Transformatoriai karo Cybertron

Alternatyvūs pavadinimai: Transformatoriai karo Cybertron

Žaidimų Transformatoriai karo Cybertron - įdomus trečiojo asmens šaudyklė, kuri pereina į fantazijų pasaulyje, sukurtas remiantis populiarus animacinis serijos tuo pačiu pavadinimu. Prieš sukurti unikalų stilių didžiausią Transformatoriai visatoje. Įdiegta žaidimą Unreal Engine 3. Ir, nepaisant to, kad jis yra mažai d grafiškai virtualus pasaulis atrodo gana padorus. Veiksmai, kuriais siekiama plėtoti Transformatoriai gimtojoje planetoje Cybertron. Diseptikonov lyderis Megatron nori viešpatauja ir jo gudrus planas jau pradėtas įgyvendinamas. Bet Autobots neduos taip paprasta, todėl Megatron nusprendė imtis kraštutinių priemonių - naudojimas šaltinis nepaprasta energija. Anksčiau niekas negalėjo kontroliuoti "tamsiai ENERGON" ir nežinoma, ar jis turės ambicingą lyderį. Nuo Transformatoriai karo Cybertron žaidimą, jums bus suteikta galimybė pasirinkti, ar kampaniją diseptikonov: arba Autobots. Paimkite tiesiogiai dalyvauti visi, kas vyksta, ir jūs galite išbandyti su nauja jėga visas tas emocijas, priblokšti, kai žiūrėdami animaciją.

Pasinerti į žaidimo atsisiųsti Transformatoriai karo Cybertron. Tai visiškai paprastas procesas, ir tai neužima daug laiko. Jūs vežami paskutinėmis dienomis planetoje Cybertron ir atlieka nepamirštamą kelionę. Platus misijų laukiantiems jums neleidžia praleisti vieną minutę. Ir dalyvavimas intensyvių mūšių palikti neišdildomą įspūdį! Žaidimų Transformeriai: karo Cybertron siūlo jums judėti iš vieno skyriaus į kitą, kiekvieną kartą, kai jūs suteikiate jai galimybę pirmą kartą pasirinkti vieną iš trijų galimų konkrečiai temai Transformers. Tai gali būti Optimus, Megatron, Garso banga, kamanė, Reketas, Ironhide, Starscream ir kt. Kitas - begalinis kovoja, nes jūs tarp dviejų galingų grupuočių ir karo negali atsipalaiduoti akimirką. Jums reikia, kas dabar ir tada šaudyti, kovoti priešus ir bando hit priešų. Tam jums reikės ginklų tiekimui ir turiu pasakyti, kad "Arsenal" žaidimas nepavyksta. Transformatoriai karo Cybertron ginklų vertiname savo gausa. Jūs turėsite prieigą prie šilumos Ieškau raketų paleidimo, kulkosvaidžiai, šautuvai, graižtviniai šautuvai, pistoletai ir net nejuda. Ir taip pat yra specialus Melee ginklas, kuris yra pateikiamas kaip premiją kiekvieną transformatorius. Ir jums patinka tai, kad jei galutiniams kasetes, yra alternatyva. Gali transformuoti ir naudoti dėl mašinų įrankius. Beje, animacija atrodo įspūdingą transformaciją. Kūrėjai sunkiai dirba, kad užtikrintų Transformatoriai karo už Cybertron vaizdo buvo realus, todėl transformacijos procesas - tai yra kažkas, sklandžiai ir pats įspūdingas. Patirkite visa tai bus tikrai cool! Beje, padeda sukurti tinkamą atmosferą ir garsą. Sprogimai, Artilerijos ugnies, staigios geležies ir kėlimo moralę optimistiška muzika - visa tai geriausiai tinka šio žaidimo.

Jei jums patinka žaidimų panašiems dalykams, Sveiki atvykę į fantastinio pasaulio Cybertron! Įvertink šį žaidimą vertinama. Kaip sakoma, geriau pabandyti, kai nei išgirsti šimtą kartų. Nagi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos