Karo Russov

Alternatyvūs pavadinimai: Karai Rus

Russov karo Online - multiplayer strategija naršyklės žaidimai nemokamai, patinka mums gana neįprasta nustatymą. Internetinis žaidimas karo Russov pasakoja apie senovės istoriją Rusijoje, jos paslapčių ir jos ypatingas ir unikalus kabinos. Neseniai su konvejerio žaidimą daugiau ir daugiau šių žaidimų eiti, tai yra dėl to, kad jų populiarumas tarp Igrovka NVS šalyse auga. Tai todėl, kad kiekvienas iš tų, kurie žaisti šiuos žaidimus nori prisijungti prie unikalios ir autentišką kultūrą gimtąja istoriją. Ir mes turime pasakyti, kad tai yra žaidimas, galite kokybiškai padėti.

Prisijungti žaidimas karo Russov gana paprasta ir neužima daug laiko. Norėdami pradėti žaisti žaidimą karo Russov internetu, jums reikės įvesti vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą ir sąskaitos slaptažodį. Vėliau paštą gausite laišką, informuojantį, kad registracija karai Russov baigtas ir dabar galite pradėti žaisti žaidimą internete Russov karą. Nepaisant to, kad pats žaidimas yra naršyklė, tai nereiškia, kad ji iš kurių savo klientų, paprastas ir lengvas, kad negali, bet džiaugtis.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jūs turite teisę pasirinkti tautą, kad atstovaus. Apskritai, pasirinkimas tikrai nėra kažkas, ir didžiulis. Jūsų dispozicijoje yra galimybė prisijungti prie rusam ar vaikų stepių ir vėjo - Nomads. Russ, ty, yra didelė tauta žaidimą ir sėdimas. Nomads pats ir tik tiems, kurie dalyvauja, kad yra dėvėti ant ieškant tų, kurie vis dar yra pernelyg geras ir turtingas gyvenimas yra sėkmingai pasinaudoti jų tvirtovės stiprumo. Nešiojamųjų kariai yra labai pigu gaminti ir gausiausia. Tai yra vienas iš daugelio vienu metu pastebimi istoriniai atitikmenų, per kurią mes galime drąsiai teigti, kad žaidimas yra patvarūs. Šie klajokliai atimta galimybė gintis tvirtovėse, todėl kūrėjai suderino abiejų kariaujančių grupuočių privalumus. Russov karas internetinis žaidimas, kuris yra įsitikinęs, kad jūs naudojate savo kepalėlį.

Į žaidimą, mes suteikta galimybė rinktis iš kelių vietų: Straipsnis orda Nuo Russow ar laukinis laukas. Turiu pasakyti, kad, jei esate naujas į žaidimą, Laukiniai laukas yra jums tinka. Dėl likusios jau mušamas ir laiko patikrinta gesinimo žaidėjų pasirinkimas priklausys nuo jūsų žaidimo stilių ir frakcijas, kad jie pasirinko patys.

, Prašau istorinį teisingumą karinių vienetų, gausu žaidime, ką kiekvienas tipas turi tam tikras savitas tik savo teigiamų ir neigiamų pusių. Iš esmės, jie priklausys nuo konkrečių sričių, kuriose Jeigu vartojate arba išlieti mūšio.

Pirma žaisti karo Russov jūsų dispozicijoje yra mažas kaimelis, kad jums reikia būti budriems, siekiant apsisaugoti nuo reidų, ir galiausiai sukurti milžinišką grads - tuometinės megamiestai, nepasiekiami ir žavingas galia.

Iš esmės, žaidimas Russov karo Online suprojektuoti taip, kad jei ugnimi ir kardu tu ateivių taktika ar norite jį žaisti saugiai ir būti šimtu procentų tikri, pergalės, tada viskas, ką reikia padaryti - tai tiesiog kyšis priešas pareigūnas ir tada jūsų šansai yra sėkmė gerokai padidinti.

Karo Russov žaisti atstovai Hercogystės Rusijos kyšius ir tai, kad nuo pat pradžių žaidimo tapti visateise vežėjo s princo titulą. Jums bus pavaldūs tam tikrą būseną valstiečių, baudžiauninkų ir keletą nedidelių namų, kaip senovės Rusijoje.

Žaidimų karo Russov internete yra nemokama, bet jūs visada galite gauti kliento, kuris kūrėjai geresnes grafikos komponentas žaidimą, taip suteikiant jums dar labiau pasinerti į pasaulį, kupiną mįslių gimtoji istorijoje. Reikėtų pažymėti, kad įterpiant privalumai baigti realius pinigus, o ji negali, bet džiaugtis.

Taigi, jei istorija yra ne svetimas jums, jei yra kraujavimas viduje didžiųjų kunigaikščių ar Lords of stepių ir brolių vėjo, nereikia stoviniuoti ir visada žaisti šį puikų žaidimą. Dabar istorija išsipildė!

 

Žaisti pat