Renesanso karo taisyklės

Alternatyvūs pavadinimai: Total Domination Reborn

Reglamento karo"Renesanso"žaidimas civilizacijos skiltelėse.

kompanija"Plarium Global Ltd"pristato savo kitą karo atgimimo taisyklių plėtrą. Žaidimas yra prieinamas įvairiems mobiliesiems įrenginiams keliomis kalbomis, taip pat ir rusiškais. Kadangi tai yra daugiafunkcinis žaislas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama žaidėjų sąveikai, jums reikia nuolatinės prieigos prie interneto.

"War of War""Renesanso"leidimas gali būti visiškai nemokamas, bet taip pat skirtas dovanoti, kai kai kuriems daiktams reikia sumokėti tikrus pinigus. Kad nebūtų atsitiktinių išlaidų, ypač jei jūsų telefonas pateko į netinkamas rankas, nustatykite slaptažodį nustatymuose, kurie bus žinomi tik jums. Kalbant apie sklyptą, jis yra pastatytas aplink žmonijos bandymus išgyventi. Ši egzistencijos kova vyko ilgą laiką, tačiau neseniai dar viena dirbtinio intelekto agresija"Morgan"prisijungė prie tęsinio branduolinio karo ir baisios epidemijos.

Pagrindinės žaidimo funkcijos.

Kūrėjas bando padaryti savo produktus universalus. Dėl to vartotojai gali pasirinkti patogią galimybę patys įdiegti mobiliajame telefone arba atsisiųsti"War Renaissance Rules"kompiuteryje. Bet kokia versija atitinka vieną siužetą ir teikia tas pačias galimybes, todėl tai yra skonio dalykas. Vienintelis patikslinimas, jei jūs jį vienu metu įdiegsite abiejose mašinose, scenarijus nesutrūks, išskaidys skirtingus šaltinius.

Pagrindinės žaidimo proceso ypatybės:

Kas apie tai įdomu?

 • Paskirstymo modelis atitinka"Free-to-play
 • "principą
 • Taisai (tiek mobilieji, tiek naršyklės) yra prieinami žaidėjams iš viso pasaulio
 • Įtaisytas keliomis kalbomis
 • Plugs turi sąveikauti sujungdami grupes
 • Pakeiskite gynybą priešais
 • Pagalba misijose
 • Gaukite apdovanojimus už kasdienį žaidimų lankomumą
 • Post-apocalyptic pasaulis jau seniai yra patogi tema ir buvo pakartotinai grojama tiek kino teatruose, tiek virtualiose pasaulinio interneto erdvėse. Žaidimo taisyklės"Karo atgimimas"tapo vienu iš variantų, o jei jūs neabejingi žmonijos likimui, saugiai prisijungiate prie milijonų dalyvių, kurie jau prisijungė prie kovos už Žemės Zero atgimimą.

  Jei šios žemės buvo tikrasis rojus, tačiau pažanga tapo prakeikimu, karas prasidėjo naudojant branduolinius ginklus. Dėl to žmonės pradėjo mirti, o maitintojo palikuonys palaipsniui tampa mutantais. Bet jei su daugybe metų žmonija išmoko susivienyti, tada dirbtinis protas"Morgan", sukilęs prieš juos, atnešė naujų problemų. Jo vienintelis tikslas - išlaisvinti planetą iš žmonijos likučių.

  "War of War""Renesanso"taisyklės veikia pagal įprastą MMO strategijų principą, siekiant suvienyti žaidėjus kovoti su priešu. Šiuo atveju priešas nėra vienišas, nes jūs galite atsispirti mutantams ir agresyviai mąstantiems dalyviams. Netgi sąjungininkams neturėtų būti visiškai pasitikima, nes jie gali išdavystę pasirinkti sau pelningesnį sandorį.

  Game Total Domination Reborn, tai karinės-ekonominė strategija. Turite kurti minas mineralų paieškai, plėtoti savo gyvenvietes ir asmeninius įgūdžius. Galite samdyti dešimtys rūšių pėstininkų, taip pat karinę įrangą. Susipažinkite su ateities technologijomis, kurios efektyviai egzistuoja kartu su senovės žavesniais ir amuletais. Dalyvaukite sudėtingiausiose misijose, kurkite strategijas, raskite paslaptingus artefaktus ir viską, kas svarbiausia žaidėjų užduočiai, yra konfrontacija tarp Morgano ir jos roplių.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos