Tom Clancy Skyrius

Alternatyvūs pavadinimai: Tomas Klensi skyrius

Igra Tomas Clancy Skyrius: pasaulis nuo katastrofos slenksčio. Šis klausimas glumina žaidimas Tom Clancy padalijimo švedų plėtros komanda Ubisoft Massive, Red Storm Amerikoje ir Didžiojoje Britanijoje Ubisoft Apmąstykite, ir leidėjas"Ubisoft", kuri ruošia turinį išimtinę Xbox One". Be to, šios platformos, galite įsigyti žaidimą už PlayStation 4, o Tomas Clancy Skyrius atsisiųsti į kompiuterį.

. Rezultatas buvo kelis kartus išreikštas ir perkeltas. 2014 gegužės jį atstūmė vasarą 2015, bet tada paskelbė naują išleidimo datą kovo 8 2016 metais. Žaidimas pats savaime yra žaidimų serijos, kuri pasirodys tik bus pradžia, ir tai priklauso žanro MMORPG šaudyklė, kuri žada gerbėjai šauliai dinamišką susigrumti.

Stalo tradicija, kad visi vyksta Amerikoje nelaimės, o šio žaidimo renginiai taip pat vyksta Niujorke Manhetene artimiausioje ateityje. Kaip elgtis kaip žmonės, jei yra biologinė katastrofa? Kaip greitai infekcija plinta ir kokia dalis gyventojų bus perspektyvi ir pasirengę dalyvauti mūšyje su priešo?

Uzhe pirmoji diena nebuvo tuščių vietų ligoninėse. Pagal karantino nukentėjo labiausiai sritis antrą dieną. Kitas, paspauskite vertybinių popierių birža, prarado elektros energijos ir vandens, parduotuvės buvo tuščios, o žmonės tapo priešų. Dėl tokių situacijų sukurti specialų padalinį žmonių, kurie inžinieriai dirba taikioje aplinkoje, gydytojai, policijos pareigūnų, mokslininkų ir pan. d. bet jie yra apmokyti veikti tokiomis sąlygomis, ypatingos pavojaus, ir dabar jie turi kovoti su virusu, ir jėgos, kurie yra atsakingi už savo išvaizda. Viskas prasideda Manhetene, plotas dar labiau padidės, bus galima naujose srityse. Jis gali būti renkami 4 grupės dalyvių, o sistema bus pasirinkti partnerį, šeimos charakteristikas. Autoriai žada, kad prisijungti prie žaidimo į drone-mate forma bus su specialiu mobiliųjų aplikacijų per išmanųjį telefoną ar tabletę. Žaidimų produktas skirtas vadovavimo ištrauka, nors neatmetama vieną veiksmą, bet šiuo atveju turės prisitaikyti prie pasaulio, kuris įtakoja kitų žaidėjų.

Pered atidarote Pasaulio Tom Clancy Skyrius ant PC ir neprisirišant prie tam tikrų profesijų, klasių ar rasių simbolių. Iš pradžių, aš atidaryti visus reikiamus įgūdžius, o jų augimas ir vystymasis priklauso nuo žaidimo veiksmo veikla. organizavimas Agentai įrengtas kuprinė su reikalingų daiktų per ateinančius 72 valandas. Pilnas komplektas daiktų bus žinoma, kai ilgai lauktas spaudai žaisliukais, bet dabar ji yra žinoma, kad šiuo rinkiniu:

  • Standartnoe leidimas skyrius;
  • Zolotoe be kopijas žaidimo versijas, tai apima sezoninį bilietą su dar nežinomų turinį, o"Nacionalinės gvardijos"PAPILDYTA;
  • Kollektsionnoe leidimas Ze skyrius apima pridėjimą Hazmat Pavarų Nustatyti, sezono bilietų, plakatas, bukletas su žaidimo, pečių maišą ir darbo laikas agentas pagrindai.
  • Naruchnye valandos, atliekantys vartotojo interfeys
  • Zaschitnaya maska
  • Kontaktnye objektyvas pagerinti suvokimo aplinkos realnosti
  • Mnozhestvo rūšių oruzhiya
  • Sredstva kommunikatsii

  Predvkushaem ir vybiraem

  Na Šiuo metu kūrėjai paskelbė sistemos savybes, kurios bus patogu žaisti ant PC, bet yra atvira iš anksto tam, kad būtų Tom Clancy padalijimo Pirkti pasirinkimo paketus:

 

Žaisti pat