Neprilygstamas velnias

Alternatyvūs pavadinimai: Neprilygstamas velnias

Neprilygstamas velnias žaidimas - įdomus veiksmo fantazija žanras karinių dalykų. Projekto shareware, todėl niekas jums reikia privalomų finansinių įnašų, skirtų dalyvauti įdomių įvykių, kurie sukurtų senovės Kinijoje malonumas. Jūs keliauti legendų ir mitų, atmosfera, ir giliau jums įsiskverbti į paslaptingas pasaulio paslaptis, bus įdomiau žaisti Neprilygstamas velnias . Pavyzdžiui, eina per lygius, žaidėjas palaipsniui atveria projekto Linekong potencialą. Atsiskleisti visas puikias galimybes, ir netrukus jūs pradėsite suprasti, kad tiesiog negali atplėšti save nuo žaidimo. Siūlo unikalią kovą dėl pasaulio širdyje, kruvinų kovų mūšio šarvai arenoje, pavojingų apgulties, ir iš įspūdingiausių Quest užduotis aikštelė. Neprilygstamas velnias žaidimas visiškai pašalina nuobodų profesiją. Jūs būsite nuolat kelyje ir rūpesčius. Dviejuose žemynuose, sudarytas iš 40 regionų, kur ūžimas net aktyvus! Pradžia Neprilygstamas velnias žaisti dabar, nepriklausomai patikrinti tai!

Norėdami pasiekti žaidimą reikia Niezrównana Devil registraciją. Informavimas elektroninio pašto adresą, Jūs gausite laišką iš kodas aktyvuoti savo sąskaitą. Prisijunk į žaidimą Neprilygstamas velnias suteikia galimybę atsisiųsti klientas. Tačiau pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris bus tinkamas. Už žaidimą pateikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- KT Windows XP arba "Windows 7;

- Core 2 Duo 1. 6 GHz;

- Grafika GeForce2 MX440;

- RAM 1 GB;

- Kietasis diskas 2 Gb.

Po pasirodo pirmą kartą į fantazijų pasaulį, jums neturėtų būti prarastas. Negalima painioti, kad esate tik naujokas čia. Jūs tikrai galų gale pasieks svaiginančio aukščio. Pastatyta žaidimų enciklopedija - puikus pagalbininkas, kuris padės jums suprasti visus aspektus. Jūs turite išmokti razdobyvat reikalingus išteklius gaminti vertingų daiktų, juos tobulinti, taip pat asmeninės savybės Tiekiamos atliekant įvairias užduotis. Be to, UD žaidimas suteikia galimybę būti nurodyti gyvūnų. Jūsų augintiniui bus labai padės kovose, svarbiausia, tinkamai ugdyti ir skiriamas ypatingas dėmesys. Kovų, jūs turite daug! Kelyje jis sutiko daug kartų blogio monstras, kurie nori sunaikinti. Ir kiti žaidėjai yra jūsų potencialūs konkurentai.

Prieš pradėdami žaisti žaidimą Neprilygstamas velnias , nuspręsti simbolį, priklausančius vienai iš turimų lenktynėse. Galite rinktis tarp Astromantami (išmintingi magai) Lovchev (amatininkai kontroliuoti priešo veiksmus) arba Warriors (drąsūs, stiprūs ir aršūs kovotojai). Už kiekviena klasė turi savo vystymosi kelią. Be to, Jūs galite pasirinkti ir specialių žinių. Taigi Astromanty gali tapti Ketu (savo magija ledas ir ugnis) arba Rahu (savo oro magija ir nuodai), gaudymas spąstais - šaudymo (pagrindinis ginklas - lankas) arba egzekucijas (glaive savininkų), o kariai - Typhoon (du kardai pulti) arba Inferno (dviem rankomis kardas ataka). Kas jums tapti vertiname paaukoti talentus, vystyti savo įgūdžius, nes bet koks rasių turi didžiules galimybes plėtrai.

Žurnalas užduotys susideda iš 2000 rūšių PvE, PvP ir GVG darbo vietų. Tokia gausa žaidimo veiksmas neleidžia praleisti keletą minučių! Pabandykite - ir jūsų pastangos nebus nepastebėtas. Yra atlygio sistema leidžia priimti teisingus dalykus ir kaip skirtingi ištekliai ir zapoluchat pavadinimas. Didinti savo titulą, jūs tampate labiau gerbiama, todėl nereikia sėdėti - viskas priklauso nuo jūsų!

Bus naudinga rasti sąjungininkų. Taigi, jūs galite dalyvauti masinių mūšių, nuolat jausti paramą ir susidraugauti su dideliu žygdarbių!

Žaidimas patiks gerbėjams gerai praleisti laiką laisvalaikiu daug privalumų. Tai intuityvus žaidimo ir graži grafika, ir išsamiai visus elementus ir laisvę judėti į priekį ir pusiausvyrą simbolių, ir daug kitų naudingų dalykų. Tegul visi jūsų lūkesčiai ir sėkmės niekada palieka!

 

Žaisti pat