Pergalė naršo lenktynės

Alternatyvūs pavadinimai: Pergalė naršo lenktynės

Žaidimas Pergalė Prisijungę gonki - lenktynių simuliatorius nemokamai modelis su realiomis 3 D įvaizdį. Tai klientas žaidimas skirtas klasikinio stiliaus pagal geriausias tradicijas. Tai nuves jus į pasaulį pripildytą dinamiką, kurioje beviltiška gerbėjai susirinko greitis. Jums bus prieinami tyuting įdomus, pagerinti savo automobilį, apie kontrolės metodus. Derlius lenktynių automobiliai ir trasos, kurie taip didžiuojasi žaidimo Pergalė . Dabar naršo lenktynes ​​jūs tiesiog negali nepatikti! Projektas tikrai išsiskiria iš daugelio panašios dėl savo unikalių savybių. Konkuruoti su realių žaidėjų, galite laimėti prizų ir gauti premijas. Nustatyti renginiuose lenktynių trasose visiškai turėti savo dėmesį ir nebus nuobodu per minutę!

Prieš pradedant gameplay, jums reikia pergalė . Dabar naršo lenktynes ​​registracija. Šis procesas yra toks: Įvedė slapyvardis, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Po to galima atsisiųsti klientas. Siekiant išvengti bet kokių problemų, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos sistemos reikalavimus: Operacinė smistema Windows XP SP3, Vista, Win7; procesorius Pentium P4 1,8 GHz, vaizdo plokštė - greitintuvo, DirectX, 256 MB RAM, parama Shader Model 2, su garso korta akivaizdoje , 1 GB RAM ir 500 MB vietos standžiajame diske. Taip pat negali išsiversti be didelės spartos interneto.

Prieš pradėdami vairuoti žaidimo takai, galime pereiti į foną. Taigi, korporacija DriveNet fiksuoja visus pasaulio kelius, o dabar tik transporto priemonė, jos blogis planą turi būti tik kompiuteriu valdomas automatinis kapsulė. Bet sporto gerbėjai drąsūs rasės nesutinkate su šia padėtimi ir drąsiai nepaisyti Naglių korporacija. Jie prisijungė prie daugelio vairuotojų ir dabar rasės vyksta tarsi slapčiomis, įvairių slaptų vietų. Be to, organizuojami čempionatai visame pasaulyje, ir korporacijos negali susidoroti su lenktynių komitetui.

Pradėtas žaisti Pergalė . Dabar naršo lenktynes, jūs turite sukurti savo automobilio dizainas, ir tada ji palaipsniui pumpuojamas. Norėdami pradėti, pasirinkite vieną iš blokų, kurie atskiriami mašina: priekinės, vidurinės arba atgal. Prieš jūsų problema yra ne bet koks automobilis akinti siūlomų daiktų ir gauti modelį, kuris tiks jūsų vairavimo stilių ir, žinoma, keliai yra sąlygos. Beje, viena iš labiausiai maloni momentus per automobilio kūrimui yra dažytos. Galų gale, jūs galite pasirinkti, spalvos ir modeliai. Nors komponentų, skirtų apdailai, skaičius neribojamas. Per sudarytas iš trumpų rasių gameplay gausite patirties ir įvairią įrangą. Patirtis, pirmiausia reikia pagerinti technines charakteristikas mašinos. Absoliučiai visi automobiliai turi tokias savybes, kaip svorį, sankabos, aerodinamikos, stabdžių, rankena, galios. Kiekvienas naujas lygis suteikia prieigą prie papildomų komponentų, atsarginių dalių ir net žaidimo režimų. Todėl Pergalė . Online lenktynių žaidimas tampa įdomesnis! Užsispyręs, jūs neabejotinai gauti vieną iš pirmųjų vietų turnyrinėje lentelėje.

Naršo lenktynės atsirasti skirtingais būdais. Atsisakė JAV karinė bazė, kuri turi būti dykumos plento Fort Greitas, kuri yra laikoma ideali vieta greitųjų lenktynių. Kita trasa Antarktidoje uždarame technologinių struktūrų. Trečia trasa buvo prarasta tarp gyvenviečių Rock Island griuvėsiai. Tai apleistas forpostas nuo Anglijos krantų. Nesvarbu, kurį maršrutą pasirinkti, galimybė parodyti vairavimo menas visada bus! Taigi, parodyk, ką galite padaryti!

Pergalė . Dabar naršo lenktynes ​​ Prisijungę pavyko sudominti daugybę naudotojams. Prisijunkite prie mūsų ir jums gėjų žaidimų bendruomenės, džiaugtis turtingą gyvenimą lenktynių vairuotojas! Gali visada ir visiems sėkmės!

 

Žaisti pat