Terminator Genisys: ateities karas

Alternatyvūs pavadinimai: Terminatorius Genesis

Žaidimas Terminator Genisys: ateities karas dėl"Android"technologijos beprotybės.

Išleidus pirmąją filmo"Terminatorius"dalį, berniukai tiesiog įsimylėjo pagrindinį personažą, kuris grojo A. Schwarzeneggeris. Ir romantiška pastaba per istoriją taip pat nepaliko moterų publikos. Kadangi tai yra gana natūralus ir tikimasi tokių žaidimų kaip"Terminator Genesys"išvaizda: ateities karas"Android". Šio MMO strategijos autorius yra"Plarium"kompanija, kurios sąsaja yra keletas kitų populiarių žaidimų mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Žaidimo produkto išleidimas įvyko 2017 m. Gegužės mėn. , o per metus Terminator Genesys: ateities karas buvo atsisiųstas daugiau nei milijonas žaidėjų.

Jis atskleidžia įvykius, kurie tęsia filmo"Terminator: Genesis"tema. Konfrontacija su mašinomis ir žmonėmis atsidūrė rimtai, o šio karo pabaiga nėra matoma. Pasaulis keičiasi, o ne dėl to, bet yra žmonių, kurie bando išspręsti šią problemą. Kiekvienas naujas dalyvis turės lemtingą pasirinkimą prisijungti prie pasipriešinimo ir suvienyti žmonių jėgas arba padėti branduoliui ir kovoti robotai.

Kokia yra žaidimo esmė?

. Atsižvelgdami į unikalius kodo kūrėjams pritaikytas technologijas, galite atsisiųsti"Terminator Genesys: Future War"savo kompiuteryje. Tai leis labiau ambicingoje formoje mėgautis įvykiais, gražia grafika, vaizdais ir specialiais efektais. Kitos funkcijos:

  • Nemokamas turinys su pirkinių elementais realiems pinigams. Šią funkciją lengva išjungti nustatymuose ir padaryti pažangą savarankiškai.
  • Galite kovoti atskirai, tačiau, jei prisijungsite prie"Clan", tai bus daug efektyvesnis. Kartu greitai pasieksite teigiamų rezultatų.
  • PvE režime kovokite su priešu ir užfiksuok savo teritoriją ir išteklius.
  • Už kiekvieną sėkmingą operaciją gauk apdovanojimus ir kitus simbolius.

Game Terminator"Genesys: ateities karas"žaidėjams suteikia griežtą pagrindą, kai jums reikia veikti greitai, ryžtingai, bet sąmoningai. Mašinos atrodo tik kvailos, iš tikrųjų jos yra aiškios logikos ir jos sunku apgauti. Kaip žmonės, jie jungiasi į koaliciją, kad veiktų kartu su viena jėga. Jei nuspręsite žaisti už juos,"Skynet"turės padėti dirbtiniam intelektui, atgauti savo buvusį didingumą ir atstatyti sunaikintą centrinę branduolį. Jei viskas prasiskverbia, šiuo metu žmonės neišgyvens, o jų mažos jėgos bus nušlifuotos nuo žemės paviršiaus, suteikiant kelią mechanizmų geležinei valiai.

Terminator Genesys:"The Future War"žaidimas"Android"suteikia alternatyvią siužetą, kai žaidėjas užima priešingą poziciją, vedantis į"Resistance"grupę. Tik vadovaujant stipriam lyderiui yra galimybė užkirsti kelią klastingiems robotų planams, kurie perėjo prie tobulo naujo vystymosi etapo. Dabar tai ne tik mašinos su nurodytu programinės įrangos kodu, bet ir tikras protas, galintis mąstyti, priimti sprendimus savarankiškai ir besikeičiantis. Jis klajoja aplink tinklą, gali atiduoti ir priimti užsakymus, taip pat keisti plieno korpusus, kurie yra dar pavojingesni. Pagrindinis uždavinys, kurį žaidėjas nustato žaidimo"Time Machine"žaidimo"Terminator"genesis. Tai yra svarbiausia vieta bet kurios dimensijos centrinėje dalyje.

Dar viena gera žinia kino žaidynių gerbėjams žaidimų pasaulyje yra prieiga prie roboto"T-800"Schwarzeneggerio, kuris galės vadovauti savo kariuomenei, pobūdžio. Be to, jo įvaizdis susitinka su naujokėmis ir padeda jiems prisitaikyti, vykdo ekskursijas ir instruktavimą apie valdymą, todėl pradedant mokymą virsta įdomiu nuotykiu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos