Žibinto šviesa

Alternatyvūs pavadinimai: Žibinto šviesa

Žibinto šviesa žaidimas internete yra kompiuterinis žaidimas, kuris buvo sukurtas pagal žanrą Hack and slash RPG.

Veiksmai žaidimas vyksta mažame miestelyje aukštumų. Ant šio kalno yra vertingas išteklius, kurie naudojami magijos. Bet tai ne tik vertingas išteklius, tai yra pavojus, kad visų gyvų organizmų.

Ilgas akmuo poveikis Žarijos asmuo gali tapti Obsessed ar net virsta pabaisa.

Atsisiųsti Torchlight galite iš oficialios svetainės, siunčiant prašymą. Žaidimo klientas atsisiųsti Torchlayt galite tik imti, ir jei jūs turite pilną aštuoniolika metų. Prieš žaidimą, pamatyti apie žaidimą žibinto šviesa vaizdo. Šis vaizdo įrašas supažindina jus su pagrindinių funkcijų žaidimą.

Kompiuterinių žaidimų Torchlight klasių turime trijų rūšių:

1. Destroyer (Destroyer) - yra veikėjas, kuris yra labiausiai panašus į klasikinį barbarai. Jis yra melee meistras. Eskadrinis dirba labiausiai tvirtos šarvai ir melee ginklus. Daugiausia dėmesio per šią klasę plėtra yra ant "gynybos" atributų "jėga."

2. Alchemist (alchemikas) yra veikėjas, kuris atitinka įprastą klasikinį Magoo. Ši klasė yra geriausia tolimo išpuolių. Alchemikas žino didžiulis kaip įprasta burtai ir apsauginis. Be to, jis gali pakviesti kitų būtybių. Jis atributus į poreikį plėtoti apsaugą ir magija.

3. Laimėtoja (nugalėtojas) yra pagrindinis veikėjas, panašus į "Amazon" ir Assassin. Ši klasė naudoja šaunamuosius ginklus, spąstus, nuodus, įvairių taktinių gudrybių. Plėtoti šią klasę reikia miklumo ir apsaugą.

Kompiuterinių žaidimų jums bus žaisti Torchlight skirtingų kraštovaizdžių. Visos teritorijos, pasižymi specifinių geografinių ir struktūrinių savybių, taip pat monstras, kad gyvena juos.

Žaidimas yra šių rūšių vietose:

1) Saulėlydis Miestas - iš kurios vietos pradėti savo nuotykių veikėjas. Ši vieta yra saugi ir nėra monstrai. Twilight miesto, galite įsigyti sparčiau.

2) Kasykla - yra pirmoji vieta, kur sutiksite monstrus. Territory kasyklos visiškai nusiaubta, bet jūs galite nustatyti, kad čia monstrai yra gana naujos. Keliose vietose gaudyti žuvį.

3) pilis - vieta, kurioje jums pravažiavus kasyklose. Yra spąstų ir slaptas kambariai daug. Šio lygio pabaigoje jums kovoti pirmąjį bosą.

4) Ruins of Estera - jis užtvindytas miestą, kuris atves jus tiesiai po mūšio su viršininku. Naršyti šioje srityje bus labai sunku. Jums reikės prijungti Teleporto.

5) Požemis - tai vieta, kuri atrodo daug salų, sujungtų tiltų medaus patys. Monstras, jūs sutiksite čia driežas-kaip būtybių.

6) Požeminis kalėjimas - tai kalėjimas kompleksas, kuris yra giliai po žeme. Šio vietos gale, jums bus susitikti su savo viršininku.

7) Pamirsai pilis - vienas iš labiausiai pavojingų vietų. Žuvies čia nėra įprasta ir gyvi mirę nykštukai.

8) Juoda rūmai - tai pati pavojingiausia vieta žaidime. Čia jūs sutiksite sunkiausi monstras.

Žaidimų Torchlayt pilna įvairių įvykių, paslaptingas vietas ir įdomių nuotykių!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos