VirCities

Alternatyvūs pavadinimai: VirCities

Lankosi VirCities - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer žaidimas, kuris imituoja piliečių gyvenimą. Jūs atsirasite tam tikro pobūdžio miesto gyventojų vaidmenį ir bus sukurti ir įsisavinti tam tikrą profesiją, tiesiogiai dalyvauti politikoje ir bandyti daryti viską, kas įmanoma, kad gimtajame mieste klestėjo. Rasite sau apsuptas įvairių žmonių, iš kurių yra gydytojų, verslininkų ir paprastų darbuotojų ir politikų. Play VirCities ne bendrauja su jais neįmanoma. Žaidimo metu bus situacijų, kuriose vienaip ar kitaip turi spręsti kitų gyventojų metropolijos. Pavyzdžiui, kartais reikia ką nors padėti, tarkim, negailestingai galvos skausmas ir desperatiškai reikia kreiptis į gydytoją, - tai yra problema, ir jūs neturite spręsti vieni. Ar turite klausimų apie, tai kodėl gi ne prašyti darbuotojo patarimų? Verta paminėti, kad žaidimas reiškia VirCities socialiai aktyvų gyvenimo būdą ir būti atsiskyrėlis neveikia. Be žaidimų sąveiką, žaidėjai gali bendrauti vieni su kitais, naudojant pokalbių. Taigi, kaip matote, vienatvės čia ir neturi kvapo! Prisijunkite prie mūsų susirasti patikimų draugų, pradeda pažintys sunku ir tiesiog smagiai su įdomių žaidimų!

Žaiskite nemokamus VirCities gali būti bet kas. Be to, projektas yra tikrai prieinamos, o ne šokiruoti vartotojams aukštą sistemos reikalavimus. Gameplay yra gana tinkamas interneto prijungtą kompiuterį vidutinis konfigūraciją, ir, žinoma, vienas iš šiuolaikinių naršyklių buvimas. Tapti nauja gyventojas bus VirCities registracija. Paskyros kūrimo procesas yra toks: įveskite slapyvardį, pagal elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir patvirtinkite apgalvota kitame linijos apibrėžia grindis, taip pat norimą miestą, pasirinktas avataras pristatė slapyvardis pakvietė jus grotuvą (jei yra) ir perrašyti kodą iš vaizdą. Galiausiai jūs turite patvirtinti, kad sutinkate su vartotojo sutartį ir spustelėkite "Prisijungti miestą."

Registracijos metu jums pasirinkti vieną iš penkių miestų. Siūloma tokius miestus, kaip Maskvoje, Londone, Niujorke, Pekine ir Tokijuje. Leidžiami pasirinkto miesto, kaip pradedantysis turėsite gyventi bendrabučio kambaryje, kuriame jūs pateikiate. Ir maišo pradžios gali gauti šiek tiek pinigų, kad išgyventi pirmą kartą. Jūs turite išmokti ir suprasti, kas yra kas. Patartina pradėti nuo paprastų užduotys, kurios yra specialiai naujokams. Beje, darbo pasiduoda ir ji taip pat pasakys, jei kas nors neaišku.

Daugiau ar mažiau meistras, antras dalykas, ką jums reikia padaryti, - tai rasti darbą. Reikia kito pajamų praleidus pinigus pirmas šaltinio egzistavimą, jūs atsidursite aklavietėje. Pobūdžio, kad nuolat reikia nusipirkti daiktus, maisto. Darbas gali pasirinkti pagal savo skonį. Tada jums reikia sukurti savo įgūdžius ir tobulėti profesinėje prasme. Kiek valandų per dieną dirbti padės išspręsti patys. Tačiau nereikia pamiršti, kad herojus, be abejo, reikia bent porą valandų miego, arba kitur už turtus rasės, jis tiesiog krinta iš nuovargio, kad kaupiasi derinamas su sukauptų atlyginimo. Laikui bėgant, jūs sutaupysite pakankamai pinigų, kad pradėti savo verslą ir nebebus dirbti kažkam kitam. Reikia pasakyti, kad šioje srityje vartotojas suteikta pasirinkimo laisvę. Norite atidaro gamyklą, norite - mokslinių tyrimų laboratorijos, norite - Parduotuvė perdirbimo išteklių ar gamybos įrenginių už labai išteklius ir taip § Pradėti savo verslą, jūs turite licenciją ir galės įsigyti ją su savo santaupas.

Akivaizdu, kad jums bus žaisti VirCities, sutelkiant dėmesį ne tik dėl darbo kiekis. Taigi jūs galėsite, jei norite aplankyti specialų pagrindą ir dalyvauja kovose. Tai padeda daug pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Kovos sistema apima kovoja su botais ir kitais žaidėjais (su jų sutikimu). Yra automatiniu režimu mūšis. Sėkmė priklauso nuo parametrų, kurie yra aprūpinta nei herojus, taip pat ginklas naudojamas.

Įdomus būdas žaidimų pasaulyje yra politinė sistema. Tuo galvos miestas atsistoja. Ji atsakinga už valstybinių įmonių, esančių miesto valdymą, ir pasiūlyti skirtingus įstatymus, kurie vėliau aptariami ne tokių rimtų žmonių susitikimo patarėjai. Balsavimu Taryba nusprendžia, ar nepraleisti kitą įstatymą. Visi miesto gyventojai gali dalyvauti politiniame gyvenime ir įtakoti miesto likimą atskirai. Galų gale, kas mėnesį balsas, kuris lėmė priemonių ir išrinktų tarybos narių. Reikia pasakyti, kad nėra jokių apribojimų ir gali paleisti bet pilietį. Taigi, jei yra toks noras, galite perkelti politikoje.

Žaidimas turi daug skirtingų elementų. Gameplay yra tikrai sotus ir žavinga! Ir geriau, jei vietoj to, kad skaityti apie projekto savybes, esate savo pačių patirtimi bus dėkingi savo nuopelnus. Patikėkite, jums bus malonu - nėra tiksliai susiduria nusivylimą! Gera nuotaika ir sėkmės visuose jūsų pastangas!

 

Žaisti pat