The Lost Titans

Alternatyvūs pavadinimai:

Lost Titans - Multi nukentėjo žaidimas. Gamintojai žaidimai suteikia jums galimybę pasilikti milžinišką vaidmenį. Titans į pasaulio chaosas - viena iš dominuojančių dingusių Titans - Hyperion.

Galite žaisti The Lost Titans, tačiau pradžioje reikia pažvelgti į sistemos reikalavimus

• vidutinis kompiuterio parametrus;

• prisijungimas prie interneto.

Žaidimas The Lost Titans turi oficialų oformenie grotuvas svetainę, sukurti savo sąskaitą. Pamiršote Titans registracija neužima daug laiko ir reikalauja teisinga nuoroda į Žaidėjo tapatybę

1. apsilankykite oficiali svetainė žaidimo Lost Titans;

2. pasirinkti skyrių - Žaisti;

3. nes jūs neturite sąskaitos dar - pasirenkate eilutę - sukurti - sukurti paskyrą;

4. įveskite pavadinimą (sąskaitos)

5. galvoti ir užsirašykite slaptažodį, kurį sudaro ne mažiau kaip šešių raidžių arba skaičių;

6. pakartokite ankstesnį ukaznogo slaptažodį, o ne kartoti slaptažodį kituose tinkluose ar žaidimus - saugumą savo sąskaitą

7. įveskite savo galiojantį elektroninio pašto adresą;

8. įveskite kodą, kas parašyta kitoje eilutėje;

9. Jei Jūs sutinkate su naudojimo sąlygomis ir politikos žaidime - pažymėti;

10. bakstelėkite - registracija.

Ateityje, jūs tiesiog įvesti vardą, slaptažodį ir ukaznogo kodą. Dabar galite pradėti žaidimą. Nuo pat pradžių, pasirinkite klasę, kurioje įvedate. Pamesta Titans galite žaisti vieną iš trijų klasių:

• karys;

• "Ranger";

• magas.

Kariai - galinga, kaip tankas, daro daug žalos, hitai daug priešų vienu metu. Visada nešiokitės milžinišką kardą, kurį jis lengvai nutiesti kelią jų sąjungininkų.

Ranger "- vikrus meistras pažangios svogūnai ir strėlės. Tuo pačiu metu neigiamas poveikis kai teigiamas ir kitų didvyrių.

Mage - stipriausias herojus, kuris naudoja tik magija. Visada nešiokitės burtų lazdelę, kuri gamina šalta.

Kai pasiekia tam tikrą lygį šiame žaidime, turite pasirinkti į šoną frakcija, kuri jums. Priklausys nuo jūsų pasirinkimo visų žaidimo parametrus. Prieš jums padaryti pasirinkimą, būtina susipažinti su kiekvienos frakcijos savybe, kad nebūtų padaryti klaidą ir pasirinkite sielai namuose.

Lost Titans žaidimas internete siūlo jums tris frakcijas - Great Namai, kiekvienas su atskiromis filosofijų

• Namas Levidis;

• Namas Kalgeris;

• Namas Vendramin.

House Levidis - yra išmintingiausias vyrai, hardy ir ramus. Pagrindinės spalvos - balta ir juoda. Jų stiprybė Pegasus Dangaus. Užsiima narius House - diplomatija, miestų plėtrą ir prekybą.

Namas Kalgeris - didžiuojasi šeima. Saugojo savo miestą kaip Cerberis su trimis galvomis, stiprių, perspėjimo ir nusimano. Semtis stiprybės iš "Cerberus Flame. Spalvos, kurios atstovauja savo šeimą - raudonos ir aukso. Veikla - pramonės ir saugumas.

Namas Vendramin - sąmojingas ir protingas atstovai. Geriausių strategų ir mąstytojų. Galia - Hydra vandenynas. Jie lyginami su juo. Spalvos - sidabro ir žydros. Pirmąjį sprendimą visada.

Jei jaučiamas noras ginti šios šalies gyventojus ir išsaugoti Titan - pradėti žaidimą The Lost Titans internete.

TLT žaidimas yra pateikti jums geriausius tokio pobūdžio grafiko, už kurią galite padėkoti kūrėjams. Yra malonumas pasaulyje. Sėkmės jums!

 

Žaisti pat