Terra Militaris

Alternatyvūs pavadinimai: Terra Militaris

Terra Militaris internete - fantastinis Multiplayer žaidimas MMORTS istoriniai dalykai. Sraigė žaidimai - žaidimų kūrėjai - padarė savo projektą visų geriausia naršyklė panaši vidinė razvlekalovki. Visas savybes, kad pritraukti žmones, nes pasaulis šedevrų, organiškai susipynę čia. Žaidimo pasaulis yra ne tik vystosi, jis tiesiog veržiasi nepamirštamų įvykių. Jums tik reikia pasirinkti savo vystymosi kelią ir valdyk vieną visų keturių epochų. Pradėjęs žaisti žaidimą "Terra militaris internetu, jums sukurti savo miestą, vadovavo karių užsiima išteklių gavyba, siekti diplomatinį požiūrį į aplinkinius valdovams, organizuoti pigesnių, mokslinių tyrimų technologijas, atlikti įdomiausių vykdant užduotis. Nebijokite mesti iššūkį įkyrus monstrus ir beviltiška su kitais žaidėjais. Įrodyti, kad esate nuostabus priešininkas, kuris nesibaigia nieko!

Norėdami dalyvauti įdomių incidentų reikia Terra militaris registraciją. Tai užtruks tik minutę. Be to, tai nebūtinai turi laukti žaidimų parsisiųsti. Prisijungti žaidime "Terra militaris - yra užpildyti kelis laukus, kurie įvesti tokią informaciją: vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Pažymėkite, kad jūs ir toliau imtis jai ir jums gali grįžti bet kuriuo metu tęsti žaidimo. Būtinai palyginti kompiuterio konfigūraciją su šiuos minimalius sistemos reikalavimus, sąrašą

- Operacinė sistema Windows 2000/XP ";

- Pentium 3 700MHz;

- Video GeForce 32mb;

- RAM 256 MB;

- Kietasis diskas 100MB.

Nereikalingų problemų niekas atnešė įdomus, todėl nereikia pamiršti reguliuoti norimus parametrus. Visa tai plius internetas bent 56k modemas (geriau DSL / kabelinis), ir jūs atrasite stulbinamai gražų pasaulį su svaiginančio nuotykius.

Pradžioje sutiksite mokytoją. Jis jums pasakys, kaip žaisti Terra militaris sėkmei. Kas civilizacija pasirinkti jūsų asmeninę reikalas, bet, nepaisant to, kur sau, niekas turi teisę pasirinkti teisėtą galimybę laimėti pasaulio dominavimą. Kai miestas bus sukurta iki tam tikro lygio, jums taip pat gali pažeisti kito asmens turimą siekiant padidinti ne tik savo teritoriją, bet ir stiprinti valdžią.

Online žaidimai "Terra Militaris siūlo tapti viena iš tokių kaip Egiptas, Kinija, Persijos, Romos šalių gyventojas. Tiksliai, kur norite būti, ir jums bus skiriama žemės sklypą. Nesijaudinkite, kad turite pradėti su kai kuriais primityvių genčių gyvenviečių ateityje jūs galėsite statyti pastatų rinkinį ir užtikrinti, kad nenusakomas pirmasis miestas galiausiai pavertė didžiule įtakingo imperiją.

Kaip statyti, tai įvyksta dviejų lygių žemėlapiai. Iš pradžių jūs turite valdyti savo stačias objektus, struktūra, kur galėsite įdėti išteklius kareivių ir darbininkai įrenginių mokyti kariuomenę. Be to, taip pat bus smuklė, reikia samdyti herojai ir prekybai su kaimyninėmis žaidėjų rinką. Antra kortelė yra skiriamas gamybos kasyklose, karjeruose, ūkių ir kitų naudingų priemonių. Ar ji gamina išteklių gavyba, ir oh, kaip jie nori tobulėti!

Kiekvienam žaidėjui ateina laikas palikti pasaulio žemėlapyje ir skleisti savo sparnus. Jūs esate laukia vienas arba komandoje kruvinų mūšių, ir run-ins su NPC žaidime su realių žaidėjų. Nebijokite įvesti mūšio arena ar iššūkis ateivių civilizacija, kurti aljansus ar laikinas asociacijas armijas padidinti sėkmės galimybes. Rūpinkitės patikimų anksto herojai, vadovavo drąsių karių būrys, dėl padoraus įrankius, atitinkamo karinio mokymo kiekvienam dalyviui. Atminkite, kad vado tikslas ne tik tvarkyti kitų žmonių veiksmus, bet taip pat daugiausia laiko laiko imtis kalaviją ir skubėti į įkarštyje.

Žaidimų Terra Militaris apdovanoja kiekvieną pastangas patyrimo kaupimo. Jūsų šlovės auga visą laiką, ir todėl jums judėti iš vienos eros į kitą. Kurti tiesioginių pareigų ir imtis questus valdovo salė - prisideda prie lygiava.

Terra Militaris internete sukurta siekiant suteikti Jums malonumą! Negalima gaišti laiko veltui ir pamatyti iš pirmų rankų! Tegul likimo niekada nusigręžia nuo tavęs!

 

Žaisti pat