Vikings War of Clans

Alternatyvūs pavadinimai: Vikings War of Clans

Igra vikingai karas Klanai (Vikingas klanas karas) ant PC.

Igra Vikings Clan Wars transportas žaidėjams į šiaurės regione, kur gamta yra griežtas ir gali išgyventi tik stiprus ir protingas ir drąsus. Snowy Mountains supa sugriauti miestai, iš barbarų invazijų maitintojo, melstis, kad Odinas išgyveno kitą dieną. Bet ne viskas taip liūdna, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, pagrindinis privalumas šios tautos yra dvasia ir drąsa stiprybė. Vienas kareivis yra verta tuzino, svarbiausia, rasti išmintingą valdovą, kuris padės jiems kovoti su priešų ir gali pakelti ekonomiką sugriovė miestus.

iPlayer vikingai karo klanų - tai puiki kombinacija naršyklės pagrindu multiplayer RPG ir strategijos žaidimai. Vartotojai galės išreikšti save įvairiose pavidalais - tapti miesto planuotojai, plėtoti ekonomiką ir nustatyti diplomatinius ryšius, ir, žinoma, išbandyti save kaip išmintingi generolai kontroliuojančius stipriausią armiją, kuri bus apsaugoti naujai sukurtą valstybę. Šiame pasaulyje, tik nuspręsti tik jėga, su narsių karių parama plėsti ribas miesto ir nustato teisę šiose atšiaurių kraštų.

Zemli vikingai gyvena Jarls, čia chaosas ir kiekvienas nori gauti maksimalią naudą iš ribotų išteklių ir neribotą valdžią. Siekiant pabandyti tapti apsnigtos žemės meistras, ir imtis kontroliuoti turto žaidime vikingai karas Klanai registravimas yra privalomi. Perduoti jį reikia tik laiko, užpildę visus atitinkama forma srityse, o būtent sugalvoti slapyvardį ir palikti savo elektroninio pašto adresą. Net lengviau prisijungti per sąskaitą vienoje iš socialinių tinklų.

Osobennosti žaidimas Vikingai karo klanų.

Proydya registracijos procesas, žaidėjai gali pasirinkti simbolį, virtualios valdovas. Tai gali būti kaip vyro ir moters. Visi labai konkretus jų Vikingas kraujo teka rūšys. Atlikę savo pasirinkimą, herojus gauna į nedidelį pusiau sugriauta pilis nuosavybėn, ir keletas maitintojo iš palyginamosiomis reidus žmonių. Kartą didysis miestas sugriauta, pastatai sunaikinti, o išminčiai vyresnieji konstatavo, kad atsiskaitymo nužudyti. Pagrindinis uždavinys grotuvas atstatyti miestą, nustatyti gamybos būtinus išteklius ir sukurti armiją. Kiekvienas pastatas yra svarbus ekonominio vystymosi ir karinę galią:

  • Na ūkiai, ūkininkai rūpinasi dietos;
  • Rabochie darbo lentpjūvėse, todėl iš miško lenta, reikalingą statybai;
  • Na karjerų yra sunku darbe, stiprios sienos reikia patikimos gynybos
  • V Forge sukurti šarvus ir drabužius, kad herojus, kurioje jis gali tapti nenugalimas;
  • V ligoninės išgydyti soldiers
  • V juos mokyti apgaulė.

V vikingai karas Klanai žaisti ant PC be mokslo ir studijų plėtra yra neįmanoma, šiuo metu vartotojai yra laimingi, priešų negalėjo sunaikinti vyresniųjų Scrolls ir jų išmintis gali eiti ir dabartinis gubernatorius, jei jis randa laiko mokytis tomes. Kitas žaidimo bruožas yra turėti korteles, iš 81 viso, su plėtra, iš lygio į lygį atidaro perkelti į naują žemę, naujesnių kortele galimybės, mažiau stiprių priešų gali susitikti kelyje.

Geroy - tai atskira istorija linijos, ji gali būti sukurta, jis įgyja patirties ir žinių. Kuo daugiau darbo vietų padaryta, kova laimėjo ir geri darbai padaryti gyventojams ir miesto. Kuo didesnis charakterio galia. Jis įgyja gebėjimą turintis net mažiau karių skaičių, kad jį į pergalę per galingų priešų. Kuo didesnis simbolis lygis, tuo daugiau artefaktų ir šarvai, kad savo pavaldinius, jie suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus.

Igrat žaidimo Vikings karo klanų ant PC yra daug lengviau, jei jums prisijungti prie vieno iš klanų. Be sąjungininkų vienija negali būti nugalėta priešų.

 

Žaisti pat