Throne Kingdom at War

Alternatyvūs pavadinimai: Trono Karalystės karas

Throne Kingdom at War: tapkite didis Viešpats.

Iš žaidimų produktų rinka dabar ir tada yra naujų pasiūlymų.

life valdovas. Čia yra priešų ir draugų, taip pat karalystė, kuri turi būti sukurta ir saugoma. Yra daugybė priešų, todėl jų išpuoliai nebus neįprasti. Kartu lengviau ir patikimesniau atremti tuos, kurie nesutinka su jūsų nuomone apie gerus kaimyninius santykius.

Parduodama daugybėje panašių žmonių, jūs taip pat pažinsite žemę, kovos su monstrais. Jūs gaunate paramą ir pagalbą išteklių ir karinės pagalbos forma. Paklauskite jų patarimo, bet nepamirškite, kad laukiate panašių atsakymų.

Mano protingai kovojame drąsiai.

Jūs atsidursi spalvingame viduramžių pasaulyje, kuriame nėra modernių technologijų, tačiau yra magiškos ir aštrios mentės. Tapk šios tikrovės dalimi padės karalystei registruojant karą, kuri nereikalauja sudėtingų manipuliavimo.

Kaip vis dar maloniai stebina:

Stav dalis"iPlayer Throne Kingdom at War"yra išlaikyti ranką progreso impulsui.

. Kalbant apie klases, pažiūrėkime, kas yra atstovaujamas:

  • Loical Knights
  • Arrow keys
  • Keepers
  • Investigers
  • Siege troops
  • Cavalry

As žinoma, kad gyvenvietė buvo perspektyvi, gyventojai turi namus, tavernus, suolus. Kariūnai turi kareivines ir kvadratus mokymams. O miestui reikia sandėlių, kalvių, lentpjūvių, kasyklų. Nors akmens anglį, medieną, akmenį ir kitas mineralines medžiagas naudodamiesi, nepamirškite, kad kuo aukštesnis bus minų lygis, tuo brangesnės žaliavos bus jos. Tas pats pasakytina ir apie kitas įmones, ištraukia šaltinį arba gamina prekes.

In žaidimų salėse viskas yra tarpusavyje susijusi, todėl stenkitės laiku ir vienodai mokėti į visas pramonės šakas. Jei yra keletas namų arba jie neatitinka piliečių gyvenimo lygio, niekas negali dirbti, o tai turės įtakos maisto, uniformų ir ginklų trūkumui. Nepamirškite siurbti ir karių, siųsti juos į užduotis. Kvestų pasirinkimas yra puikus, ir jūs galite pasirinkti bet kurį, išnagrinėjęs atlygio sąlygas ir sumą. Pasirinkite tuos, kurie atitinka jūsų herojaus siurblį, kad jo jėga būtų pakankama žygiui ir mūšiui su priešu.

Trono Karalystės karo pasirodymas nuolat tobulinamas, atsiranda naujų papildymų, todėl jums nereikės praleisti progos. Prisijungdami prie žaidėjų, jūs būsite jų artimos šeimos dalis ir netrukus gausite savo pirmąją užduotį po truputį treniruočių.

 

Žaisti pat