Žibinto šviesa 2

Alternatyvūs pavadinimai: Žibinto šviesa 2

Žaidimų žibinto šviesa 2 yra kompiuterinis žaidimas, sukurtas pagal veiksmų / RPG, kuris buvo išleistas 2012 stilius. Šis žaidimas yra pirmos dalies žaidimo tęsinys.

Atsisiųsti Torchlight 2 Galite nemokamai iš oficialios svetainės, bet jums bus galima šiuo atveju tik demo versija žaidimą. Pilna versija, galite atsisiųsti žaidimus Torchlayt 2 už $ 9,99.

Žiūrėti vaizdo įrašą apie žibinto šviesa 2 Pageidautina kiekvienas naujas žaidėjas, kuris neturi žinoti pagrindinius bruožus žaidimą. Šis video yra apie žaidimą "ar" YouTube svetainėje.

Į žaidimą žaisti Torchlight 2, kaip nurodyta šioje ataskaitoje, taip pat galite pamatyti žaidimo taisykles, kaip bandomajam vaizdo.

Tik žaidimo Torchlight 2 klasės skirstomos į 4 tipus:

1. Inžinierius (Engineer) - tai kietas kovotojas arti. Be Melee, jis gali prisijungti prie kovos į ilgą atstumą, bet tada melee bus uždarytas į jį. Ši klasė yra siekiama taikant didžiausią sumą žalos.

2. Sakalas (Outlander) - iš klajojo klajoklių klasę, kurie naudojami kovose svyravo ginklų ir magija silpniausia. Jie gali naudoti burtai, kad suvaržo, apsvaiginti ir sulėtinti priešą. Kai burtai gali padidinti atakos greitis klasėje.

3. Berserker (Berserker) - tai unikalus klasės, kurios geriausiai pasireiškia vartų, tačiau ji yra silpnesnė nei ištvermės inžinierius. Šios klasės privalumas yra aukštos kritinė žala ir didelės ataka greitis. Sveikata Berserker klasės yra gana silpnas, todėl jam turi būti gerai kontroliuojamas. Tai gali sukelti sąjungininkų, ir taikyti didžiulius sekina burtai, kurie sumažina priešų veikimą. Berserkeriai labiausiai panašios į klasikinių barbarams.

4. Mag Embera (Embermage) yra klasės svyravo, kuris yra panašus į klasikinių burtininkai. Magai gali būti naudojami atlikti atakas tolimais atstumais, bet tuo pačiu metu ir kovoti vartų. Kai burtai jie gali sukelti visos žalos rūšių, ir atlikti įvairių rūšių spąstų. Magee Embera turi galimybę teleportuotis netikėtą puolimą, ir galimybę pabėgti nuo mūšio lauke. Ar burtai masinio naikinimo, tačiau nepaisant to jie yra labai silpnas.

Pirmoje žaidimo buvo tik 3 klasės.

In-game Torchlight II yra ne tik vieno vartotojo režimas, tačiau vis dar iš artimųjų žaidimas bendradarbiavimo režimu galimybė. Maksimalus žmonių skaičius šiuo režimu - šeši. Žaisti bendradarbiavimo režimu jums reikia prisijungti prie interneto ar tiesiog vietos ryšį.

Tačiau verta pažymėti, kad žaidėjų skaičius priklausys nuo oponentų skaičių: kuo daugiau žaidėjų, tuo daugiau priešų. Žaidimo taisyklės ir jo važiavimui nepasikeitė.

Torchlayt Žaidimas 2 pirmojoje dalyje yra daug patobulinimų ir paruošė daug staigmenų jums. Įdiekite ją į savo kompiuterį ir eiti su draugais ar vieni patrauklių kelionę.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos