Vikingai Klanų karas

Alternatyvūs pavadinimai: Vikingai Klano karas

Igra vikingai Klanų karas (vikingų klanų karas) kompiuteryje.

vikingų žaidimas Klano karas leis žaidėjus į šiaurines žemes, kur gamta yra šiurkštus, ir tik iš stipriausi, protingiausių ir drąsiausiųjų gali išgyventi. Sniegauti kalnai supa nuniokotus miestus, išgyvenusius nuo barbariškų reidų, jie meldžiasi Odinui, kad jie išgyveno kitą dieną. Bet ne viskas yra tokia liūdna, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, pagrindinis šios tautos privalumas yra proto jėga ir drąsa. Vienas kareivis yra vertas keliolika, svarbiausia yra rasti išmintingą valdovą, kuris paskatins juos kovoti su priešais ir sugebėti pakelti siaubingų miestų ekonomiką.

iPlayer Vikingai Klanų karas yra puikus derinys su daugelio žaidėjų naršyklės strategija ir vaidmenų žaidimu. Vartotojai galės išreikšti save įvairiais būdais - tapti miesto planuotojais, plėtoti ekonomiką ir užmegzti diplomatinius ryšius, ir, žinoma, išbandyti save kaip išmintingus vadus, kontroliuodami stipriausią armiją, kuri gins naujai sukurtą valstybę. Šiame pasaulyje vienintelė taisyklė yra įmanoma tik jėga, pasitelkiant drąsius karius, išplėsti miesto ribas ir įtvirtinti įstatymą šiose griežtose žemėse.

vikingų žemių gyvena čia, chaosas čia valdo ir visi nori gauti kuo mažiau ribotų išteklių, taip pat neribotą galią. Siekiant pabandyti tapti snieguotų žemių meistru ir valdyti žaidimo turtus, būtina vikingų karo registracija. Jūs turite eiti per jį tik vieną kartą, užpildę visus laukus atitinkamoje formoje, būtent, jei norite pateikti slapyvardį ir palikti el. Pašto adresą. Dar lengviau prisijungti per sąskaitą viename iš socialinių tinklų.

Žaidimo ypatybės Vikingai Klanų karas.

Baigę registracijos procedūrą, žaidėjai gali pasirinkti didvyrį, virtualų valdiklį. Tai gali būti ir vyrai, ir moterys. Visi tipai yra labai būdingi, vikingų kraujas patenka į juos. Pasirinkęs herojus patenka į mažos grindys, sugriauta pilis, ir kelis žmones, kurie išgyveno nuo nuolatinių reidų. Vieną kartą sunaikintas didysis miestas, sunaikinti pastatai ir išmintingi seniūnai, valdantys šį gyvenvietę. Pagrindinis žaidėjo uždavinys yra atstatyti miestą, nustatyti reikiamų išteklių gavybą ir sukurti kariuomenę. Kiekvienas pastatas yra svarbus ekonomikos ir karinės galios vystymui:

    Ūkiuose ūkininkai rūpinasi
  • ūkiais,
  • Darbininkai, dirbantys lentpjūvėje, statydami iš miško iškloja lentą,
  • Ar karjerus darbas yra pilnas, tvirtos sienos reikalingos patikimai apsaugai,
  • Padarose, sukurkite herojus šarvus ir drabužius, jame jis gali tapti nenugalimas,
  • V išgydyti kariai;
  • Jūsų dvaruose jie bus mokomi kariniais gudrybėmis.

B vikingai Klanų karas negali būti žaidžiamas asmeniniame kompiuteryje, nesukuriant mokslo ir nesuprantant žinių, vartotojai pasisekė šiuo klausimu, priešai negali sunaikinti seniūnų ritinių, jų išmintis gali eiti į šiuolaikinį valdovą, jei jis laiko laiko mokytis folijų. Kitas žaidimo bruožas yra žemėlapių prieinamumas, visi 81, kaip jie vystosi, nuo lygio iki lygio, atsiveria galimybė perkelti į naujas žemes, tuo naujesnis žemėlapis, mažiau galingi priešai.

Geroi yra atskira siužeto linija, ji gali būti kuriama, įgyja patirties ir žinių. Kuo daugiau užduočių įvykdyta, laimėjo mūšiai ir geri darbai gyventojams ir miestui. Kuo didesnė charakterio galia. Jis įgyja gebėjimą turėti net mažesnę kariuomenę, kad jį nugalėtų per stipriausią priešą. Kuo aukštesnis herojaus lygis, tuo daugiau artefaktų ir šarvų piliečių gamina jam, jie suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus.

žaidimų vikingai Klanų karas kompiuteriu yra daug lengviau, jei prisijungiate prie vieno iš klanų. Be sąjungininkų negalite nugalėti vieningų priešų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos