Alternatyvūs pavadinimai: Vienetai, VIENETAI

Online žaidimai U. T. - Ar įdomus nemokamai MMORPG žaidimas sukurta po branduolinės pasaulio stilių. T. internete siūlo jums pasinerti į maitintojo pasaulyje po branduolinio karo, ir pasirinkti, kurioje pusėje žaisti - ar būtų civilių gyventojų arba banditas, kaip uždirbti ir išleisti, kai jos uždirbamos gynėjas. Kad žaidimas įdomesnis, kūrėjai panaudojo unikalią Flash variklį, kuris leidžia iš lažybų procesą sumokėtą klientų žaidimų kokybę. Svečiai gali mėgautis didelį ir gerai suprojektuoti kortelę su unikaliais objektais. Žemėlapyje yra ne siūlės ir perėjimai tarp vietose.

Prisijunkite žaidimo U. T. download special klientas mano, kad optimizuoja interneto srauto kiekį. Daugiau U. T. Registracija internetu yra būdinga visuose žaidimuose - Įvadas slapyvardis ir slaptažodis, taip pat e-mail.

U. T. internetinis žaidimas pozityviai skiriasi nuo kitų panašių žaidimų humoro ir buvimas konkrečioje žodyną. Quest linija apima netiesinio siužeto vystymą su įvairių galūnių aikštelė. Žaidėjai turi didžiulį pasirinkimą ginklų (lengvuosius ginklus, Melee ginklais, energijos ginklų, sunkiųjų ginklų, granatos ir minos - daugiau nei 150 pavadinimų) ir šarvų (šalmų, šarvų, kelnių ir batų, kurie derinami rinkinių ir mokesčių įvairovė lygio žaidėjas.) Žaisti žaidimą U. T. internete yra labai įdomi ir dar, nes net paprastas pasivaikščiojimas netoliese miškai ir durpynus, pateksite į susitikimą su vienu iš bestiariusz (29 skirtingų būtybių) būtybių.

Reikėtų prisiminti, kad PVP sistema kuro konfliktai tarp žaidėjų ir klanų, todėl sėdėti kampe neveiks.

U. T. Groti suteikia jums galimybę susipažinti su įdomia funkcija žaidime - į žaidimą kompiuterinį tinklą, primenantis interneto, kuriame kasamoji ir spręsti galvosūkius karinės terminalai gali praleisti daug laiko.

Play U. T. - Ar tapti arba Szabrownik arba Raider, taip pat susipažinti su gerai išvystyta miesto NPC žaidimo simbolius, pavyzdžiui, farmacininkas, prekybinės, Grabarz ir kt. Jums bus malonu agresyvių monstrus - šunų ir mutantų, bet narkotikų buvimas gali padėti išgydyti į "šiltą" susitikimo žaizdas. Jūsų charakteris yra pagrindinis (6 parametrai) ir jų dariniai. Taigi jūs turite kovoti (trijų kovoti klasė - kritoviki, uvorotchiki ir cisternos) ir taikius įgūdžius, charakteris kūrimas reikės pasirinkti prioritetines įgūdžius, kad dauguma greitai bus sukurti. Už sumą gausite rezultatus skiriamas premijas. Be traumų, jūsų charakteris susiduria su alkoholio, dope, narkotikus ir apsinuodijimo radiacijos poveikį.

Žaidėjai gali sudaryti klanai, kurie turi keletą premijų.

Žaidimų U. T. Online remiantis moksline Nizhneatomska miesto ir jo gyventojų, išgyvenusių po branduolinio karo viduryje 21-ojo amžiaus istorijos. Žmonės bando sukurti jo naują padėtį miesto pagrindu, ir tai jiems padeda atstovų buvusių teisėsaugos institucijų. Tačiau, atsižvelgiant į anarchijos netoli miesto, iš gaujų looters daug organizuoti reidus prieš civilius. Laistyti narkomanija, alkoholizmas ir prostitucija.

Registruotis U. T. atidaryti prieš tave pasaulį buvusios TSRS, o tik nuo jūsų priklauso, kas jums tapti ir ką pasiekti. Žaisti žaidimą internete U. T. ši galimybė juoktis, naudojant specialų žodyną žaidimą ar turintys susitiko žvėrį, vadinamą "Chingachgook" ir kovoti, prekybos, ir išgyventi šioje atšiaurioje, bet patrauklių pasaulis.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos