Puikus nuotykiai Van Helsingas

Alternatyvūs pavadinimai: Puikus nuotykiai Van Helsingas

Žaidimų Van Helsingas. Naujas istorija kompiuteris Vaidmenų žaidimas, kuris yra skirtas į Nulaužti ir velniop stiliaus.

Renginiai žaidimo sukurta XIX amžiuje, į fantastikos mieste. Pagrindinis veikėjas yra Van Helsingas, Vampyrų medžiotojas. Pagrindinis herojus kovoti su savo draugės Catherine prieš šias siaubingas būtybes.

Katerina - vaiduoklis, kuris visada lydi herojus, atminties tėvo ir padėką už išganymą. Jis turi savo savybes ir ginklus.

Prieš pradėdami žaisti, jums reikės žaisti Van Helsingas. Naujas istorija atsisiųsti iš oficialios svetainės. Parsisiųsti Van Helsing gali tik suaugę vartotojai, kurie užsiregistravę svetainėje.

Apie žaidimą Van Helsing. Naujas istorija apžvalga atskleidžia pagrindinius žaidimo savybės, charakteristikos simbolių, ginklų, ir tt

Jūs galite pamatyti rezultatą Van Helsingas prašymu. Naujas istorija video. Jame galėsite pamatyti skirtingų žaidimo specialiuosius efektus, triukas ataka vampyrai, taip pat susipažinti su žaidimo taisyklėmis.

Van Helsingas žaidimas, kuriame jūs turite nužudyti žiaurius monstrus. Killing monstras, įgysite patirties. Su patirtimi kaupimosi, jums atrakinti naujus lygius.

Be to, žaidimo The Incredible Adventures of Van Helsingas sukūrė prekybinius santykius. Galite išsaugoti prekybos derybose su prekiautojais: pirkti ir parduoti ką rado savo datas savo daiktus.

Neįtikėtinas Van Helsingas turi ginklų ir melee.

Range reiškia šaunamuosius ginklus, pavyzdžiui, šautuvu. Melee ginklas žaidime yra kardas.

Apsaugai galite dėvėti savo charakterį įvairių rūšių šarvai, šalmas, antkelius, cape, Amulet, diržo, kepurės ir kombinezonai su antkrūtiniais.

Jeigu jūsų personažas sumažino sveikatos lygį, galite įsigyti jam potion ar kitą narkotiką.

Van Helsingas žaidimas, kuriame jums bus kalbėti simbolių, kad jūs sutiksite kelyje. Taip pat jums reikės imtis ieškojimų ir padaryti juos.

Žaidimų Van Helsingas rodo, kad uždirbtus patirties taškų jūs išleisite dėl charakterio savybių vystymąsi, ty yra pakels savo charakterio lygį.

Personažas turi šias charakteristikas:

1. Statybos - su savo apsaugos priemonę, ir Melee atakos galimybę.

2. Judrumas - savybė, kuri rodo jūsų charakterio galimybė išvengti priešo atakas ir pagerina našumą, jūsų svyravo ginklų.

3. Valios - tai padidinti savo stebuklinga gebėjimus ir mana rodiklis.

4. Sėkmės - tai savo galimybių rodiklis rasti aukso, magija elementus ir galimybę apeitų priešo atakas. Be to, šiam dideliu sėkmės suteikia jums galimybę gauti kritinę streiką jo varžovams.

Žaidimų Van Helsingas galite parsisiųsti iš bet kurios svetainės, kuri suteikia šią galimybę, kol nedvejodami jį atsisiųsti į savo kompiuterį ir eiti į mūšį su kraujo ištroškusių vampyrų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos