Tautos likimas

Alternatyvūs pavadinimai: Tautos likimas

Likimas tautos Online - masinės naršyklės pagrindu strategijos žaidimas, kuris skleidžiasi realiu laiku. Be to, projektas nereikalauja investicijų, todėl jūs vis dar turite galimybę užsidirbti realių pinigų. Vejasi statybos ir plėtros savo miestus, jums pereiti prie loginių grandinių šimtmečius - nuo akmens amžiaus į ateitį. Ir sumuojant kiekvieno praėjusio etapo jūs statyti vieną iš pasaulio stebuklų. Būtent stebuklas statybos ir jūs galite gauti tiek pinigų arba in-game valiuta. Nors galite sau atkreipti dėmesį, kokį gi atlygį Jums geriausią pasiūlymą. Iš Tautos žaidimas likimas suteikia žaidėjams su plataus masto veiksmų. Žaidimas žemėlapis dydį 1000-1000 ląstelių gali ne tik išplėsti pastatą, bet ir atlikti žvalgybą laikui bėgant jaučiatės patogiai. Po to pradeda pirmą kartą į nuostabų pasaulį, jūs manote, kad jūs esate čia patys. Tačiau būtina, kad pirmąjį tyrimą, ji nustato, daug kaimynų. Ir jie nustatyti jūsų atžvilgiu skirtingai. Kažkas draugiškas, kažkas priešiška. Taigi, siekiant, kad būtų galima pasiekti kitais, jūs vis dar turite daug - ir išmokti sudaryti sutartis, ir atspindi agresyvų išpuolį. Nagi! Of Nation registracijos Likimas atverti visas pasaulis nuotykius!

Sistemos reikalavimai žaidimo yra gana kuklus: viena iš šiuolaikinių naršyklių ("Google Chrome", "Mozilla Firefox", "Internet Explorer 9 i vische," Opera i Safari) ir ekrano plėtra yra mažiau nei 1280x800 (pageidautina 1440h960). Be to, atsisiųsti nieko. Jūs galite aplankyti bet kuriuo metu svetainė dar kažkieno kompiuterio, net iš mobilaus telefono. Prisijunkite žaidimo Tautos likimas taip:

- Įdiegtas pravardę;

- Sugalvojo slaptažodį;

- Pranešė, elektroninio pašto adresą;

- Papildomi duomenys (pasirinkimas iš žaidimo pasaulyje, naujokas ar patyręs vartotojas, iš vėliavos spalvų, miesto pavadinimas, kodinis nekilnojamojo pavadinimas).

Taigi, jums reikia paspausti ant "Prisijungti žaidimą".

Žaidimų Likimas Tautų buvo sukurtas stiliaus "civilizacija". Dabar jūs galite išmokti tris eras - akmens amžiaus senovę ir viduramžius. Kūrėjai žada, kad bus galima greičiau ir kitą erą - Naujas laikas, dabartis ir ateitis. Kiekvienas era kartu su savo ypatumų. Kiekvieną kartą turi savo specifinius vienetų, taip pat turimus pastatus. Ir, žinoma, dar judate, tuo geriau jūsų perspektyvos. Pavyzdžiui, akmens amžiaus dalykas, kiek įmanoma, atlikti tyrimus, kad būtų užkirstas kelias konkurentams užfiksuoti tuos teritorijas, kuri bus naudinga. Pasižymi įvedant pinigų senovę. Dabar, be jų neįmanoma būti vienetus miesto pastatų, be to, jie turi padaryti prekybos sandorius. Viduramžiais būti džiugią žinią, kad galite pagaliau sukurti savo tautą. Keli žaidėjai gali suburti ir tęsti žaidimą po vienu stulpo, vadovaujasi bendrų tikslų. Nauja virtuali laikas yra labai panašus į šiuo metu. Atsiskleisti šnipinėjimas, vagystes pasitaiko visur, atmosfera tarša pramonės atliekos. Bet jūsų gamyklos, elektrinės dabar stiprėja.

Pažiūrėkime, ko jums reikia norint sėkmingai žaisti į tautos likimą. Kaip jau minėta, tyrimas užima ypatingą vietą žaidimo. Tačiau nereikia nerimauti, kas turės praleisti savo brangų laiką. Jūs galite tiesiog nurodyti, ką domina, duoti užduotį savo investicinių vienetų ir siųsti juos išjungti. Jūs tiesiog laukia naujienų. Taip pat jūsų ištikimi tarnai bus naudinga tiems, kurie savarankiškai gali apiplėšti kaimyną ir atnešti grobį rasti ląstelių daug išteklių. Beje, ištekliai žymiai padidinti geras plėtros galimybes. Jie nėra privalomi elementas, bet kai jūs aptikote, nereikia pamiršti galimybę atlikti kasybos dėl kai derlingos ląstelių. Ištekliai leidžia jums kurti stipresnę rūšių karių, ir, žinoma, patobulintas paslaugas. Pastačius miestą, jūs neturite sustoti. Priešingai, kuo daugiau miestų bus pagal jūsų institucijai, tuo geriau. Žaisti Tautos verta turint Fate omenyje, kad kiekvienas veiksmas užima laiko. Pavyzdžiui, jei norite perkelti karius iš vienos ląstelės į kitą, reikia 1-2 minutes, ir pastato statybos keletą valandų. Tokia sistema leidžia teikti tam tikrų problemų. Taigi, kad į savo miesto judesių karių, turėsite laiko pasiruošti kovos arba imtis priemonių, siekiant sudaryti nepuolimo sutartį.

Verta paminėti, kad galimybė imtis su šviesos "megalith" vyborot reikia stebuklo statybas. Paklausti, kodėl jums reikia ir turi pakankamai rūpesčių? Na, jei jums nereikia nekilnojamojo forma premiją, tada sėdėti tyliai!

Pradėti nuo tautos likimas žaisti dabar visiškai mėgautis visus kokybės produkto savybes: dėl įvykių, puiki grafika, garsas mechanika, intuityvi sąsaja, galimybe naudoti taktiką, patogumui ta prasme, kad nereikia praleisti daug laiko dinamiką.

Tegul žaidimo atneša jums tikrą malonumą!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos