Trine 2 Expanded Edition

Alternatyvūs pavadinimai: Trine 2 Expanded Edition

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Diske: 1. 5 LT

Trine 2 - arkadinis žaidimas, sukurtas vieno iš Suomijos bendrovių, tęsia tradicijas įkurta prieš daugelį metų, ne kompiuterinių žaidimų aušros. Trine 2 žaidimo mechanika yra labai panašus į anksčiau populiarus žaidimas, kur žaidėjas nukrito iki trejų kontrolės Lost in Time "Vikingas". Kiekvienas simbolių turėjo savo išskirtinius sugebėjimus, ir tik naudojant kiekvieno komandos nario įgūdžius gali pereiti lygį iki galo. Žaidimas Trine 2 taip pat turi tris pagrindinius personažus - protingas ir greitai vagis Zoya, galingas ir būtinas Melee raitelis Poncijus ir magas Amadeus kontrolės elementai. Kiekvienas komandos narys yra nepanašus į kitą, ir naudoti savo pagrindines funkcijas ir privalumai gali būti pasiektas iki sklypo atomazga.

Sklypo

Žaidimų Trine 2 yra prijungtas labai paini sklypas, kur mes pasakyti visą backstory visatos Trine 2, žaisti lengva ir sunku tuo pačiu metu. Žaidimo pasakojimas iš toje vietoje, kur pirmoji dalis baigėsi. Pasakų karalystė buvo išgelbėti, blogio burtai buvo sunaikinta, bet idilė truko labai trumpą laiką ir vėl visame pasaulyje, kur pagrindiniai personažai gyvena gresia rimtas pavojus. Šį kartą pagrindinis artefaktas Trinh 2, kuris reglamentuoja pasaulį ir visatą jo neramus vėl ir vėl išgelbėti pasaulį jam reikia tris skirtingas simbolių, o jų sutikimą būti misijos artefaktas nusprendė paklausti. Kitas žaidimų visatą Trine 2 nelaimė buvo iš goblinai, vadovaujama jų lyderis invazija nusprendė sunaikinti pažįstamą pasaulį ir pasinaudoti kontrolės artefaktas.

Didvyriai

Į Trine 2 reikia žaisti visus simbolius, naudodami savo stipriąsias puses šimtu procentų, tačiau dauguma misijų turite keletą galimybių žaisti ir netgi gali išsiskirti augintiniai. Magas ir magas Amadeus ryškus pavyzdys pacifistas, nes jis neturi savo arsenale institutas vieną puola įgūdžių ir naudoja savo galią kurti. Būtent ši funkcija leis jai pro klaikus pelkių ir pereiti per didelę bedugnę, nes Amadeus "kurs iš plonos oro kubeliai ir piramidės statyti tiltus. Su nevalgius įgūdžių magas, kiekį, kokybę ir dydį daiktų augs. Poncijus, kaulo riteris, jos gamta, jos prigimtis yra kova, ir kuo daugiau priešininkų jis susiduria, patogesnis jis jausis. Naudojant kardu ir skydu, taip pat daug elektros įgūdžius, Poncijus galės vien išlaikyti priešo spaudimas, o jo partneriai bus užsiima mažiausiai svarbių dalykų. Žaidimas Trine 2 yra trečiasis simbolis, kuris, tiksliau, kad išsiskirtų iš šio labai įmonei. Tai vagis tai vagis, judrus ir greitas, gali prolazili į labiausiai neprieinamų kampelių, lipti vynuogių ir lynai, ir kartais ji gali parodyti savo iltis, decimating savo priešų iš mažo arbaletas, bet labai naudinga įgūdžių savo arsenale būtų burbulas su maža sunkumą, pagal kurią jis galės pakilti į viršų. Kad skirtingų žaidimo Trine 2 įvairovė yra didžiulis pasirinkimas variantų ir įsipainiojęs siužetinių misijų, pripilti iki kraštų su dėlionių ir atskirti žaidimą iš kitų salonuose.

 

Žaisti pat