Elder Scrolls 5: Skyrim

Alternatyvūs pavadinimai: Elder Scrolls 5: Skyrim

Elder Scrolls V: Skyrim - kompiuteris Vaidmenų žaidimas su atvira pasaulio. Žaidimas Elder Scrolls V: Skyrim tęsinys anksčiau išleistų leidinių žaidimų serijos The Elder Scrolls. Tai penktoji versija išleista 2011 metais. Jei išgalvotas gyvenimo mūšį ir norite tapti valstybės herojus, tada šis žaidimas yra skirtas Jums.

Dėl įdomų Pasas Elder Scrolls V: Skyrim patartina laikytis ankstesnius keturis žaidimus. Kadangi istorija yra susiję, yra įvykių tęsinys. Ir gerbėjai bus daug lengviau žaisti. Be to, kas būtų geriau žinoti žaidimo, rekomenduojame pradėti, baigti skaityti šią peržiūrą, tada pamatyti, Elder Scrolls V: Skyrim video. Tada eikite į svetainę ir gali žaisti Elder Scrolls V: Skyrim parsisiųsti.

Veiksmai žaidimas atsiskleisti į Skyrim fantastišką provincijoje, kuri yra ant Tamriel žemyne. Šiuo fantastikos pasaulyje pristatė atstovai faunos ir vandens pasaulį, vis dar reali. Ir čia jums atrodo, iš pradžių, kaip bevardis veikėjas. Tačiau ateityje, atrodo, kad, kai buvo nužudyti drakonas pastaruosius žaidimų ir galite perkelti galią ir esate Dragonborn. Ir vardas Dragonborn.

Per gameplay, galite laisvai keliauti per pakankamai didelis žaidimas pasaulyje ištirti viską aplink. Stumble į darbą ir Elder Scrolls V: Skyrim Užduotys, kurios scenos kelyje į pagrindinį tikslą.

Pagrindinis tikslas žaidime The Elder Scrolls V: Skyrim - nugalėti drakonas Alduin, Pasaulio valgytojai ir sustabdyti atkūrimą kitų drakonus.

Į žaidimą Elder Scrolls V: Skyrim šarvai ir ginklai prieinamumas yra labai svarbus. Galų gale, blogio jėgas yra perspėjimo.

Jūsų lygis pakyla tik tobulinti įgūdžius, su tam tikram jų skaičiui. Šiame žaidime yra ypatingas sugebėjimas - talentas, kad gauti siekiama tobulinti įgūdžius.

Žaidime Elder Scrolls V: Skyrim žaisti atsargiai, nes galite susirgti. Ir sumažinti savo įgūdžius. Yra specialios ligos: lycanthropy, vampyrizmo, kanibalizmas. Nustatyti, kad sergate, galite naudoti kitus. Jie bus paprašyti jums pirmaujančių klausimus. Gali būti vulkanizuojama su šventyklų ir statulų ar potion pagalba.

Čia Atnaujinta ir kovos sistema. Jūsų charakteris kovoja su dviem rankomis. Taip efektyviai apsiginti.

Žaidimų 5 Skyrim Elder Skrols jūsų charakteris gali pradėti vieną iš gildija

• kompanionai;

• Tamsiai brolija;

• Kolegijos Winterhold;

• Vagys;

• Imperial Legion;

• Bard koledžo;

• Geležtės.

Kompanionai - Mercenaries, kai kurie iš jų yra vilkolakis.

Tamsiai brolija - visa tai liko žudikų.

Kolegija Winterhold - burtininkų, kurie labiausiai galingas magiškas galias kolekcija.

Vagys - atstovai vagims.

Imperial Legion - ar Stormcloaks. Pasirinkimas iš dviejų pusių jums.

Bardai koledžas - drąsus.

Peiliai - ar Greybeards. Pasirinkimas priklauso kai laimėti pagrindinį questą.

Žaidimas yra pagaminti aukštos kokybės grafika, remti mistinę nuotaiką, taip pat padeda šios muzikos. Čia laukia jūsų pagalbos. Geras žaidimas!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos