Mumija naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Mumija naršo

Žaidimas Mumija - nemokama multiplayer šaudyklė su RPG elementais. Projektas įdėti žinomą istoriją filme. Mumija lankosi pasiūlymų grįžti į praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio ir dalyvauti svaiginančio nuotykius. Žaidimo kūrėjas įmonė Bigpoint . Kūrėjai sukūrė savo interneto produkto šiuolaikinio variklio vienybės, kuri suteikia žaidimo pasaulį ir dinamišką realizmo. Privalumas yra kokybė ir atitinkama garso. Vaidina svarbų vaidmenį graži grafika. Renginiai nurašymas per norėtumėte gyventi. Taip pat vis dar suspėti atlikti daug PvE ir PvP darbo įvairovė ir keliauti ieškoti nuotykių Požemiuose, griuvėsiai ir oazės. Įdomiausia vyksta pietinėje intakas Nilo srityje, ir pradėjo žaisti Mumija Prisijungę Jūs tikrai ten!

Norėdami pradėti žaidimo, reikia Mumija Prisijungę registracija. Jūs turite užpildyti formą su šiose srityse: vartotojo vardą, slaptažodį, pakartokite slaptažodį, elektroninio pašto adresą, žaidimo serverį, gimimo data. Taip pat reikia pažymėti langelį, tuo patvirtindamas, kaip laikomasi taisyklių ir norą gauti iš įdomių naujienų administracija.

Mes skubame įtikti, kad mumija ateina į gyvenimą tiesiog naršyklėje, ir jūs neturite atsisiųsti ir įdiegti nieko. Sistemos reikalavimai yra nedidelė, todėl jums nereikia jaudintis dėl kompiuterio konfigūraciją. Nagi! Didysis Epas mūšis tarp gėrio ir blogio laukia Jūsų!

Nuo The Mumija žaisti, turite kovoti už lobis laimėti didžiulis priešų negailestingai sunaikinti mumijas ir monstras senovės Egipte, kuris išdrįsta stovi savo kelią. Galite naudoti šaunamąjį ginklą, burtai, magija relikvijas ir padaryti viską, kas įmanoma, kad pasiekti tikslą. Jūsų kelias yra per tokias pavojingas vietas kaip Amarna, Oasis Amunet, kapas, turgus ir iš Tabari griuvėsiai. Jei nesate atsargūs, tai tikėtina, kad ten bus aplenkti ir mirtį. Tačiau mirtis gali būti įveikti, jei esate protingas, gudrus, beviltiška ir drąsus keliautojas!

Mumija žaidimas paragins pasirinkti šalį, už kuriuos norite kovoti iki mirties. Prisijunkite arba neapgalvotos naktį vagys grobikai, arba paaukoti savo sielas ir jo aukų sielas už tamsiųjų jėgų senovės kultą išpažįstančiųjų prisikėlimą. Tiesą sakant, plėšikai - mokslininkai, tyrėjai ir archeologai. Bet kai klausimas yra, kas bus gauti kitą PAI lobis, tarsi jie sataneyut ir pasiruošę padaryti bet ką, kad gerovės labui. Kultą išpažįstančiųjų bando atgaivinti Hashiku vaidilutė, ji padėjo pasiekti pagrindinį tikslą - užgrobti valdžią pasaulyje. Priklausomai nuo to, ką pusėje išgalvotas, laukia vienos ar kitos likimą. Po kiekvienos pusės jų siekiai kaip stipriąsias ir silpnąsias puses. Be to, pasirinkus pusės, turėtų būti nustatyta priklausanti klasei. Leiskite mums išvardyti visas galimas klases. Už plėšimus šį šaulys, Rowdy ir mokslininkas, ir už Cultist - Assassin, Trakgalvis ir kunigas.

Taika Mumija Prisijungę pripildyta siaubingas būtybes. Ir anksčiau ar vėliau jie bus rodomi prieš jus. Susitikti su šių siaubingas būtybes netampa nemalonus siurprizas, pabandykite visada pasirengę!

Prisijunk dabar ir vietoj gauti nuobodu savo laisvalaikį, pasinerti į nepamirštamų nuotykių atmosferą. Pasirinkite tinkamą žaidimo stilių - vienas arba su draugais - ir parodyti save visus savo šlovės! Nesvarbu, ar jūs plėšti kapus arba paneigti per tamsiųjų jėgų antikos, gameplay taip pat bus smagu! Edward Morgan su savo beprotiškų idėjų atgaivinti mumifikuotų liekanų galinga senovės Egipto žiniuonei kviečia kartu! Tiesiog pradėjo gameplay, jūs išmoksite iš Amarna kapo invazijos pasekmes. Tarkime, jūs turite sunkumų negali sustoti! Sėkmės!

 

Žaisti pat