Sosto karališkoji karalystė

Alternatyvūs pavadinimai: Karalių karo karas

Game Throne Kingdom karo metu: tapkite didingu Viešpačiu.

.Laisvo žaidimų rinkoje nuolat rodomi nauji pasiūlymai. Patyręs žaidėjas gali lengvai atskirti manekeną nuo įdomaus įdomumo, o aukštas įvertinimas, kurį parodo žaidimas „Kingdom at War“, sako, kad jame yra visų tų savybių, kurias vertina strategijos mėgėjai.

Pirmas dalykas, kuris ypač patinka virtualiems kariams, yra gebėjimas žaisti kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose Tronų karalystėje karo metu. Ir kadangi naršyklė yra žaislas, galite jį įvesti per socialinį tinklą.

Laikraščio gyvenimas.

Prieš klasikinį daugelio žaidėjų strategijos pavyzdį su fantazijos elementais. Yra priešų ir draugų, taip pat karalystė, kuri turi būti kuriama ir ginama. Viskas prasideda mažai, bet palaipsniui perduotos žemės turėtų tapti stipria valstybe, turinčia galingą armiją ir tvarią ekonomiką. Aplink yra daug priešų, todėl jų pusės išpuoliai bus dažni. Šiuo tikslu egzistuoja draugai arba draugiškos tautos, su kuriomis turi būti kuriamos aljansai. Kartu lengviau ir patikimiau atbaidyti tų, kurie nepritaria jūsų požiūriui į gerus kaimyninius santykius.

Sudarant didelę grupę panašių pažiūrų žmonių, jūs taip pat ištirsite žemę, kovosite su monstrais. Žaidimas „Tronis Karalystė karo metu“, bendrauti su realiais žmonėmis, yra ne tik įdomesnis, bet ir naudingesnis. Jums garantuojama parama ir pagalba išteklių ir karinės pagalbos forma. Paprašykite jų patarimų, bet nepamirškite, kad jie tikisi panašių atsakomųjų veiksmų iš jūsų.

Išmintingai kovojame.

Jūs atsidursite spalvingame viduramžių pasaulyje, kuriame nėra modernių technologijų, tačiau yra magiškų ir aštrių peilių. Tapti šios realybės dalimi padės Troninės Karalystės karo registracijai, kuriai nereikia sudėtingų manipuliacijų.

Kas dar maloniai nustebina:

 • Great Volumetric Graphics
 • Kalbų pasirinkimas
 • Game procesas be papildomų pirkimų
 • A daug quests
 • Gebėjimas aprūpinti savo herojus savo nuožiūra
 • Prisijunkite ir sukurkite savo užsakymus
 • Pasirinkite kovotojo klasę

Pagal klasę, pažiūrėkime, kas atstovauja:

 • Bight Knights
 • Pažymėtos rodyklės
 • Speakers
 • žiūrovai
 • Varžai
 • Kavalerija 1000 20

Staff dalis „iPlayer Throne Kingdom“ karo metu turi būti neatsilikti nuo pažangos. Tai reiškia, kad be karinių kampanijų turėsite nuolat kurti ir tobulinti.

Kadangi yra žinoma, kad gyvenvietė buvo gyvybinga, gyventojams reikia namų, tavernų, parduotuvių. Kariams reikia kareivinių ir mokymų vietų. Ir miestui reikėjo sandėlių, kalvų, lentpjūvių, kasyklų. Kasybos akmens anglių, medžio, akmens ir kitų mineralų, nepamirškite, kad kuo aukštesnis kasyklų lygis, tuo daugiau vertingų žaliavų jie atneš. Tas pats pasakytina ir apie kitas įmones, išgaunamos žaliavos arba gaminamos prekės.

V žaidimų dirbtuvės yra tarpusavyje susijusios, todėl stengiasi laiku ir vienodai atkreipti dėmesį į visas pramonės šakas. Jei yra nedaug namų arba jie neatitinka piliečių gyvenimo lygio, niekas nedirba, o tai turės įtakos maisto, drabužių ir ginklų trūkumui. Nepamirškite pumpuoti ir kariai, siunčiant juos į užduotis. Svečių pasirinkimas yra puikus, ir jūs galite pasirinkti bet kurį, išnagrinėję atlygio sąlygas ir dydį. Pasirinkite tuos, kurie atitinka jūsų herojaus išlyginimo lygį, kad jo jėga būtų pakankama kampanijai ir mūšiui su priešu.

„Tronio karalystės žaidimas“ karas nuolat tobulinamas, atsiranda naujų papildymų, todėl jums nebus nuobodu. Prisijungdami prie žaidėjų, tapsite jų artimųjų šeimos dalimi ir netrukus gausite pirmąją užduotį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos