyti visuomenei, kad nusipelno būti valdovai. Tačiau ne kiekvienas yra skirtas, Tačiau kruvini susirėmimai neturi pabaigos krašto. Pradėjo žaisti Secret City, jūs turite kovoti už savo išlikimą ir nuolat nerimauti dėl savo vystymosi. Galų gale, tik stiprios asmenybės mėgautis realų autoritetą. Eiti į jį! Viskas yra jūsų rankose!

Jums reikia atsisiųsti Secret City gauti galimybę bet kuriuo metu pasinerti į pomėgiais. Tai bus įmanoma, kai sukursite sąskaitą. Paslaptis Miestas registracija - tai, iš tikrųjų, unikalaus charakterio kūrimas. Pasirinkus kai kurių namų, norimą grindų, specializacijos tapatybę. Be to, šios formos turėtų būti pripildyta tokiose srityse: elektroninio pašto adresas, vardas, slaptažodis, pakartokite slaptažodį. Dėl paspaudus "Play" yra patvirtinta, kaip laikomasi žaidimo taisyklių. Dabar galite dalyvauti dėl viršenybės paslaptingas visatos kova su sąlyga, kad yra internetas ir standartas naršyklė. Kompiuteris tinka vidutinio konfigūraciją, nes reikalavimai sistemai visiškai didelis.

Prieš priimant pasirinkimas, būtina susipažinti su virtualios erdvės gyventojais. Tai Nav, Chud, žmonės ir asm. Galite žaisti Mystery Miestas kaip dalis bet automatų tipą.

- Nava ("kritoviki") gali smogti dvigubai daugiau jėgos. Jų valdovas princas išmokyti pavaldinius tvarka. Šiuo atžvilgiu Nava pakankamai kruopštus. Beje, jų gyvenimas yra labai vertinama. Nužudyk nawa niekas negali išsisukti.

- Chudy ("rezervuarai") - tai tikrieji riteriai. Tai akivaizdu drabužiai, elgesys, pobūdžio. Jų lyderis yra pasirinktas iš aukštesnės gyvenimo magai įsakymu. Jis nurodė, kad didysis magistras.

- Žmonėmis ("uvorotchiki") - uvorotlivye būtybės, kurios yra labai sunku gauti žalos. Jie matriarchatas karaliauja. Vyrai labiau pašalintas iš politinių klausimų.

- Chela ("bendradarbiau") gali sudaryti bet rasinės klano. Ši žalioji Namas vasalai pirkimas energija Na lietus. Galimybės šie žmogaus magai gali pavydėti.

Atkreipkite dėmesį, kad tas, kas jūs esate, turite sukurti tokias pačias savybes, kurios yra aprūpinta visais Didžiųjų rūmų. Žaisti žaidimą paslaptis Miestas turėti, siurblinės Sveikata, Stiprumas, Pyktis, vikrumas, Fortitude, ekspertizės. Taip pat yra nemokama Garbės punktai ir punktai. Apibendrinant visų savybių matote rezultatus, kokią vietą taikydama įvertinimas. Aukštesni skaičiai - arčiau esate į viršų!

Taigi, galite įsigyti viską, ko reikia, yra parduotuvė. Paslaptis Miestas žaidimas siūlo platų įvairių dalykų. Pavyzdžiui, vartojimo, viskas įrangos, ginklų, papuošalų ir dovanos. Atskira kategorija maisto yra būtina siekiant išlaikyti gyvybingumą ir prarado sveikatą.

Kaip žaidimas kova yra suteikta tvirtą vietą, sistema suteikia kelias rūšis PvP kovose. Ši dvikova, grupė, chaotiškas mūšiai ir kovos klubas. Prisijunkite prie kovos, galite ne tik su kitais žaidėjais. Jūs turėsite medžioti monstrus, kurie yra ne mažiau pavojingi priešininkai. Bet žaidimo istorija apima ne tik kruviną užbaigimas. Užduotys įvairių dalykų jums nebus nuobodu per minutę!

Verta paminėti, kad būtų lengviau judėti į žaidimą yra detalusis planas. Atminkite, kad siekiant paspartinti judėjimą iš vienos vietos į kitą, Secret Miestas Online žaidimai rekomenduoja naudoti dovanas iš to paties parduotuvėje. Turintieji premium sąskaitas turėtų tas pačias galimybes, plius keletas kitų privalumų.

Paskubėkite pasinerti į neįtikėtinų įvykių pasaulyje! Būtinai laimėti jums žaidimą nuo pirmos minutės! Sėkmės!

 

Žaisti pat