Alternatyvūs pavadinimai: išpainioti

gana nuostabų žaidimą išpainioti.

Ne žaislų, kurie yra populiarūs auditorijai skirtingų amžiaus kategorijų, bet todėl, kad žaidimas išpainioti atrodo unikalus daug.

Coldwood Interaktyvus studija režisierius Martinas –   Sahlin, kai užmigo su savo šeima iš miesto, ir suformavo neįprastą lėlės, likvidavimo siūlus ant vielinio modelį. Taip gimė lyderio charakterį žaidime, kuris klajos per spalvinga pasaulyje.

išpainioti galite parsisiųsti po jo oficialaus išleidimo 9 d. 02. 2016 Tai labai greitai. Tai bus platformingo / puzzle žaidimas su vieno vartotojo režime tris platformas:

  • Microsoft Windows
  • One Xbox
  • PlayStation 4

 

 

Pryg - šuoliais, aš nesu kojinių!

Pagrindinis veikėjas - kačiukas Jarni, tačiau tai nėra paprastas kačių ir megzti, ir jis yra kaip neramus ir smalsu, kaip paprasti augintiniai. Jis išėjo iš rankdarbiams gražus senoji krepšelio, kuris buvo rutuliai įvairiaspalvis verpalai, pasirinkdami sau raudona - simbolis meilės ir gerumo.

Iš pasakojimo padėjo filosofinius jausmą. Vyresnio amžiaus moteris gyveno ilgą gyvenimą su savo nuostolius. Jarni turi praeiti jos šalia ir grąžinti prarastas šeimos prisiminimus, jungiantis juos su raudona gija. Dėl perėjimo suteikta vieną sruogą, ir praleisti ji turėtų būti racionalus. Jei jis baigiasi anksčiau, tai būtų neįmanoma eiti toliau.

– Sriegis yra kačiukas tęsinys, ir jis naudoja ją perkelti į naujas teritorijas, o bendrauti su objektų ir objektų, kurie rastų įvairovėje būdu.

charakteris pats nesako žodžių, tik keliauja ir ieško sprendimų, kaip įveikti kliūtis. Jo pagrindinė priemonė – kryptis siūlų ir tik su jo pagalba ji spręsti galvosūkius. Jis yra per jaunas, kad tiesiog peršokti atsipūtė, bet todėl, kad būtina išsiaiškinti, kaip sujungti du bankai. Jis nustatė, upių, gedimai, apsnigtos vietas. Jei yra medžiai aplink, jis jungiasi prie jų siūlų ir skrenda erdvę.

Sąveika su aplinka, galimybė jį naudoti pagal paskirtį - pagrindinis uždavinys Jarni. Upė yra visada pilnas žuvies ir karpis tiks vežti kačiuką, gauti iš popieriaus vietoj valčių gabalas. Nusileisti į olą, jis virsta siūlus į lynų, bet jei per daug įveikti atstumą, jūs visada galite statyti aitvarą, kad bus sugauti vėją, juda per orą. Kaip alternatyva gyvatės - didelis varna, ir jei jis nusprendžia eiti naktį susieti siūlų gijų žibintuvėlį keliui apšviesti.

Jarni toliau keliauti, ir logika sako jam, kaip geriau išnaudoti aplinką. Žinoma, pavojus taip pat apipulti kačiukas – didelius automobilius, pelkės, ledas urvas, plėšriųjų žvėrių, tačiau, jei jūs manote apie situaciją galite wrap save pagalbą. Jis paverčia rąstus į roges ir medžių šakų tarnauti jam katapulta. Todėl išsaugo ant verpalų, kuri palaipsniui yra neišvyniotos. Pasiimti gabalus temoje tepdami jas išspręsti kitą galvosūkį juos išgelbėti.

Žaidimas siūlo stulbinančias realius peizažai, o netrukus bus galima atsisiųsti išpainioti, norint mėgautis vaizdais, kad įkvėpė kūrėjams. Išpainioti kompiuteryje šiuo metu nėra numatyta iš rusų kalbos buvimas, bet todėl, kad istorija yra aišku be žodžių, tai nesvarbu.

 

Reikalavimai sistemai.

  • OS: 64 bit /"Windows 8". 1/10
  • atmintis: 4 GB RAM
  • Vaizdo plokštė su DX11 įrangos ar komponentų rinkinys DX11
  • Protsessor: Intel Core 2 Duo procesorius, 2, 4 GHz arba AMD Athlon X2 Phenom 2,8 GGts
  • Noutbuk (PC): GTX 745M", AMD Radeon HD 8650G Intel 4400
  • Statsionarny kompiuteris: Radeon HD 5750 arba GeForce 450GT ir 512 Mb
 

Žaisti pat