Titanfall

Alternatyvūs pavadinimai: TitanFoll Titanas sumažėjimas, TitanFol

Titanfall žaidimas yra kompiuteris sci-fi žaidimą internete, kad apklausos turi nugalėti daug vartotojus į žaidimą pasaulyje. Šis žaidimas yra kailių simuliatorius. Titanfall unikalus žaidimas bus išleistas kovas 2014.

Žaidimų Titanfall registracija yra labai paprasta. Norėdami užsiregistruoti žaidime Titanfall turite nurodyti taip:

1) savo elektroninio pašto adresą.

2) slaptažodis, kuris naudojamas tik šiame žaidime.

Play žaidimą Titanfall jums bus vienos iš grupuočių pusėje

1) Pilotai - jie turi skirtingus sugebėjimus. Svarbiausia pilotams - kovoja, kad uždirbti sertifikavimas. Pilotai gesinimo įgūdžių priklauso tik nuo jūsų.

2) Titans - jie užsiima vežti krovinių ir remonto erdvėlaivius. Jie taip pat naudojami paieškos ir gelbėjimo operacijas.

Į naršyklinis žaidimas jums bus žaisti Titanfall pasaulyje, kuris yra vadinamas "Frontier.

Čia rasite begalines galimybes, jei jums atlikti būtinas taisykles.

Į Titanfall internete yra specialus vienetas, milicija. Ši milicija yra karinės pajėgos pasienyje. Be milicijos jūs patenkinti

1. Naujakuriai - Pasienio zonos rezidentų.

2. Nusikaltėliai - jie nieko nerimauti kokių grėsmių, jie jums geriausias saugokitės.

3. Piratai - gudrus ir sumanus nusikaltėliai.

4. Samdiniai - atlikti misiją svarbu skubiai.

Visa Milicija padalintas į specialias komandas. Jie yra priskiriami tam tikrame sektoriuje. Iš esmės, visos komandos nesiskiria nuo įprastų piratų grupių, bet jie visada turėti su savimi labiausiai esminius išteklius, kurie daro juos nepaprastai ambicingi.

Oponentai milicijos yra IMC (Tarpžvaigždines Gamyba Corporation ") . Tiesą sakant, svarbiausia misija Milicija laikoma konfrontacija IMC. Tačiau ne visi dalyviai Milicijos taip manau.

Hammond inžinerija - tai pirmasis pavadinimas IMC. Nors tai buvo maža įmonė, kuri nuolat užsiima gamtinių išteklių gavybos. Jų žinios didėja visą laiką ir pradėjo atnešti didžiulį pajamų. Kaip didžiulis sudėčių Todėl organizacija virto didžiule korporacija.

Jų augimas fizinio kapitalo augti savo godumo, todėl tam tikras užduotis, jie gali naudoti kietosios galios.

Jei esate nekilnojamojo gerbėjas žaidimai online Titanfall, tada galite pirkti supirkėjo leidimas Titanfall. Nedaug leidinių.

Užsisakykite iš anksto žaidimo klientą savo platforma mokestis už 1199 rublių.

Pasinerkite į žaidimo pasaulį Titanfall nemokamai kartu su savo draugais. Įvertink pasaulio sukūrimą iš kompiuterinio žaidimo "Call of Duty kūrėjais.

Pasirinkite jūsų pusėje, už kurį bus pasirengęs kovoti, nesvarbu koks. Būkite vienas iš pirmųjų žaidėjų žaidimo pasaulio Titanfall.

Parodykite, kad esate tikras žaidėjas ir pasirengę rimtų kovų ir šių pergalių! Sėkmės jums šią neįtikėtiną ir nepamirštamą internetinių žaidimų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos